dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

539 000 zł64 m² 8 421,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niski blok! wichrowe wzgórze, 64m2, 4pokoje, balkon, piwnica Do remontu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego (64m2) z balkonem oraz piwnicą w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

543 535 zł50 m² 10 965 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

499 000 zł48 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni, winogrady - blisko szybkiej trasie tramwajowej (pst) tylko 10 minut tramwajem na Kampus uam, 15 minut do centrum miasta. : o mieszkaniu : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, nowoczesne, o wysokim standardzie, w pełni umeblowane. Dostępne od zaraz. powierzchnia mieszkania 44m 2 piętro (winda) 2 balkony, duże okna do podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł42 m² 10 788,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Strzeleckiej 19, w bardzo bliskim sąsiedztwie Kupca Poznańskiego, ulicy Półwiejskiej i Starego Rynku. Idealna propozycja pod krótki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

557 248 zł51 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapewnij sobie idealne warunki do życia i / lub korzystną perspektywę inwestycyjną! skorzystaj Z okazji zakupu 3-pokojowego mieszkania Z rabatem Zakup bez prowizji i podatku pcc! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żołnierzy Wyklętych

Strzeszyn,Poznań

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? (ostatnie) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Junikowo,Poznań

603 338 zł43 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

1 999 zł63 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja cenowa tylko do konca tygodnia! Polecam na wynajem przestronne, funkcjonalne , a zarazem bardzo klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe położone w cichej i spokojnej części poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czesława

Wilda,Poznań

799 000 zł76 m² 10 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

459 000 zł47 m² 9 704,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferuję do sprzedaży oryginalnie 3 pokojowe mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze o powierzchni 47.3 m2, położone na 3 piętrze niskiego bloku na poznańskich Winogradach. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

438 000 zł34 m² 13 035,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, 2-pok mieszkania w prestiżowej inwestycji Fiqus Marcelin, realizowanej przez renomowanego dewelopera Nickel Development. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Calliera

Łazarz,Poznań

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

**********rezerwacja********** Zapraszam do zakupu mieszkania przy Rynku Łazarskim. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, całość mieszkania do remontu. Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

395 861 zł32 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 100 000 zł112 m² 9 865,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w lokalizacji, która stawia cię w samym epicentrum wydarzeń poznańskiego życia ? 600 m od płyty Starego Rynku ? W zrewitalizowanej kamienicy. Miejsca z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Łazarz,Poznań

729 000 zł54 m² 13,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty Jakub Cisławski Zapraszam. Lubisz spędzać czas aktywnie, a może spacery i pyszną kawę? Otoczony pięknymi parkami i historią miasta. Bingo! Prezentuję Państwu piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

479 900 zł41 m² 11 704,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze - Naramowice - Osiedle Enter lokal: funkcjonalny układ daje wiele możliwość projektowych, metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Poznań,wielkopolskie

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z oddzielną sypialnią położona w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Libelta 3 na 3 piętrze. Idealna lokalizacja do zamieszkania, aby korzystać z uroków miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

449 139 zł41 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów W okolicy Ronda Starołęka 10 min od Politechniki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Malta,Poznań

667 040 zł59 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

558 343 zł55 m² 10 148 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

568 100 zł55 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

601 979 zł60 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Starołęka,Poznań

625 395 zł60 m² 10 362,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle na terenie Zespołu Dworsko-Folwarcznego! Nowoczesna architektura połączona z klimatem Folwarku! Super lokalizacja - wspaniałe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

579 045 zł57 m² 10 148 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy Wyklętych

Strzeszyn,Poznań

798 987 zł89 m² 8 977,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji! Poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

490 000 zł37 m² 13 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu na Osiedlu Warszawskim przy ulicy Kolskiej. Mieszkanie zostało w pełni wyremontowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

426 100 zł30 m² 14 356,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

To mieszkanie to wyjątkowe miejsce do życia i korzystna perspektywa inwestycyjna. Na sprzedaż nowa, jasna kawalerka w Poznaniu, na piątym piętrze z ekspozycją na południe. Usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

1 490 zł28 m² 53,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękna kawalerka na poznańskich Winogradach! *przestronna i w pełni wyposażone *mieści się w nowym bloku z windą *świetna lokalizacja - 300 metrów do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

510 567 zł44 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Skorzystaj Z okazji zakupu 2-pkojowego mieszkania wygodnego i nowoczesnego - idealnego zarówno jako miejsce do życia, jak i do dalszego wynajmu - to gwarancja inwestycyjnego sukcesu! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Starołęka,Poznań

561 414 zł49 m² 11 413,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

590 000 zł52 m² 11 451,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oto komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,52 m , zlokalizowane na osiedlu Stefana Batorego 82a. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego i funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

525 360 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Mieszkania z duszą, przystosowane do Twoich potrzeb,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

499 000 zł42 m² 11 946,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Nieruchomość, którą pragnę Ci przedstawić świetnie sprawdzi się jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitału pod wynajem. Ulica Szamarzewskiego w Poznaniu, bo o niej mowa przypadku tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czesława

Wilda,Poznań

1 549 000 zł112 m² 13 777,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

0% Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowego apartamentu na sprzedaż na 1. piętrze z 5 w apartamentowcu zlokalizowanym na poznańskiej Wildzie nieopodal ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wichrowe wzgórze, 47m2, 2pokoje (niezależne), po remoncie, balkon, piwnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania 2-pokojowego (47m2) z balkonem oraz piwnicą w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

757 305 zł71 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwa tarasy i dwa ogródki! ostatnie mieszkanie w tym metrażu z wyjściem na ogródek i taras z dwóch stron świata, teraz w sprzedaży z rabatem, do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Jeżyce,Poznań

7 000 zł105 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cześć! Serdecznie zapraszam Cię do przestrzeni mojego domu. Stworzyłam to miejsce z miłością i dbałością o szczegóły, by każdy, kto tu przyjdzie, poczuł się swobodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

453 056 zł41 m² 11 088 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

705 900 zł50 m² 14 200,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Elegancka inwestycja W samym sercu miasta Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją w samym centrum miasta Poznań. Kilka minut pieszo do Starego Rynku, do Dworca, do Opery, do.