dowolna

Mieszkania w kamienicy Poznań - Lista aktualnych ogłoszeń

512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

512 ogłoszeń

987 609 zł75,39 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zakupu dwóch kawalerek oraz jednego mieszkania dwupokojowego o łącznej powierzchni 75,39 m . Lokale są na jednej księdze wieczystej w samym sercu poznańskich Jeżyc - przy.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł75,52 m² 5 018,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

M i E S Z K A N I E Zachęcam do zapoznania się z ofertą poddasza w jednej z ulubionych dzielnic Poznania, wildzie. W niedalekim sąsiedztwie Stary Browar oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 900 zł41,65 m² 18 965,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zielona 5 historia, która oddycha nowoczesnością lokalizacja W samym sercu Poznania, przy ul. Zielonej 5, powstała inwestycja, która łączy prestiżową lokalizację z kameralnym klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł69,95 m² 18 999,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Kamienica przy ul. Taczaka to wyjątkowa inwestycja znajdująca się w rozbudowanej kamienicy z lat 60. Nowoczesna architektura łączy się z historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

350 000 zł31 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w samym sercu poznańskich Jeżyc przy ulicy Żurawiej - jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł74 m² 14 527,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Różana | 74 m | kamienica po rewitalizacji | wysoki standard Wnętrze wykończone bardzo konsekwentnie, z wyczuciem proporcji i detalu. Styl Modern Classic w spokojnej, nieprzerysowanej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, położone w klimatycznej kamienicy, w jednej z najbardziej charakterystycznych części Poznania - na Śródce. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł88,69 m² 14 432,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kochasz klimat łazarskich kamienic, wyjątkowych wnętrz i nietuzinkowych projektów? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą? Zapraszam Ciebie do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł100,80 m² 12 390,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Do sprzedaży mieszkanie w kamienicy z 1903 roku na ul. Kanałowej w Poznaniu. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 265 zł54,85 m² 20 770,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł25,29 m² 14 630,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! 2 pokoje pod klucz. Polecam na sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,29 m , położone na parterze kamienicy w samym sercu Poznania , przy ul. Grobla 29a. To.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Forma Własności: udział ze wskazaiem na lokal. Oferta skierowana tylko do klientów gotówkowych. Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży kawalerki z własnym udziałem we własności,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł93 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Grunwald mieszkanie z atmosferą na iiip kamienicy z ca 1910r. Kamienica wymaga bieżących remontów. Udział 1/12 kamienicy - mieszkanie ca 100m2 3 pokojowe z balkonem. Trzy duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł107,90 m² 33,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Apartament w odrestaurowanej kamienicy w pobliżu City Park i Areny. Lokalizacja Grunwald- łazarz- ul. Limanowskiego, świetne położenie- blisko pełnej infrastruktury miasta i centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł97,50 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 97,50 m2, zlokalizowanego na Łazarzu. Lokal położony na 3 piętrze, w 4 piętrowej odnowionej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł36 m² 13 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Twoje pierwsze mieszkanie na Jeżycach nowoczesne, świeżo po remoncie i gotowe do wprowadzenia! Szukasz idealnego miejsca na start? To 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł26,13 m² 15 652,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w kamienicy na Łazarzu - ul. Kolejowa, poznań Zapraszam do obejrzenia nieruchomości zlokalizowanej w sercu poznańskiego Łazarza - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł79 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w kamienicy w samym sercu Garbar. Mieszkanie o powierzchni 79 m , mieszczące się przy ul. Szyperskiej jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł47,90 m² 11 461,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego mieszkania? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł40 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Piękne własnościowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w kamienicy przy ul. 28 Czerwca 129 w Poznaniu. To mieszkanie nie jest przypadkowe, zostało zaprojektowane z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

599 000 zł44 m² 13 576,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Świetne 2 pokoje + garderoba | po generalnym remoncie |ładna kamienica realne zdjęcia mieszkanie wykończone I gotowe do wprowadzenia! całkowicie zrewitalizowana W 2020 roku kamienica ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Zawady,Poznań

399 000 zł31 m² 12 703 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1881

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży świeżo wykończonej nieruchomości umiejscowionej na pierwszym piętrze w urokliwej, zadbanej kamienicy, znajdującej na Poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Główna

Zawady,Poznań

349 000 zł29 m² 11 899,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1881

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Wilda,Poznań

2 700 zł58 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie 'z duszą, idealne dla singla lub pracującej pary. Świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 58,5 m składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dojazd

Jeżyce,Poznań

680 000 zł89 m² 7 623,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w Poznaniu na Sołaczu (jeżyce). Najważniejsze informacje: powierzchnia mieszkania: 89,20 m dodatkowo piwnica 17,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

1 450 000 zł110 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Cena do negocjacji do biura nieruchomosci - Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią i spiżarnią (41m2) dwóch sypialni (23 i 19 m2), łazienki (11m2), przestronnego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Łazarz,Poznań

2 800 zł36 m² 77,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w centrum Poznania, świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia. To funkcjonalna przestrzeń, która idealnie sprawdzi się dla singli, par, studentów oraz firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

596 000 zł47 m² 12 573,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie - Poznań Jeżyce. Są adresy, które definiują tożsamość Poznania. Ul. Polna to kwintesencja Jeżyc, dzielnicy, gdzie historyczna architektura harmonizuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Wilda,Poznań

599 000 zł41 m² 14 609,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

2 pokoje | 41 m | wilda | gotowe do wprowadzenia | kamienica po rewitalizacji ul. Madalińskiego 9 | Poznań Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do najmu 2 pok mieszkanie na parterze w oficynie bardzo ładnej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul.Pamiatkowej - ok Green Point. Kamienica po termoizolacji, ładna, czysta, poradne klatki schodowe. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł68 m² 51,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament z charakterem | 67,56 m | Stare Miasto | ul. Wroniecka Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej klimatycznych części Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

449 000 zł43 m² 10 420 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnia taka szansa w Loftach Matejki! Szukasz mieszkania, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z wygodą nowoczesnych rozwiązań? M28 to ostatni lokal w tej inwestycji w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 126 915 zł65 m² 17 246,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Unikatowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji W centrum poznania Topowa lokalizacja | Balkon | Reprezentacyjna architektura | Renomowany deweloper Mieszkanie znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

698 000 zł56 m² 12 369,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta inwestycyjna - mieszkanie 56,4 m podzielone na dwa lokale Poznań, jeżyce - odrestaurowana kamienica Opis nieruchomości Wyjątkowa inwestycja w sercu Jeżyc! Oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łazarz,Poznań

409 000 zł32 m² 12 781,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 32 m2, położoną na 3. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Chociszewskiego w Poznaniu. Mieszkanie jest w idealnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

1 590 000 zł102 m² 15 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. Idealne na kancelarię, biuro, gabinety. Drewniane wykończenia, zdobione sufity. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Zawady,Poznań

399 000 zł31 m² 12 703 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chciałabym zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe z balkonem po kapitalnym remoncie znajdujące się w przy ul. Głównej na Zawadach w niedalekiej odległości od Ronda Śródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

388 798 zł27 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Masz dość kawalerek, w których wszystko dzieje się w jednym pomieszczeniu? M1 w budynku B3 w Loftach Grunwaldzka daje Ci oddzielną sypialnię, miejsce na garderobę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

997 000 zł86 m² 11 536,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta, które łączy klimat zabytkowej kamienicy z komfortem nowoczesnych rozwiązań? bingo! To miejsce spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji na Wildzie w Poznaniu. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do sklepów, komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie - dostępne od zaraz! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij