dowolna

Mieszkania w kamienicy Poznań - Lista aktualnych ogłoszeń

512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

2 420 zł65 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, w Centrum w okolicy Kaponiery, przy ul. Roosevelta. Kamienica z 1905r w bardzo dobrym stanie po remoncie. Mieszkanie na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

664 000 zł81 m² 8 197,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

W centrum Jeżyc oferujemy słoneczne ciepłe wygodne 3 pokoje o powierzchni 81 m2 Klimatyczne, przedwojenne mieszkanie w dobrze utrzymanej kamienicy położonej w sercu Jeżyc Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gołębia

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł84 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pok. Mieszkanie przy starym rynku dla osób prywatnych I firm lokal może być również przeznaczony na biuro, kancelarię! wolne od zaraz! Polecam na wynajem apartament 2-pok.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łazarz

Łazarz,Poznań

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, wykończone w wysokim standardzie, w pełni wyposażone mieszkanie dla pary lub singla, w odrestaurowanej kamienicy z domofonem. W budynku znajduje się winda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł29 m² 9 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1875

Polecam na sprzedaż niewielkie, 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Poznania, przy ul. Za Bramką. Mieszkanie znajduje się w oficynie kameralnej kamienicy. Lokal przeszedł gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! rezerwacja! Do 1.09.2022 Polecam na wynajem mikrokawalerkę po świeżo zakończonym kapitalnym remoncie w [wszystkie meble oraz sprzęty nowe], znajdującą się z w bardzo klimatycznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

600 000 zł71 m² 8 462,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Oferujemy do zakupu wyjątkowe, unikalne, pełne naturalnego światła mieszkanie w przedwojennej kamienicy położonej przy ul. Antoniego Małeckiego (II piętro, front kamienicy). Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

1 450 zł29 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! r E Z E R W A C J A do 01.09.2022! OFERTA CENOWA OGRANICZONA CZASOWO! Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę po świeżo zakończonym kapitalnym remoncie w [wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

697 000 zł63 m² 10 997,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością zapraszam Cię do poznania najnowszej kameralnej inwestycji Dwupoziomowych Apartamentów w samym sercu Poznania przy ulicy Za Bramką 7. Inwestycja ta łączy w sobie komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilda

Wilda,Poznań

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, po generalnym remoncie, czeka na pierwszych lokatorów! 1. Starannie wykończone, pow. ok. 54 m2. 2. Salon z częścią jadalnianą, osobna kuchnia, niezależna druga sypialnia. 3. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wstrzymana. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki położonej na 2 piętrze, w kamienicy na ul. Gąsiorowskich w centrum Poznania. Kamienica jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

693 000 zł63 m² 10 984,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością zapraszam Cię do poznania najnowszej kameralnej inwestycji Dwupoziomowych Apartamentów w samym sercu Poznania przy ulicy Za Bramką 7. Mieszkania w tej inwestycji są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

849 000 zł76 m² 11 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością zapraszam Cię do poznania najnowszej kameralnej inwestycji Dwupoziomowych Apartamentów o loftowym klimacie w samym sercu Poznania przy ulicy Za Bramką 7. Mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

1 900 zł22 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, urządzone z dbałością o detal. Jeśli cenisz sobie komfort życia, lubisz wyjątkowe miejsca oraz zależy Ci na bliskim dostępie do centrum miasta ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

749 000 zł83 m² 9 026,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecam do zakupu 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w pięknej zabytkowej kamienicy będącej w rankingu top10 najładniejszych kamienic w Poznaniu. Kamienica zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

748 000 zł68 m² 10 993,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

2 420 zł65 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

766 000 zł70 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

420 000 zł42 m² 10 071,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Design i styl - mieszkanie W kamienicy na łazarzu. : krótko: łazarz / Małeckiego | Stylowe i eleganckie mieszkanie 41,70 m2 | pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę z balkonem w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

499 000 zł77 m² 6 442,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Posiadam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy w stanie do remontu o powierzchni 77,45 m2. Bardzo dobra lokalizacja w Poznaniu przy Targach poznańskich, parku Wilsona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Garbary

