dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

534 000 zł44 m² 12 222,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, 2-pok mieszkania w prestiżowej inwestycji Fiqus Marcelin z 2023 roku, realizowanej przez renomowanego dewelopera Nickel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Orła Białego

Rataje,Poznań

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do natychmiastowego objęcia - Dla max dwóch osób pracujących lub uczących się i jednocześnie pracujących - Pierwszy okres najmu to 12 m-cy - Bez zwierząt domowych - Zakaz palenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

541 078 zł51 m² 10 535 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 3 pokoje 51,36 m2 z balkonem 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i w pełni wyposażone mieszkanie! Super Lokalizacja! Tuż przy Arenie i City Parku! 2 balkony! Polecam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

607 000 zł56 m² 10 903,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o lokalizacji bogatej w zielone tereny, a jednocześnie chcesz mieć centrum miasta na wyciągnięcie ręki? A może chcesz ulokować zaoszczędzone środki by uzyskać pokaźną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Jeżyce,Poznań

479 900 zł46 m² 10 432,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu nieruchomości położonej na poznańskich Jeżycach przy ul. Norwida. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z wielkiej płyty. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

511 920 zł43 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe M na poznańskich Winogradach! Balkon i winda! 0% - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie dwupokojowe w powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winogrady,Poznań

533 250 zł42 m² 12 651,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe M na poznańskich Winogradach! Taras 70,98 m2! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie dwupokojowe w powstającym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

983 000 zł92 m² 10 698,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Marzysz o lokalizacji bogatej w zielone tereny, a jednocześnie chcesz mieć centrum miasta na wyciągnięcie r bingo! Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji Na sprzedaż 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł71 m² 7 746,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 71 m.2 z oddzielną kuchnią, w kamienicy, przy parku Kasprowicza - hala Arena, dwa przystanki do centrum. Mieszkanie jest przestronne, posiada dwie niezależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

598 517 zł59 m² 10 191 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne nowe 4 pokoje 58,73 m2 z dwoma balkonami po 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

538 565 zł52 m² 10 363 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wygodne nowe 3 pokoje 51,97 m2 z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Mieszkanie doskonałe zarówno jako inwestycja jak i Twoje nowe M ze świetnym dojazdem do centrum Poznania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

525 360 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Skorzystaj Z okazji zakupu 2-pkojowego mieszkania wygodnego i nowoczesnego z możliwością maksymalnego wykorzystania każdego m2. Zapewnij sobie idealne warunki do życia i/lub korzystną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

650 000 zł54 m² 12 054,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

612 780 zł43 m² 14 347,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zobacz ile Zyskasz! Ile Oszczędzasz dzisiaj! Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich, poleca. Mieszkanie 2 pokojowe, IV piętro, winda, powierzchnia 42,71m , balkon, w cenie mieszkania dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zawady

Nowe Miasto,Poznań

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta? Cenisz sobie nowoczesny styl oraz poszukujesz nieruchomości dla siebie lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

412 650 zł28 m² 14 706 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna nowa kawalerka 28,06 m2 z balkonem 4,5 m2 w doskonałej lokalizacji! Mieszkanie idealne jeżeli szukasz inwestycji, lokaty kapitał oraz jeżeli szukasz nowego miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł42 m² 59,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania do wynajęcia, położonego w ścisłym Centrum, przy ul. Garbary. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołkowyska

Nowe Miasto,Poznań

579 000 zł40 m² 14 331,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej okolicy na poznańskiej Malcie! Polecam Państwu gustownie urządzone mieszkanie przy ul.Wołkowyskiej w Poznaniu w bloku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

359 000 zł42 m² 8 633,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy o powierzchni 41,58 m2 położone na 3 piętrze. Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 11,5 m2. Obecnie mieszkanie ma 100m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojskowa

Łazarz,Poznań

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

667 000 zł59 m² 11 349,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

1 450 zł24 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka na poznańskim Łazarzu *składa się z pokoju z aneksem kuchennym, korytarza oraz łazienki *znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grunwald,Poznań

569 000 zł63 m² 9 001,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa niższa cena o 30 000 zł od ceny regularnej dla klienta gotówkowego. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rybaki,Poznań

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, atrakcyjnego mieszkania w samym sercu Poznania. To świetna lokalizacja i bardzo ciekawe miejsce. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Grunwald,Poznań

498 000 zł45 m² 11 116,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stare Miasto,Poznań

448 776 zł36 m² 12 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2 pokoje 31,95 m2 z balkonem 4,5 m2! Doskonała lokata kapitału! Zamieszkaj w malowniczej części Poznania blisko terenów zielonych oraz doliny Warty! Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Knapowskiego

Górczynek,Poznań

425 000 zł36 m² 11 799 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę kawalerki z niezależną kuchnią, położonej na Górczynie przy ul. Stanisława Knapowskiego. Mieszkanie znajduje się w budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

369 000 zł37 m² 9 847,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości jxprojekt poleca do sprzedaży: mieszkanie do remontu! grunwald dobra lokalizacja! 2-pokojowe mieszkanie (pokoje przechodnie), położone na czwartym piętrze w niskim w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolina

Dolna Wilda,Poznań

547 000 zł55 m² 9 914,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, 55,14 m2, wilda Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego przy ul. Dolina na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wilda,Poznań

480 000 zł170 m² 2 827,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży strych do adaptacji na ostatnim czwartym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

549 000 zł65 m² 8 395,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa cena dla klienta gotówkowego: - 30 000 zł od ceny regularnej. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

485 000 zł49 m² 9 837,73 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Żegrze,Poznań

430 365 zł37 m² 11 787,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja: klasyczne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem od strony zachodniej. Nowoczesne osiedle z halą garażową pod budynkiem, otoczone zielenią. Mieszkanie ma funkcjonalny rozkład, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

499 000 zł58 m² 8 667,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opis: polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,54 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

675 000 zł45 m² 15 010 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house oferuje przepięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 44,97 m2, podzielone na dwie osobne kawalerki w samym centrum Poznania. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Poznań

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Poznań os. Lecha, blisko Ronda Rataje. Bardzo dobra lokalizacja w Poznaniu, świetnie skomunikowana z każdą częścią miasta W sąsiedztwie Politechnika Poznańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Ogrody,Poznań

1 290 zł29 m² 44,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie przy ul. Szamotulskiej 86 *składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni i łazienki *możliwość parkowania na posesji *świetna lokalizacja: dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w nowoczesnej inwestycji, (oferta biura sprzedaży dewelopera). Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

418 000 zł42 m² 10 007,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

718 000 zł69 m² 10 353,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,35m2 z balkonem. Lokalizacja : - 15 minut do Starego Rynku samochodem - 3 minuty pieszo od przystanku tramwajowego - 5 min do sklepu.