dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

765 870 zł59 m² 12 980,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

658 963 zł60 m² 11 075 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkania! Mieszanie 4 pokojowe idealne dla rodziny lub dla studentów, w szczególności tych, którzy mają zajęcia na Kampusie Morasko. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

455 100 zł42 m² 10 916,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

436 887 zł32 m² 13 500,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka Z ogródkiem | 32 m | jeżyce | cisza | bez pcc | bez prowizji Szukasz własnego miejsca do życia w jednej z najlepszych dzielnic Poznania? Ta funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

318 100 zł28 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

525 000 zł53 m² 9 831,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecam na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 4 piętrze w niskim IV piętrowym bloku z 1997 roku na os. Jagiełły na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

970 000 zł72 m² 13 543,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

To idealne mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny. Cisza, spokój, w pobliżu Rezerwat Żurawiniec. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

799 999 zł62 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 3 pokoje || 62 m || Balkon, garaż, klimatyzacja - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serbska

Wilczak,Poznań

3 900 zł78 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

To nie jest typowe mieszkanie w bloku. To przestrzeń premium dla bardziej wymagających klientów, gdzie słowo przestrzeń naprawdę coś znaczy. Spełni oczekiwania zarówno rodziny, jak i pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

640 167 zł59 m² 10 900,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

3 sypialnie | 2 balkony | 58,73 m | rodzinne mieszkanie | hala + smart home W cenie Idealne dla rodziny! Świetna komunikacja, szkoły, przedszkola i tereny zielone tuż obok. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

441 845 zł41 m² 10 768,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Zakup odo dewelopera wyjątkowa okazja- rabat 30 000 zł! 3 pokoje w cenie 2! Mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach! Blisko Uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

551 755 zł42 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 42,5 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Inwestycja oddana do użytku w styczniu br.! możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

790 000 zł65 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

595 000 zł54 m² 11 018,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Naramowice- mieszkanie 3 pok w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.- rzut załączony Zapytaj też o 59 mkw /4 pok , 4 piętro cena 630 000! rzut jest załączony Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiewiórcza

Starołęka,Poznań

1 490 zł23 m² 64,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka umeblowana wyposażona | Nowe Budownictwo| Poznań Starołęka - Czapury | Wynajem bez kaucji! nowe formy reklamy - wyprzedzamy standardy: 1. Fotografie Panoramiczne (z funkcją 360 ) - 2. FILM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bolesława Chrobrego,Poznań

615 000 zł63 m² 9 731,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam ofertę mieszkania na os Bolesława Chrobrego, mieszkanie o powierzchni 63,2 m2, składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

494 773 zł41 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 41,01 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Możliwość zobaczenia mieszkania na żywo! Inwestycja oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Wilda,Poznań

1 146 000 zł72 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Top nowe mieszkania w stanie deweloperskim - Górna Wilda, blisko Dworca ( termin- 2 kwartał 2026) Zapytaj też o top mieszkanie wykończone pod klucz! Kameralny budynek o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

860 000 zł83 m² 10 361,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi z ogrodem oraz osobną łazienką i wc. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

612 000 zł56 m² 10 995,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga- oferujemy opcję wykończenia pod klucz Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, miejsce parkingowe w hali - 30 000 zł Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

789 890 zł59 m² 13 388 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

476 463 zł38 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 38 mkw m2 w nowej inwestycji lokalizacja- rataje Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

801 600 zł65 m² 12 247,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 65,45 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. > 0% prowizji inwestycja: > osiedle idealnie skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

621 277 zł54 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Naramowice: mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim w nowej inwestycji na poznańskich zapytaj O metraż, cenę Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jedno z ostatnich mieszkań! 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie, 49,78 m z garderobą oraz z fajnym ogródkiem gotowe do zamieszkania! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Łacina,Poznań

495 000 zł39 m² 12 757,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem na poznańskich Ratajach, stan deweloperski Zapytaj też o inne powierzchnie Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żegrze,Poznań

651 817 zł57 m² 11 399,40 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,18 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa niższa cena! Oferta przeznaczona dla max 2 osób dorosłych, pracujących lub uczących się i jednocześnie pracujących, bez zwierząt domowych. Przedmiotem najmu jest nowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

524 000 zł45 m² 11 644,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie Z Z ogródkiem , 2 miejsca postojowe w cenie Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych ogródek Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podstolińska

Grunwald Południe,Poznań

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

28 lat doświadczenia! - bezpieczna transakcja Z pośrednikiem - licencja - oc Polecam Państwu mieszkanie z układem niezależnym o powierzchni 50 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

783 360 zł69 m² 11 302,30 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 69,31 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 5 mieszkań! klucze gotowe do odbioru! Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

699 000 zł40 m² 17 396,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe, stylowe i zupełnie nowe zamieszkaj w miejscu, które zachwyca od pierwszego kroku. Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie pokazowe w inwestycji No To Naramowice przy ul. Maków Polnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

658 840 zł71 m² 9 330,69 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Rabat dla zdecydowanych! Ostatnie wolne mieszkania! W tym układzie dostępne także piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Winogrady,Poznań

395 760 zł29 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka 29,10 m | loggia 6,73 m | winda | black weeks = black weeks 2025 - wyprzedaż wyjątkowe rabaty - tylko do końca tygodnia bez prowizji | bez pcc | limitowana pula = Szukasz idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

654 000 zł60 m² 10 863,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Tylko teraz! oferta, na którą musisz spojrzeć! Winogrady - os. Stefana Batorego blisko rezerwatu Żurawiniec (500m) > 4 Niezależne Pokoje || Piątkowo || os. Stefana Batorego | Cisza i Spokój |.