Garbary,Poznań

2 100 zł31 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne i przytulne 2pok/31,23 m2 w kamienicy z 1950 roku, stare Miasto, poznań. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze 5 piętrowej kamienicy Good Mood :) w centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

860 000 zł112 m² 7 699,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Obniżka ceny! taniej O 25 000! Na sprzedaż rozkładowe 3pokojowe mieszkanie. Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania dla rodziny. Mieszkanie o powierzchni ok. 111,7 m2 znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

390 000 zł42 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Jasne mieszkanie 2 pokoje, poznań, łazarz. Chcemy zapoznać Państwa z ofertą klimatycznego mieszkania 2-pokojowego na poznańskim Łazarzu, w sąsiedztwie dwóch pięknych parków: wilsona oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łazarski

Łazarz,Poznań

3 900 zł52 m² 74,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro obrotu nieruchomościami, poleca: wynajem nowe, gotowe, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Doskonała lokalizacja Centrum Poznania! Rynek Łazarski. 1. przestronne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pok. 43 m2 w centrum Poznania, stare Miasto, poznań. Mieszkanie znajduje si na 4 piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - przestronny, jasny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

595 000 zł73 m² 8 150,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz dobrze ulokować pieniądze i jednocześnie zarabiać, polecam zakup pięknie odnowionego, 4-ro pokojowego mieszkania, pieczołowicie przystosowanego przez architekta wnętrz do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

269 514 zł33 m² 8 113 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

TO mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne W tej inwestycji Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomite układy mieszkań, komfortowy dojazd i co za tym idzie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilda

Wilda,Poznań

3 100 zł63 m² 49,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne i komfortowe 3 pok.63 m2 z balkonem, Wilda, Poznań. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3 kondygnacyjnej kamienicy w centrum Poznania. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

598 766 zł57 m² 10 586,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

TO mieszkanie jest zarezerwowane, ale posiadamy inne W tej inwestycji Unikatowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomite układy mieszkań, najbardziej rozpoznawalny adres w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

187 029 zł19 m² 9 786,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomite układy mieszkań, komfortowy dojazd i co za tym idzie - gwarancja, że bezpiecznie ulokujesz swoje oszczędności! Sprzedaż tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

541 376 zł77 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

292 063 zł33 m² 8 813,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomite układy mieszkań, komfortowy dojazd, wymienione instalacje w budynku i co za tym idzie - gwarancja, że możecie spać spokojnie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

799 000 zł100 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Przy zakupie nieruchomości liczy się jej lokalizacja. Tylko ona jest gwarancja dobrej inwestycji. Forma nieruchomosci wyszukuje dla Państwa perełki na rynku poznańskim. Oto jedna z nich. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

376 546 zł31 m² 11 957,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomite układy mieszkań, najbardziej rozpoznawalny adres w Poznaniu i co za tym idzie - gwarancja, że bezpiecznie ulokujesz swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

462 000 zł64 m² 7 218,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy położonej na skrzyżowaniu ul. Grobla i ul. Mostowa. Mieszkanie usytuowane jest w okolicy terenów zielonych nadwarciańskich. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

399 684 zł46 m² 8 688,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomite układy mieszkań, komfortowy dojazd, wymienione instalacje w budynku i co za tym idzie - gwarancja, że Twoja rodzina może spać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

284 220 zł32 m² 8 756,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomite układy mieszkań, komfortowy dojazd i co za tym idzie - gwarancja, że bezpiecznie ulokujesz swoje oszczędności! Jeżeli poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

590 625 zł62 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do zakupu wyjątkowe, przestrzenne, pełne naturalnego światła mieszkanie w przedwojennej kamienicy położonej przy ul. Antoniego Małeckiego (II piętro, front kamienicy). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaskowa

Stare Miasto,Poznań

2 430 zł40 m² 60,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w samym Centrum - ul.Piaskowa. Nieruchomość o powierzchni ok. 40 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

279 000 zł22 m² 12 922,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartamentowiec w samym Centrum Poznania. 1 min na tramwaj 2 min do Starego Rynku. 1 min od muzeum narodowego w Poznaniu. Zabytkowa kamienica z nowopowstałą częścią. Wysoki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij