dowolna

Mieszkania w centrum Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 806 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 806 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

1 750 zł48 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie przy ul. Lodowej 43a w Poznaniu. Nieruchomość: powierzchnia 48 m2. 2 piętro. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

769 000 zł59 m² 13 100,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Nowoczesny design i funkcjonalność - gotowe do wprowadzenia. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

446 800 zł41 m² 10 922 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Poznań

994 998 zł41 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Miejsce, gdzie czas zatrzymał się w murach, a luksus ukryty jest w każdym detalu. Opis nieruchomości: to wyjątkowe mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żegrze,Poznań

866 871 zł72 m² 11 999,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72.24 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

399 000 zł42 m² 9 552,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Łacina,Poznań

1 149 000 zł75 m² 15 365,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poznań, ul. Milczańska 5 - przytulne mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej Nowoczesne 3-pokojowe, narożne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

446 800 zł41 m² 10 921,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Komfortowe 2 pokoje na poznańskich Naramowicach! okazja cenowa- świetna lokata kapitału! Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego zaledwie 3 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

577 000 zł89 m² 6 497,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego w klimatycznej, historycznej kamienicy z 1902 roku przy ul. Andrzeja i Władysława Niegolewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

574 000 zł46 m² 12 478,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup swoje wymarzone mieszkanie bez prowizji i pcc! Skorzystaj z najlepszych ofert na rynku - bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów! Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

450 000 zł170 m² 2 651,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży strych do adaptacji na ostatnim czwartym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Winogrady,Poznań

746 500 zł60 m² 12 441,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Przestronny salon z aneksem o powierzchni aż 24m2, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

379 000 zł29 m² 12 908,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 29,36 m2, położonej na pierwszym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 2010 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

675 000 zł71 m² 9 507,04 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowa oszczędność - bez pcc! Dlaczego warto? Szybki odbiór - zamieszkaj niemal od razu Rodzinne i funkcjonalne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Żegrze,Poznań

716 160 zł66 m² 10 850,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 66m2 +duży balkon 6,58m2 położony na VII piętrze od strony południowo-wschodniej w nowoczesnym budynku z windą. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ząbkowicka

Grunwald,Poznań

710 000 zł58 m² 12 279,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 57 m | Opis nieruchomości: na Grunwaldzie czeka na nowych właścicieli miejsce, które łączy w sobie wygodę miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

2 050 zł46 m² 44,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

30 lat na rynku nieruchomości, bezpieczny nejem Z pośrednikiem Bardzo fajne wygodne mieszkanie z dużym balkonem - polecam. * lokalizacja: ul. Naramowicka/blisko przystanek tramwajowy (widoczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

530 000 zł40 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

942 000 zł45 m² 20 910,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego apartamentu w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.