dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Główna,Poznań

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chętnie sprzedam komfortową kawalerkę na nowo powstałej inwestycji Osiedle Bliskie Zawady. Idealna propozycja na start - dla singla/singielki, mieszkanie pracownicze ( blisko Volkswagen Group Polska) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

440 000 zł37 m² 11 834,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne 2 pokoje narożnikowe doświetlone i ustawne mieszkanie z balkonem na poznańskich Naramowicach Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

549 937 zł38 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,18 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

661 056 zł50 m² 13 118,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,39 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

405 900 zł33 m² 12 266,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne 2 pokoje doświetlone i ustawne mieszkanie z balkonem na poznańskich Naramowicach Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez dodatkowych kosztów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

466 112 zł39 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

725 000 zł65 m² 11 226,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,58 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

545 000 zł56 m² 9 732,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny ze względu na rozpoczęty remont Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze w niskim IV-piętrowym bloku na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

443 757 zł38 m² 11 724 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

1 600 zł44 m² 36,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Poznaniu, gotowe do wprowadzenia. Doskonała lokalizacja! Os. Piastowskie, rataje mieszkanie dostępne od zaraz Zobacz nowoczesną prezentacje tego mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

428 115 zł30 m² 14 227,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,09 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Malta,Poznań

590 000 zł41 m² 14 414,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie w inwestycji premium! To wyjątkowa oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z prawie 7m2 balkonem, w pobliżu jeziora Maltańskiego, term Maltańskich, stoku narciarskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

998 239 zł82 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu. Mieszkanie jest wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

390 000 zł36 m² 10 857,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta promocyjna ograniczona czasowo do 31.01. M I E S Z K A N I E Zdjęcia pochodzą z bliźniaczego, już wykończonego lokalu. Gdybyś chciał wyremontować tak swoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39m2, położone na 2 piętrze w bloku z windą, na osiedlu Lecha w Poznaniu. (Nowe Miasto - Rataje) Układ: > dwa niezależne pokoje > osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

760 174 zł65 m² 11 782 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,52 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

512 000 zł41 m² 12 487,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Winogrady,Poznań

403 000 zł31 m² 12 887,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość -sprzedaż trwa - pospiesz się i zgarnij najładniejsze mieszkanie. Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie pobieramy prowizji, bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

502 584 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Ostatnie dostępne mieszkania - inwestycja na końcowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

585 000 zł61 m² 9 590,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta zarezerwowana! Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie! Mieszkanie znajduje się na Dębcu tuż przy zielonych Łęgach Dębińskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spychalskiego

Stary Rynek,Poznań

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu nowoczesne i bardzo przytulne mieszkanie z balkonem w nowym budynku z windą przy ul. Spychalskiego w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 40m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

465 694 zł38 m² 12 140,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z ogrodem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

677 946 zł74 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w styczniu 9 190 zł/m przecena z 736 962 zł na 677 946 pln za 4 pokoje aż 74 m ! Nie czekaj mieszkanie gotowe do odbioru i wyszpachlowane przygotowane do malowania okazja! Kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

499 000 zł50 m² 10 080,80 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią , łazienką oraz wc, położone w wieżowcu z windą na os.Sobieskiego w Poznaniu. Lokal znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

613 270 zł51 m² 12 024,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

550 000 zł76 m² 7 216,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość w doskonałej lokalizacji w Poznaniu - idealną dla osób ceniących funkcjonalność i potencjał. Dodatkowo, biuro posiada ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Piątkowo,Poznań

340 000 zł32 m² 10 591,90 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż kawalerka 32,1 m2 - os. Chrobrego, poznań, wysoki parter w 15-piętrowym bloku. Mieszkanie posiada balkon oraz piwnicę Lokal składa się z dużego, ustawnego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

562 587 zł48 m² 11 801,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

484 704 zł41 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 100 zł34 m² 61,71 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 34,03 m położona w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Marcelińskiej w Poznaniu. Układ i wyposażenie: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przemysława

Chartowo,Poznań

548 000 zł59 m² 9 225,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na os. Przemysława (nowe Miasto, malta).w Poznaniu. Przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 z bardzo dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

622 224 zł63 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,01 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

943 276 zł79 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 4 - pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

459 000 zł48 m² 9 602,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z inwestycjami? Lub szukasz lokum które możesz stworzyć od podstaw? Dobrze trafiłeś! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Orła Białego

Nowe Miasto,Poznań

584 000 zł65 m² 8 984,62 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 15 piętrze (przedostatnim) w wysokim 16 piętrowym bloku z cegły na os. Orła Białego na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 65 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

410 000 zł45 m² 9 038,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na Poznańskim Grunwaldzie na ulicy Raszyńskiej w niskiej zabudowie bloków w otuleniu zieleni. Lasek Marceliński położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

423 282 zł29 m² 14 712,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

405 900 zł33 m² 12 262,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

469 274 zł39 m² 12 097,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Poznania - Winogrady! 2 pokoje balkon cena promocyjna -zadzwoń! Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji miasta - tuż obok Starego Rynku, parku Cytadela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

1 459 436 zł83 m² 17 499,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4