dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

550 000 zł50 m² 10 891,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 50,5m2, usytuowanego na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Grunwaldzkiej. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

449 000 zł47 m² 9 492,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe jasne mieszkanie położone w poznaniu na osiedlu kosmonautów 6. Mieszkanie znajduje się na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Rataje,Poznań

665 000 zł79 m² 8 439,09 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam ofertę 3- pokojowego mieszkania na Ratajach. Przestronne, jasne i funkcjonalne wnętrze. Składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, wc, korytarza oraz loggii. Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polanka

Polanka,Poznań

2 390 zł41 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje | 41.4 m2 | Polanka Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu rozkładowego mieszkania 2-pokojowego, znajdującego się w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rataje,Poznań

453 900 zł49 m² 9 263,27 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w zielonych płucach Poznania sercu Rataj Mieszkanie o powierzchni około 49 mkw, usytuowane jest na oś. Lecha tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

355 000 zł37 m² 9 620,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Twoje wymarzone mieszkanie w Poznaniu czeka na Ciebie! Jeśli marzysz o miejscu pełnym zieleni, doskonałej komunikacji z centrum miasta i wszystkich udogodnień na wyciągnięcie ręki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

710 000 zł68 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w V piętrowym bloku z windą z 2006 roku przy ul. Wilczak na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 67,8 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy 2 pokojowe mieszkanie oddane do użytku, na poznańskim Grunwaldzie, w okolicy licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Górczynek,Poznań

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w Designerskim Mieszkaniu na Górczynie Ul. Dmowskiego 111, poznań Jeśli marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu z wyjątkowym designem, to właśnie znalazłeś swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

736 000 zł66 m² 11 226,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium zapraszam do obejrzenia mieszkania! Lokalizacja: poznań starołęka - Wysoko oceniana okolica, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

446 899 zł36 m² 12 358,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle zaprojektowane jako miasto w mieście , które zapewnia mieszkańcom komfort życia i dostęp do wszystkich potrzebnych usług w zasięgu 15 minut. Centralnym punktem osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

900 000 zł68 m² 13 329,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Inwestycja Grunwaldzka 240 znajduje się komfortowej części poznańskiego Grunwaldu, z bardzo dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

542 187 zł42 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja deweloperska na winogradach Nowoczesna inwestycja, starannie zaprojektowana, zlokalizowana w jednej z najlepszych dzielnic w Poznaniu - na Winogradach. W ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Winogrady,Poznań

2 439 000 zł163 m² 14 999,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

497 000 zł48 m² 10 463,20 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy? Marzy ci się komfort i funkcjonalność w jednym połączony z dobrymi dojazdami ? bingo! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

649 000 zł66 m² 9 765,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcielibyście zamieszkać w komfortowym i niskim, dobrze zlokalizowanym budynku? A może szukacie mieszkania pod inwestycję, które uchroni Wasze oszczędności, pozwoli zarabiać i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bonin,Poznań

459 000 zł37 m² 12 305,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Boninie- ul. Turkusowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwu- pokojowe położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. III piętro w niskim bloku. Umeblowane, jest lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

494 792 zł39 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

720 000 zł56 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeżeli zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy z licznymi cudami natury a zarazem chciałbyś dojeżdżać do centrum miasta w zaledwie 15 minut to nie mogłeś trafić lepiej! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

861 379 zł73 m² 11 861,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

779 553 zł70 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Literacka

Strzeszynek,Poznań

615 000 zł66 m² 9 329,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupującego! Brak pcc. Kupno bezpośrednio od dewelopera! tel: okazja! Tanie mieszkanie w pięknym Strzeszynie! Kup już teraz i ciesz się mieszkaniem razem z wieloma innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

650 000 zł39 m² 16 535,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w Poznaniu, ul. Stanisława Barańczaka 3 (stacja Jeżyce) Powierzchnia: 39,31 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ nieprzejściowy, jasna kuchnia, balkon. Ogrody ul. Szamotulska. Oferta dostępna wyłącznie w bzm Nieruchomości. Mamy klucze. Zapraszam na prezentację tel. Wymagana płatność ze środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Milczańska

Żegrze,Poznań

639 000 zł53 m² 12 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania z antresolą położonego w Poznaniu na Żegrzu - przy ul. Milczańskiej, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

569 000 zł55 m² 10 383,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

! oferta tylko W naszym biurze! Polecam do sprzedaży gotowe do wprowadzenia, słoneczne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone w Poznaniu przy ulicy Bolka blisko rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

450 000 zł39 m² 11 658 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferta dostępna tylko u mnie! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania dwupokojowego położonego na os. Przyjaźni, w zielonej dzielnicy Winogrady. Jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konfederacka

Grunwald,Poznań

545 000 zł49 m² 11 054,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja nie pobieramy prowizji od kupującego! Polecam ofertę przytulnego 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Grunwaldzie, przy ulicy Konfederackiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

399 999 zł46 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na zielonym Dębcu :) Mieszkanie (do odświeżenia) idealnie nadaje się pod inwestycję lub do remontu stanowiąc cichą i spokojną przystań!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

599 000 zł50 m² 11 956,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na Poznańskim Grunwaldzie - ul. Promienista. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą wybudowanym w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

570 000 zł62 m² 9 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko u nas! Polecam ofertę 5-pokojowego mieszkania położonego na osiedlu Bolesława Chrobrego, w sercu poznańskiego Piątkowa. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wilda,Poznań

399 000 zł27 m² 14 750,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko u nas! Na sprzedaż polecam kawalerkę z przestronną loggią, położoną na zamkniętym osiedlu w nowoczesnym budynku na poznańskiej Wildzie. Lokal mieści się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

600 000 zł46 m² 13 129,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? Cenisz sobie bliskość natury i lubisz aktywnie spędzać czas wolny? bingo! Najbardziej rozchwytywana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

421 399 zł35 m² 11 910,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

794 276 zł60 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje Z balkonem , umeblowane - naramowice, ul. Rubież 14C, 500 M nowa linia tramwajowa Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 45m2 położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

352 999 zł29 m² 12 006,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucha

Nowe Miasto,Poznań

500 000 zł46 m² 10 869,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe do wprowadzenia klimatyzacja 3-pokoje ul. Sucha 30a Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 metrów kwadratowych , zlokalizowane przy ulicy Sucha 30a w Poznaniu. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studniarskiego

Zawady,Poznań

554 000 zł41 m² 13 515,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Studniarskiego w Poznaniu na nowo powstałym osiedlu - Bliskie Zawady. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

434 460 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia