dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Winiarska

Winiary,Poznań

4 800 zł98 m² 48,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie idealne dla osób ceniących komfort i świetną lokalizację. Zaprojektowane z dbałością o detale, z wysokiej klasy materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 203 000 zł94 m² 12 730,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Wola,Poznań

532 698 zł57 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji 0% Przedstawiam osiedle 3-piętrowych budynków w układzie po 4 mieszkania na każdym piętrze. Nowe mieszkania zostały zaplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żegrze,Poznań

583 991 zł51 m² 11 399,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.23 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

616 000 zł58 m² 10 674,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe dwustronne z dużym balkonem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

625 000 zł63 m² 9 858,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży mieszkania. Ratajski klasyk na sprzedaż, 3 pokoje, osobna kuchnia, 63,4 m2 + duży balkon jest doskonale znany wielu poznaniakom. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

765 000 zł65 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

425 885 zł36 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sołacz,Poznań

595 000 zł50 m² 12 713 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje, balkon i pierwsze piętro na pograniczu Winiar i Sołacza w Poznaniu. Lokalizacja, którą wybiera się świadomie. To mieszkanie ma 46,8 m , ale dzięki przemyślanemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

339 990 zł29 m² 11 858,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

796 300 zł65 m² 12 250,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kadłubka

Jeżyce,Poznań

499 999 zł48 m² 10 390,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim bloku przy ul. Kadłubka na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 48,12m2 składają się: - 2 niezależne pokoje - jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

510 150 zł46 m² 11 066,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja: poznań Umultowo - to doskonałe połączenie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Armii Krajowej

Rataje,Poznań

2 150 zł47 m² 45,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem typu loggia, położone na 2. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku otoczonego zielenią. Lokal po remoncie gotowy do zamieszkania od marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Omańkowskiej

Podolany,Poznań

690 000 zł68 m² 10 147,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem Oferuję funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 68,7 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

856 000 zł72 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Piątkowo,Poznań

561 800 zł54 m² 10 424,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

722 000 zł64 m² 11 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

545 000 zł48 m² 11 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu na poznańskich Naramowicach To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

696 420 zł64 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się ze sprzedażą 3 pokojowego mieszkania, w pełni wyposażonego w Poznaniu przy ulicy Jana Keplera. Mieszkanie Usytuowane na IX piętrze 11 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Łazarz,Poznań

2 200 zł36 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu piękne i jasne mieszkanie na 3. piętrze bloku z cegły, przy ul. Chociszewskiego w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 36,1 m2, na którą składają się: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żegrze,Poznań

716 000 zł66 m² 10 848,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Wyjątkowy apartament położony w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

444 000 zł33 m² 13 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Poznańskim Grunwaldzie , przy ul. Jawornickiej, o powierzchni 32m2 wysoki parter plus 20m2 tarasu, mieszkanie na jednym poziomie, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

2 000 zł47 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem wygodne mieszkanie, 2 pokojowe na poznańskich Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Bardzo często wybierana lokalizacja wśród mieszkańców, z uwagi na dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

515 000 zł47 m² 10 888 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania dostępną wyłącznie w naszym biurze. Jest to propozycja skierowana zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jagiellońskie,Poznań

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48m2 , położone na 4. piętrze w niskim, zadbanym budynku, na os. Jagiellońskim. Lokal jest doskonale doświetlony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gombrowicza

Strzeszyn,Poznań

659 000 zł59 m² 11 113 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Rezerwacja Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania , dostępną wyłącznie w naszym biurze. Jest to propozycja skierowana zarówno dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilda,Poznań

584 793 zł40 m² 14 619,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

539 000 zł56 m² 9 540 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Grunwald,Poznań

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na pierwszą wyprowadzkę od rodziców? A może ekonomicznej opcji do zamieszkania w mieście? Koniecznie obejrzyj tą kawalerkę w cichej okolicy Grunwaldu przy ul. Swoboda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kórnicka

Rataje,Poznań

420 000 zł26 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu miasta - tuż przy Posnanii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

765 000 zł65 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

690 000 zł63 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Grunwald os. Kopernika | Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu możesz się wprowadzić bez konieczności remontu, to ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Starołęka,Poznań

518 563 zł42 m² 12 326,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji | 0% pcc | zakup od dewelopera Klimatyczne mieszkania na Starołęce nad Wartą - wysoki standard i świetna komunikacja! ㅤ Kluczowe cechy: 48,07 m2 | 2 pokoje | duży ogród 43m2 Niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

530 000 zł41 m² 12 926,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zwycięstwa,Poznań

640 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

465 000 zł38 m² 12 204,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drodzy Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni wykończonego i wyposażonego mieszkania 2-pokojowego położonego na 1 piętrze w bloku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żegrze,Poznań

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! oferta limitowana - ostatnie wolne mieszkania dwupokojowe! Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ofertę prowadzi: , tel. Przestronne mieszkanie 4 pokojowe w znakomitej lokalizacji! Polecam ofertę wynajmu mieszkania 4 pokojowego w układzie niezależnym, usytuowanego na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

436 705 zł36 m² 12 267 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

449 900 zł37 m² 12 114 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.