dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 814 ogłoszeń

596 818 zł54,06 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek fa lokal: fa.2.1, taras: 7,10 m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł ( powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 226 zł29,58 m² 13 766,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Z rynku pierwotnego nie pobieram wynagrodzenia od kupującego! lokalizacja : Nowe Jeżyce , nowopowstająca dzielnica w centrum Poznania , wybudowano już ponad 2500 mieszkań ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł44 m² 11 022,73 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez pcc bezpośrednio od dewelopera dostępne różne układy - zapytaj Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym salonem i oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,34 m² 13 615,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Aby obejrzeć nieruchomość i jej otoczenie obejrzyj film klikając w ikonę video. Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na Strzeszynie na ul. Gruchmanowej.Mieszkanie NOWE, nigdy nie zamieszkałe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

680 000 zł49 m² 13 877,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nieruchomości z duszą, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym luksusem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w całkowicie zrewitalizowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł107,60 m² 23 698,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Luksusowy apartament w sercu Poznania Św. Marcin W jednej z najpiękniej odrestaurowanych kamienic z XIX wieku, przy reprezentacyjnej ulicy Święty Marcin, oferujemy apartament, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 697 zł64,75 m² 14 126,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,75 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł106,10 m² 9 415,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł43,34 m² 11 975,08 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku z dwoma windami na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 43,34 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 030 zł45 m² 11 022,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni aż 45m2 z tarasem i ogrodem od strony południowej. Salon z aneksem kuchennym ma powierzchnię 24m2 z dodatkowym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44,08 m² 58,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Goplana przy ul. Św. Wawrzyńca 15 w Poznaniu. Idealna propozycja dla osób ceniących wyjątkowy klimat wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę funkcjonalnego, kompaktowego mieszkania idealnego dla pary lub singla, usytuowanego w spokojnej i przyjaznej okolicy, doskonale skomunikowanej z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

775 500 zł78,50 m² 9 878,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 pokoje | 7 min. DO pst | idealne pod wynajem lub dla rodziny Szukasz nieruchomości, która będzie na siebie zarabiać? A może przestronnego mieszkania dla rodziny w najlepiej skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł65 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 400 zł28,30 m² 12 098,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1 pokój | 28,30 m | parter | idealne pod inwestycję | super dojazd do centrum Kompaktowe, bardzo ustawne 28,30 m z wyraźnie wydzieloną strefą dzienną i funkcjonalną łazienką 5,02.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 088 805 zł75,09 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 917 zł74,66 m² 9 816,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb! Przedstawiona oferta jest przykładowa, może się różnić ceną, układem i metrażem W ofercie różne układy mieszkań Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,22 m² 10 079,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Prowizję biura pokrywa właściciel! Polecam Państwa uwadze ładną, funkcjonalną kawalerkę przy ulicy Ks. Piotra Ściegiennego w Poznaniu (grunwald/raszyn) Blok z cegły wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

549 518 zł40,07 m² 13 713,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię inny metraż zadzwoń i znajdziemy dogodne dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł37 m² 11 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskim Nowym Mieście na osiedlu Piastowskim o powierzchni 37m2 Położone na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

748 675 zł61,12 m² 12 249,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek E lokal: e.1.3, taras ( na dachu) UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł ( powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67,27 m² 11 134,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje * garaż w hali * balkon * winda * Grunwald - ul. Smardzewska 22, komfortowa przestrzeń do życia Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie wygody dobrze zaprojektowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 890 zł72 m² 12 359,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania.CHCESZ MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO? BLISKOŚĆ DO CENTRUM. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+ +intersuje.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Odkryj wyjątkową okazję zakupu własnościowego mieszkania w komfortowym niskim bloku na osiedlu Wichrowe Wzgórze - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

754 000 zł60,37 m² 12 489,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz nieruchomości, która łączy nowoczesny standard z rzadko spotykaną prywatnością? To mieszkanie na poznańskiej Starołęce jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Prowizja 0% - wynagrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł29 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji - wynagrodzenie pośrednika opłaca właściciel! Zapraszam na prezentację zadbanej kawalerki w doskonałej lokalizacji - os. Stefana Batorego 59. Tuż obok Kampus Morasku, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł28 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 28 m | ul. Matejki | blisko centrum Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m , zlokalizowane przy ul. Matejki w Poznaniu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł77,70 m² 11 196,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, rozkładowego , trzypokojowego mieszkania usytuowanego na szóstym piętrze w bloku ( tzw plomba ) Powierzchnia : całkowita 85m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,50 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj przy samej Warcie - komfort, natura i prestiż w jednym miejscu! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 805 zł41,97 m² 12 027,76 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 41,97m2 znajdujące się na 2. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Poznania, na parterze rewitalizowanej kamienicy, przy klimatycznej ulicy Świętego Wojciecha Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 696 zł35,36 m² 12 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do mieszkania pokazowego! Mieszkanie gotowe do odbioru II kwartał 2026 Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony z podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł18 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka na wynajem | super lokalizacja | ul. Bukowska | bez kaucji | dostępna od 01.04.2026 r. Do wynajęcia Kawalerka, centrum obok Ronda Kaponiera. Około 18m2. Idealna dla 1 osoby studiującej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł38,76 m² 19 066,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kozia 8 to kameralna inwestycja realizowana w ścisłym centrum Poznania, zaledwie 50 metrów od Starego Rynku, pomiędzy ulicą Wrocławską a ulicą Szkolną. Projekt obejmuje odnowienie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł112 m² 7 589,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

uwaga! fotki robocze super lokalizacja, duże mieszkanie w kamienicy do kapitalnego remontu na przeciwko gazowni przy ulicy Grobla w Poznaniu lokalizacja Blisko centrum do Starego Rynku 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł29,96 m² 13 317,76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup kawalerkę na zielonym Piątkowie i zacznij nowy etap w komfortowej przestrzeni dopasowanej do Twoich potrzeb! Idealne miejsce na start. Nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem,2 pok,mieszkanie poznań/jeżyce Przedstawiam Państwu na wynajem komfortowe, nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym sercu Jeżyc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż nieruchomość, która łączy elegancję, komfort i prestiż. Apartament w pełni umeblowany o powierzchni ok 40 m , zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

566 180 zł40 m² 14 154,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,00 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji z miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł48,97 m² 14 886,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpieczna transakcja Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Dzień dobry Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w dzielnicy Winogrady, osiedle Przyjaźni.