dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 803 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 803 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

589 000 zł68 m² 8 687 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rataje,Poznań

474 942 zł43 m² 11 172,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***miejsce postojowe w promocyjnej cenie*** Zakup bezpośrednio od developera. Brak prowizji i podatku pcc. Promocja: rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe Umowa developerska (akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienista

Kopernika,Poznań

610 000 zł68 m² 8 905,11 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Umultowo,Poznań

779 000 zł86 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie z kameralnym ogródkiem piękne osiedle w willowej dzielnicy Poznania, idealna przestrzeń do życia! U W A G A: ostatnie dostępne, gotowe do odbioru lokale ~~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

829 900 zł61 m² 13 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu Gotowy do odbioru 3 pokojowy apartament premium zlokalizowany na kameralnym osiedlu w Poznańskiej dzielnicy Grunwald. Promocja - 2 miejsca postojowe W hali garażowej gratis!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Jeżyce,Poznań

849 000 zł87 m² 9 712,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca. Odnowiona kamienica. Apartament z loftowym sznytem. A to wszystko na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - Jeżycach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jeżyce,Poznań

879 000 zł96 m² 9 118 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie -> 96,4 m , ul. Bukowska, poznań (łazarz/jeżyce) tuż przy Concordia Design - Centrum Kreatywności i Biznesu! Przestronne, rozkładowe mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Umultowo,Poznań

789 000 zł91 m² 8 670 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

2 650 zł50 m² 53,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,50 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego bloku z windą, znajdującego się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Winogrady,Poznań

630 272 zł61 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu. 4 pokoje - idealne dla rodziny. Promocja cenowa - oferta ograniczona czasowo! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Na Winogradach znajdziemy Park Cytadela,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Umultowo,Poznań

775 000 zł86 m² 9 012 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rataje

Nowe Miasto,Poznań

1 100 000 zł82 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 4 pokojowy położony w bliskiej odległości od Ronda Żegrze, 5 min do Ronda Rataje. Ostatni z widokiem - 15 piętro z dwoma 12m loggiami. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rusa

Rataje,Poznań

665 000 zł79 m² 8 439,09 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam ofertę 3- pokojowego mieszkania na Ratajach. Przestronne, jasne i funkcjonalne wnętrze. Składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni, łazienki, wc, korytarza oraz loggii. Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polanka

Polanka,Poznań

2 390 zł41 m² 57,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje | 41.4 m2 | Polanka Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu rozkładowego mieszkania 2-pokojowego, znajdującego się w bardzo atrakcyjnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rataje,Poznań

453 900 zł49 m² 9 263,27 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w zielonych płucach Poznania sercu Rataj Mieszkanie o powierzchni około 49 mkw, usytuowane jest na oś. Lecha tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

355 000 zł37 m² 9 620,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Twoje wymarzone mieszkanie w Poznaniu czeka na Ciebie! Jeśli marzysz o miejscu pełnym zieleni, doskonałej komunikacji z centrum miasta i wszystkich udogodnień na wyciągnięcie ręki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Strzeszyn,Poznań

779 000 zł86 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Piątkowo,Poznań

779 000 zł86 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

710 000 zł68 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w V piętrowym bloku z windą z 2006 roku przy ul. Wilczak na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 67,8 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

850 000 zł107 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne położenie - czytelny adres ul. Grunwaldzka 316. Bezczynszowe. Prezentowane zdjęcia przedstawiają ofertę mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze- mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

736 000 zł66 m² 11 226,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium zapraszam do obejrzenia mieszkania! Lokalizacja: poznań starołęka - Wysoko oceniana okolica, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Winogrady,Poznań

434 400 zł33 m² 12 998,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu Mieszkanie z możliwościa adaptacji na dwa pokoje. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Wysoki standard wykończenia zarówno samego mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

850 000 zł96 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne położenie - czytelny adres ul. Grunwaldzka 316. Bezczynszowe. Prezentowane zdjęcia przedstawiają ofertę mieszkania znajdującego się na parterze- mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Stare Miasto,Poznań

780 000 zł86 m² 9 070 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Wolności

Stare Miasto,Poznań

1 750 zł14 m² 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka/centrum/0%prowizji uwaga: zostały ostatnie lokale! Wynajem Kawalerek idealnych dla Studentów w Centrum Poznania - Plac Wolności 3 Jeżeli jesteś studentem poszukującym komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Umultowo,Poznań

779 000 zł91 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Piątkowo,Poznań

779 000 zł85 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

497 000 zł48 m² 10 463,20 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy? Marzy ci się komfort i funkcjonalność w jednym połączony z dobrymi dojazdami ? bingo! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bonin,Poznań

459 000 zł37 m² 12 305,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Boninie- ul. Turkusowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

849 000 zł87 m² 9 712,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

710 000 zł76 m² 9 342 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Podolany,Poznań

571 949 zł55 m² 10 309,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu gotowe do odbioru trzy pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Poznańskiej dzielnicy Podolany. Dwa ogrody W cenie mieszkania! (48,45 m2 oraz 17,93 m2). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

720 000 zł56 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeżeli zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy z licznymi cudami natury a zarazem chciałbyś dojeżdżać do centrum miasta w zaledwie 15 minut to nie mogłeś trafić lepiej! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Strzeszyn,Poznań

710 000 zł76 m² 9 342 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

861 379 zł73 m² 11 861,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Rataje,Poznań

744 000 zł66 m² 11 358,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu Gotowy do odbioru, trzy pokojowy apartament z pięknym widokiem. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Brak podatku pcc. Wysoki standard wykończenia zarówno samego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

355 000 zł37 m² 9 659,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w samym centrum poznańskich Jeżyc, tuż przy ulicy Poznańskiej, 200m od Rynku Jeżyckiego i ulicy Kościelnej. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

474 320 zł44 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - komfort, przestrzeń i światło Metraż: 44 m + balkon 8,5 m + poddasze do adaptacji. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. - zakup bezpośrednio od Dewelopera-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

3 900 000 zł120 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prestiżowy i ekskluzywnie wyposażony Apartament dla wymagającego klienta. Poznań ul. Towarowa 37 o łącznej powierzchni 120 m2 na 14 piętrze. Zamieszkaj już dziś! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ nieprzejściowy, jasna kuchnia, balkon. Ogrody ul. Szamotulska. Oferta dostępna wyłącznie w bzm Nieruchomości. Mamy klucze. Zapraszam na prezentację tel. Wymagana płatność ze środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Umińskiego

Wilda,Poznań

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe mieszkanie na Wildzie - 4 pokoje, 80 m , gotowe do zamieszkania! Szukasz przestronnego i nowoczesnego mieszkania w sercu jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania? Ta oferta.