dowolna

Mieszkania w kamienicy Poznań - Lista aktualnych ogłoszeń

512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pok.63 m2 w kamienicy w samym centrum Poznania, Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na parterze 4 kondygnacyjnej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

368 869 zł51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. 28 czerwca 1956r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ english Below / Poszukujesz komfortowego apartamentu, gdzie od pierwszej minuty poczujesz się jak we własnym domu? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grobla

Stary Rynek,Poznań

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy położonej przy ul. Grobla. Mieszkanie usytuowane jest w okolicy terenów zielonych nadwarciańskich. Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

799 000 zł146 m² 5 472,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Apartament Poznań Łazarz na sprzedaż. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Czy cenisz sobie bezpośrednią bliskość najważniejszych miejsc Poznania z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

575 000 zł50 m² 11 616,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje lub 2 kawalerki, w prestiżowej lokalizacji, zrewitalizowana kamienica W ścisłym centrum miasta - zaledwie 100 M od okrąglaka, wysoki standard budynku, czytelny adres -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

600 000 zł70 m² 8 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do zakupu wyjątkowe, unikalne, pełne naturalnego światła mieszkanie w przedwojennej kamienicy położonej przy ul. Antoniego Małeckiego (II piętro, front kamienicy). Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

2 300 zł90 m² 25,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkania w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. W ofercie kawalerki, dwupokojowe oraz trzypokojowe mieszkania z balkonami. Mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

499 000 zł56 m² 8 849,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz kompaktowego i wygodnego mieszkania urządzonego w dobrym stylu? Marzysz o dużym balkonie, na którym w ciepłe dni będziesz mógł się spokojnie zrelaksować? Dodatkowo fajnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Wilda,Poznań

599 999 zł57 m² 10 557,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**lokalizacja i budynek** -poznań, wilda, ul. Jana Umińskiego 24 -kamienica, piętro 2 z 5 **powierzchnia i pomieszczenia** Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 56,83 m2, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

499 000 zł56 m² 8 849,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2. Do mieszkania przynależy piwnica oraz dostępne są miejsca parkingowe za zamykaną na pilota bramą. Mieszkanie Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

769 900 zł87 m² 8 807,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca. Odnowiona kamienica. Apartament z loftowym sznytem. A to wszystko na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania - Jeżycach. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Kawalerka z balkonem. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkania dwupokojowe oraz kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

399 000 zł67 m² 5 982,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Drodzy Klienci, w galerii zdjęć oprócz zdjęć stanu faktycznego mieszkania znajdziecie też przykładowe wizualizacje oraz wirtualny remont - w ten sposób pragniemy dodatkowo zaprezentować Wam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

769 900 zł87 m² 8 807,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sołacz,Poznań

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja oferty do 6 września sołacz, sokoła 8 - 6 minut uniwersytet przyrodniczy, 8 minut do parku sołackiego 3 pokoje , gotowe do wprowadzenia, bez podatku 2% pcc idealna lokalizacja do mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

590 000 zł52 m² 11 264 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Bez pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Lokal mieszkalny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

336 000 zł31 m² 10 769 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Serdecznie zapraszam na prezentację 1 pokojowej nieruchomości, położonej na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Bez pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grobla

Stary Rynek,Poznań

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji przy ul. Jana Matejki i blisko Parku Wilsona. Ciche mieszkanie znajdują się w zabytkowej odrestaurowanej kamienicy. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Łazarski

Łazarz,Poznań

336 000 zł31 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Gotowe do wprowadzenia, umeblowane. Mieszkanie w Centrum Poznania, rynek Łazarski. Biuro sprzedaży nieruchomości, poleca: na sprzedaż nowe, gotowe, umeblowane mieszkanie: v piętro: 1. jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

3 500 zł52 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz mieszkania w centrum Poznania, bardzo dobrze skomunikowanego z resztą miasta to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Polecam na wynajem przytulne, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukaszewicza

Grunwald,Poznań

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu przytulną kawalerkę po gruntownym remoncie na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy na wysokim parterze, z ekspozycją południowo-zachodnią więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

279 000 zł29 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1875

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży perfekcyjnie usytuowanego mieszkania pod Booking i Airbnb. Nieruchomość mieści się na parterze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Sołacz,Poznań

560 000 zł65 m² 8 615 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne w kamienicy z dwoma księgami wieczystymi oraz udziałem w gruncie. Mieszkanie z potencjałem w dzielnicy Sołacz, przy ulicy Źródlanej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Garbary

Garbary,Poznań

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne i przytulne 2pok/29m2 w kamienicy z 1950 roku, stare Miasto, poznań. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze 5 piętrowej kamienicy Good Mood :) w centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

599 000 zł55 m² 8 740,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Idealna propozycja pod inwestycję! 3 mikro kawalerki! Jeśli szukasz dobrej inwestycji w sercu Jeżyc to ta oferta skierowana jest do Ciebie! 3 mikro kawalerki, w świeżo zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stablewskiego

Łazarz,Poznań

1 900 zł60 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem ładne mieszkanie 2 pok. o pow. 60m2 położone na II piętrze w kamienicy przy ul. Stablewskiego w Poznaniu. Rozkład powierzchni: dwa duże osobne pokoje, z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

1 290 000 zł131 m² 9 857,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Jeżeli kochasz miejsca z klimatem, oraz uwielbiasz stylowe kamienice to jest zdecydowanie mieszkanie dla Ciebie. To idealny wybór dla osób ceniących oryginalność, prestiż i życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stare Miasto,Poznań

749 000 zł87 m² 8 583,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum Poznania - opcja 3 kawalerek lub 5 komfortowych pokoi Nie pobieramy prowizji od strony kupującej - nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. W środku opisu propozycja podziału mieszkania.