dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modra

Świt,Poznań

514 000 zł62 m² 8 357,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuję mieszkanie o powierzchni 61,5 m , usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

746 500 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja deweloperska na winogradach Nowoczesna inwestycja, starannie zaprojektowana, zlokalizowana w jednej z najlepszych dzielnic w Poznaniu - na Winogradach. W ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Grunwald,Poznań

480 000 zł45 m² 10 661,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Zadbane dwupokojowe mieszkanie 45 m - Poznań, ul. Junacka, grunwald Południe Mieszkanie dostępne od Kwietnia 2025 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

282 444 zł35 m² 7 978,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronna kawalerka z potencjałem na aranżację 2 osobnych pokoi z oknami. Powierzchnia 35,40m2. Mieszkanie w standardzie do remontu. Widok na zieleń! Zielony Dębiec, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztanowa

Dębiec,Poznań

359 900 zł49 m² 7 285,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości przy ul. Kasztanowej w Poznaniu. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,4 m znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Piastowskie,Poznań

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne do objęcia od zaraz Dwupokojowe mieszkanie położone na os. Tysiąclecia. Znakomita lokalizacja, blisko centrum, spokojne i zielone osiedle. Blisko tereny spacerowo-rekreacyjne nad Maltą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

381 210 zł29 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

514 625 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

397 000 zł44 m² 9 022,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne do objęcia od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane na Ratajach, na os. Powstań Narodowych. Mieszkanie ciche - położone na 2 piętrze w 10 piętrowym bloku Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

633 230 zł53 m² 11 986,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratumiły

Naramowice,Poznań

535 000 zł50 m² 10 790,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim, II-piętrowym bloku z 2013 roku przy ul. Bratumiły na poznańskich Naramowicach. Na powierzchnię 49,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Strzeszyn,Poznań

864 654 zł88 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Marzysz o wyjątkowym wnętrzu z przestrzenią do pracy i relaksu! Mam dla Ciebie idealne mieszkanie! Opis nieruchomości : - Powierzchnia : 58,84m2 - Lokalizacja : Poznań - Strzeszyn - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Nowe Miasto,Poznań

650 000 zł76 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe z balkonem, zlokalizowane na Ratajach, na zadbanym i zielonym osiedlu Rzeczypospolitej. Blok ocieplony z odnowioną elewacją. Mieszkanie położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilda,Poznań

790 000 zł51 m² 15 375,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

397 000 zł44 m² 9 022,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piastowskie,Poznań

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piastowskie,Poznań

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne do objęcia od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Ratajach, na os. Piastowskie Mieszkanie ciche - położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Starołęka,Poznań

459 506 zł39 m² 11 910,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe w cenie promocyjnej! Oszczędzasz 100tyś! Zadzwoń i dowiedz się więcej: deweloper oferuje atrakcyjne rabaty! Kup mieszkanie taniej! Najważniejsze atuty tego mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Bolesława Chrobrego,Poznań

589 000 zł47 m² 12 585,50 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w wysokim 16 piętrowym bloku z windą na os. Bolesława Chrobrego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 46,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

534 999 zł41 m² 12 897,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

699 900 zł65 m² 10 767,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz spokojnej, ale dobrze skomunikowanej lokalizacji w Poznaniu, w której możesz od razu zamieszkać, bez konieczności urządzania? Ta oferta jest dla Ciebie! układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 740 zł19 m² 91,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę położoną na 1. piętrze. Lokalizacja: zaledwie 5 minut spacerem do Parku Wilsona, hali Arena i kompleksu handlowego City Park Poznań. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grunwald,Poznań

399 900 zł34 m² 11 866,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 2- pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, dzielnica Grunwald, ul. Marszałkowska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Piątkowo,Poznań

2 150 zł46 m² 47,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie posiada 3 pokoje (dwa niezależne ok 9m2 + 1 z aneksem kuchennym). Z dużego pokoju znajduje się wyjście na balkon. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Znajduje się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

317 000 zł31 m² 10 225,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Witam Zapraszam do zapoznania się, z nową ofertą naszego biura. Kawalerka o powierzchni 30,8 m2 do własnej aranżacji, na oś Mikołaja Kopernika, zaraz przy ul. Jugosłowiańskiej 54,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

564 000 zł58 m² 9 757,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania znajdującego się na poznańskich Winogradach, na osiedlu Przyjaźni. Mieszkanie 52,8m2 + 5m2 piwnica znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

640 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polanka

Nowe Miasto,Poznań

699 000 zł47 m² 14 734,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,44 m2 z dużym tarasem (aż 26,25 m2), które znajduje się w inwestycji polanka kameralna. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilda,Poznań

1 816 000 zł104 m² 17 403 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 4-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaworowa

Dębiec,Poznań

475 000 zł45 m² 10 481 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Mieszkanie po generalnej metamorfozie! Z przyjemnością mogę zaprezentować to oto atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, gruntownie wyremontowane z użyciem wiedzy technicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Przemysława

Nowe Miasto,Poznań

829 000 zł96 m² 8 653,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Maltańska zieleń w Centrum Miasta, oferta harmonijnie komponuje się z maltańską zielenią i jest doskonałym miejscem do życia. Przekonaj się sam i umów się ze mną na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lecha

Lecha,Poznań

747 000 zł77 m² 9 701,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Witam, zapraszam do zapoznania z ofertą mieszkania 3 pokojowego na os Lecha w Poznaniu o powierzchni 76,9 m2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze wysokiego bloku i składa się.