dowolna

Mieszkania w bloku Poznań - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

1 412 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 412 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

950 zł42 m² 22,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę od 1 lipca dużą kawalerkę 42 mkw. Kawalerka umeblowana (na wyposażeniu także pralka, lodówka oraz zmywarka), duża jasna kuchnia (13 mkw!), przestronny pokój 25 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mogileńska

Nowe Miasto,Poznań

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękna kawalerka w Poznaniu, przy ulicy Mogileńskiej, 35 m. Osiedle strzeżone z parkingiem przed budynkiem, brak problemów ze znalezieniem miejsca. Komunikacja miejska: tramwaje 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raszyn

Raszyn,Poznań

299 000 zł65 m² 4 585,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 65m 2 na Os. Raszyn w Poznaniu Mieszkanie spółdzielcze - własnościowe, 3-pokojowe przekształcone z 4-pokojowego z możliwością łatwego przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 100 zł70 m² 15,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 11.06 pokój 2-osobowy dla pary, lub dziewczyny w mieszkaniu 2-pokojowym. Przez lipiec, sierpień i wrzesień będzie to mieszkanie samodzielne, natomiast od października w drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

900 zł33 m² 27,23 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjna kawalerka przy ulicy Jugosłowiańskiej 44. Blisko mpk. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 mieści się na 11 piętrze budynku z lat 80'. W budynku winda. Budynek po termomoderniacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

312 000 zł60 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w niskim czteropiętrowym bloku z cegły. Blok po termomodernizacji. 3 niezależne pokoje 20, 12, 10 m2, korytarz 7,5 m2, kuchnia 7 m2, łazienka 3,5, wc 1,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

900 zł60 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny pokój dwuosobowy z balkonem w mieszkaniu 3-pokojowym, w pełni umeblowany. W pozostałych pokojach dwie sympatyczne studentki :) Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Wilda,Poznań

365 400 zł87 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Posiadam na sprzedaż bezpośrednio bardzo atrakcyjnie położone, duże, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 87m2, znajdujące się na Wildzie, przy ulicy Wspólnej w Poznaniu. Samodzielny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2 położonego na 4 piętrze w niskim 4 kondygnacyjnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

415 000 zł82 m² 5 042,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam po atrakcyjnej cenie lub wynajmę za 1800 pln! Ponieważ cena już i tak jest niska, a pieniążki na dom potrzebujemy do sierpnia, to postanowiliśmy, iż jeśli nie sprzedamy za te ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

1 120 zł32 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 32 m2 w bloku z 2006 roku na 5-piętrowym na I piętrze przy ul. Katowicka (przy Galeria Malta) w Poznaniu. Mieszkanie składa się z pokoju z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orła Białego

Rataje,Poznań

1 200 zł62 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia samodzielne 3-pokojowe mieszkanie (pow. 62 m2) na 6 piętrze na os. Orła Białego (rataje) w Poznaniu. Bez pośrednika wolne od zaraz 3 niezależne pokoje, jasna kuchnia, łazienka (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne poddasze znajdujące się na ulicy Bukowskiej w Poznaniu. Mieszkanie jest umeblowane i przeznaczone dla 4 osób. W mieszkaniu ogrzewanie jest na gaz, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

169 000 zł36 m² 4 719,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w bloku na poznańskiej Wildzie w bliskim sąsiedztwie Parku Jana Pawła II oraz przystanków tramwajowych. Mieszkanie położone jest na parterze wysokiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Grunwald,Poznań

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Sprzedaż mieszkania na wysokim parterze w bloku z cegły wybudowanym w latach 50-tych. Budynek ocieplony po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

187 000 zł43 m² 4 348,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Okazja! na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe 187.000 PLN Niski blok czteropiętrowy, po termomodernizacji i remoncie, pełna infrastruktura, sklepy, przedszkole, szkoła, pięknie zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44m 2 z loggią na os. Piastowskim Mieszkanie po kapitalnym remoncie łazienki, pokoje i przedpokój świeżo malowane. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołkowyska

Malta,Poznań

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone w naprawdę cichej i spokojnej okolicy przy ul. Wołkowyskiej. Lokal znajduje się na wysokim parterze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonin

