dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 814 ogłoszeń

2 200 zł30,50 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, nazywam się Aleksandra Stendel, zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł57,02 m² 10 785,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz przestronnego i urokliwego mieszkania w centrum Poznania? Szukasz mieszkania w otoczeniu zieleni, a przy tym dobrze skomunikowanego? Jeżeli tak, to strzał w dziesiątkę!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 220 zł56,50 m² 10 587,96 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie o przemyślanym układzie pomieszczeń. Największym atutem jest przestronny salon z aneksem kuchennym (22,31 m ) z zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 460 000 zł88,20 m² 16 553,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Oferujemy dwa mieszkania o powierzchni 42,86 m2 i 45, 34 m2 - łączenie 88,2 mkw - w stanie deweloperskim zajmujące całe IV piętro nowoczesnej inwestycji na nowym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

629 000 zł71 m² 8 859,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Uwaga - rezerwacja oferty do 31 lipca 2026 r. (zawarta przedwstępna umowa sprzedaży) *wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam piękne, jasne mieszkanie z duszą w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł35 m² 12 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł38,90 m² 18 997,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz nieruchomości o potwierdzonej rentowności w prestiżowej lokalizacji, ten apartament na ul. Podgórnej to strzał w dziesiątkę! W pełni funkcjonalny, klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 25 m2, znajdująca się w ścisłym Centrum miasta, w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. 27 Grudnia. Oferta dotyczy jednego lokalu mieszkalnego ze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana! Ścisłe centrum miasta,Jeżyce , kameralny, stylowy apartamentowiec przy ul. Zwierzynieckiej 15, elegancja i bezpieczeństwo. Do wynajęcia elegancki, trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł43,30 m² 9 122,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na ul. Klonowej na Dębcu w Poznaniu. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł84,20 m² 11 389,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym centrum miasta ul.Mostowa 29. Lokal po odświeźeniu -okna pcv, wszystkie instalacje wymienione na przestrzeni 15 lat , ogrzewanie gazowe- piec 2 funkcyjny, szpachlowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł82,16 m² 12 889,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 82,16 m - Winogrady, os. Na Murawie Na sprzedaż wyjątkowe, zaprojektowane przez architekta mieszkanie o powierzchni 82,16m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

323 000 zł27 m² 11 962,96 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki o powierzchni 27 m , zlokalizowanej na poznańskich Winogradach, na osiedlu Kosmonautów. Mieszkanie znajduje się na 11.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,41 m² 15 486,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wykończonej kawalerki znajdującej się na trzecim piętrze kamienicy, wybudowanej w 1905 roku przy ul. Grobla, która obecnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 557 zł36,64 m² 12 160,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

762 000 zł61 m² 12 491,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone w pięknej lokalizacji zaledwie 150m od lasu na poznańskim Grunwaldzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 61m2 + balkon 4,58m2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł74,50 m² 8 711,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1985

Promocja cenowa do końca września 650 000 zł do negocjacji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m , zlokalizowane na 9. piętrze bloku na Osiedlu Stare Zegrze w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 266 zł75,96 m² 12 444,26 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 556 zł86,10 m² 11 307,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem i tarasem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 553 zł35,97 m² 12 831,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł61,50 m² 8 439,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

= na sprzedaż = = dostępne od ręki! = = pomagamy W sprawach kredytowych = Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe położone w Poznaniu w Antoninku. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł34,66 m² 12 377,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł43,50 m² 11 954,02 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnych, 2-pokojowych mieszkań zlokalizowanych w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 144 zł71,48 m² 13 376,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł33,70 m² 12 908,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow.33,7 m2, położone na 3 piętrze w niskim , kameralnym budynku przy ul.Garbary w Poznaniu. Lokal charakteryzuje się wygodnym i ustawnym.

Szczegóły ogłoszenia

744 150 zł55,35 m² 13 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł49,52 m² 18 073,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament w sercu historycznego Poznania - Manufaktura Stare Miasto | ul. Bóżnicza Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,52 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 000 zł31,27 m² 12 887,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! oferta lokalizacja : Winogrady - ulubiona dzielnica Poznaniaków - inwestycja blisko centrum , w pobliżu Cytadela , Warta.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł51,70 m² 13 733,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w rewitalizowanej willi miejskiej w jednej z najbardziej rozwijających się części Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

495 410 zł36,58 m² 13 543,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem, * Jeśli interesuje Cię inny metraż lub układ zadzwoń,.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł34 m² 14 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m z dodatkowym poddaszem (17 m ), położone na 4. piętrze nowego budynku z 2025 roku przy ul. Sielawy, na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

728 354 zł67,01 m² 10 869,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek E lokal: e.0.4, ogródek: 105,90 m (w tym taras: 7,60 m) UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 900 zł35,93 m² 11 853,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | 35,93 m | funkcjonalny układ Ustawne mieszkanie 2-pokojowe - idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? A może masz wolne środki, które chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł25 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Polecam do sprzedaży dwa połączone lokale gotowe do zakupu z najemcami. Doskonała lokalizacja, kamienica w centrum Poznania, ul. Głogowska, okolice Rynku Łazarskiego. Cena lokalu obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł44 m² 10 204,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w komfortowym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń? Zależy Ci na spokojnej okolicy, a jednocześnie szybkim dostępie do centrum Poznania? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 318 zł62,18 m² 13 047,89 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,18 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 612 zł38,84 m² 17 858,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować apartament w luksusowej, zrewitalizowanej kamienicy, usytuowanej w prestiżowej dzielnicy Centrum Poznania, w bliskim sąsiedztwie Sądów, urzędu Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka ok. 28 m z dużym balkonem 12 m2, naramowice, ul. Błażeja - po kapitalnym remoncie! Do wynajęcia jasna i nowoczesna kawalerka, położona na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł68,68 m² 13 686,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż gustownie wykończone mieszkanie w apartamentowcu Long Bridge przy ul. Kościelnej 33 w dzielnicy Jeżyce. Lokal zaprojektowane przez architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

1 674 900 zł93,05 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.