Sołacz,Poznań

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, zlokalizowane w Poznaniu, dzielnica sołacz przy ulicy Bonin. Lokal mieści się na parterze jedenastokondygnacyjnego bloku. Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rzeczypospolitej

Rataje,Poznań

229 000 zł36 m² 6 361,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Układ niezależny! duża loggia! po generalnym remoncie! komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 na 4-piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu rzeczypospolitej (rataje). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przytulne mieszkanie, 45 m kw, 2 pokojowe, znajdujące się w centrum miasta - na Jeżycach. Super lokalizacja, bardzo dobra komunikacja z każdą częścią miasta, linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

219 000 zł43 m² 5 093,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze 10 piętrowego bloku na Grunwaldzie. Blok po remoncie elewacji i ociepleniu, z nowymi windami. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Rataje,Poznań

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, 38 m2, na wysokim parterze, na os. Piastowskim, nad Wartą. 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia. Pokój duży ok. 16,5 m2, mniejszy pokój ok. 9,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamotulska

Ogrody,Poznań

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Mieszkanie do wynajmu w Poznaniu przy ulicy Szamotulskiej, bliskie okolice Jeziora Rusałka i Ogrodu Botanicznego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze pięciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Wilczak. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorczyczewskiego

Jeżyce,Poznań

1 899 zł81 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie ma metraż 81m2 oraz mały taras ok. 6m2 (z którego widok jest na zieleń i podwórko). Pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym (półwysep) ok. 25 metrów. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Nowe Miasto,Poznań

209 000 zł41 m² 5 097,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Poznaniu przy ul. Gnieźnieńskiej uwaga nowa cena! Mieszkanie o powierzchni 41m 2 położone na 3 piętrze, budynku 4-piętrowego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

1 100 zł50 m² 22 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ładnie zagospodarowanym osiedlu. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone: pralka, lodówka, piekarnik, łóżka, szafy, biurko opłaty: czynsz najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersena

Grunwald,Poznań

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone w szeregowcu przy ulicy Andersena na Osiedlu Bajkowym w Poznaniu. Metraż około 54m2 - 2 oddzielne pokoje - jadalnia z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, zlokalizowane w Poznaniu dzielnica Grunwald. Lokal mieści się na drugim piętrze trzykondygnacyjnego bloku. Drzwi wejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rynarzewska

Górczyn,Poznań

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjne mieszkanie położone na 1 piętrze kompleksu przy ulicy Rynarzewskiej/ Palacza zbudowanego przez atanera w 2009 roku. Obiekt stanowi zamknięty kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

850 zł25 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w pełni wyposażona , w korytarzu szafa wnękowa , Balkon ,pierwsze piętro. Opłaty 850 wynajem plus czynsz , gaz i prad wolna z dniem 1 lipca. Wymagana kaucja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

332 000 zł50 m² 6 707,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie wykończone pod klucz W cenie deweloperskiego! okazja! Do zakupu dwupokojowe mieszkanie dwustronne, rozkładowe o powierzchni 49,5m2 zlokalizowane w niskim 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

335 000 zł72 m² 4 652,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie na Jeżycach po remoncie. Lokal położony na cichy i kameralnym zamkniętym osiedlu ( brama na pilota ), z widokiem na panoramę Poznania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

259 000 zł53 m² 4 859,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Poznaniu na Ratajach Mieszkanie o powierzchni 53,30m 2 położone na 4 - piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2, zlokalizowane w Poznaniu na grunwaldzie w pobliżu skrzyżowania bukowska-swoboda. Lokal mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wilda

Wilda,Poznań

380 000 zł82 m² 4 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wygodne, słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie 77 m2 z tarasem oraz loggią, na 4 piętrze w niskim bloku z 2000r., przy cichej ulicy na Wildzie w Poznaniu. Forma prawna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Stare Miasto,Poznań

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do nabycia 2-pokojowe mieszkanie na os. Zwycięstwa. Mieszkanie posiada powierzchnię 53 m2 i znajduje się na 2. piętrze budynku 4-piętrowego. Bardzo dobry stan mieszkania- 3 lata temu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij