dowolna

Mieszkania w kamienicy Poznań - Lista aktualnych ogłoszeń

512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rolna

Wilda,Poznań

669 000 zł71 m² 9 422,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szukasz przestronnego mieszkania gotowego do zamieszkania? Cenisz sobie naturę, która jest na wyciągnięcie ręki? A może skusi Cię świetna lokalizacja? Mam przyjemność Przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

2 500 zł69 m² 36,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A bez prowizji dla pośrednika! Prezentuję ofertę najmu 3-pokojowego mieszkania o pow. 69 m w przedwojennej zrewitalizowanej kamienicy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

735 075 zł45 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie tuż przy parku Chopina, w ścisłym centrum miasta. Ten wyjątkowy lokal to nie tylko doskonałe miejsce, ale także inwestycja w komfort i jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

555 000 zł45 m² 12 430 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 2 pokojowego Apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym Osiedlu Goplana w sercu Jeżyc, poznań. Mieszkanie cechuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

435 000 zł38 m² 11 298,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie tuż przy najstarszym parku poznania! Prestiżowa okolica Międzynarodowych Targów Poznańskich, parku Wilsona z Palmiarnią oraz nowego kompleksu Perfumiarnia czyni tę ofertę niezmiernie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

499 000 zł58 m² 8 667,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opis: polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,54 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Junikowo,Poznań

839 000 zł64 m² 13 082,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż w Poznaniu z garażem i boksem Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy Poznania? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

2 000 zł35 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została poddana całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zacisze

Jeżyce,Poznań

3 190 zł51 m² 62,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, nie sposób przejść obojętnie obok tej jakże nietuzinkowej oferty. Zdecydowanie dla wyrafinowanego Najemcy. Idealna komunikacyjnie lokalizacja, lokal w ciekawej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

1 750 zł32 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została poddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Stare Miasto,Poznań

699 000 zł70 m² 9 936,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa mieszkania w Poznaniu, w samym sercu Jeżyc. Ul. Poznańska 26 , narożnik z ul. Mylną. Przepięknie zrewitalizowana kamienicapiętro 1. Rynek wtórny lokal 6a o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

699 000 zł70 m² 9 936,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

400 000 zł41 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu na Osiedlu Warszawskim przy ulicy Kolskiej. Mieszkanie zostało w pełni wyremontowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

2 000 zł33 m² 59,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

1 800 zł26 m² 69,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu uroczej kawalerki o powierzchni 25,84 m , zlokalizowanej w pełni odrestaurowanej kamienicy na Wildzie przy ulicy Fabrycznej. Remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Łazarz,Poznań

480 000 zł28 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie położone na II piętrze we frontowej części kamienicy. Z okien rozpościera się widok na przepiękną kamienicę Margarety Grüder. Mieszkanie z dwoma niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została poddana całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

799 000 zł116 m² 6 887,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Słowackiego na Poznańskich Jeżycach. Mieszkanie znajduje się w kamienicy, natomiast wejście do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

299 000 zł32 m² 9 471,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w samym centrum poznańskich Jeżyc, u zbiegu ulicy Poznańskiej i Żurawiej, a zaledwie 200 metrów od Rynku Jeżyckiego i ulicy Kościelnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

699 000 zł70 m² 9 936,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Stare Miasto,Poznań

699 000 zł70 m² 9 936,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka

Stare Miasto,Poznań

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Oferuję do wynajęcia mieszkanie w klimatycznej kamienicy przy ulicy Wielkiej w Poznaniu. Lokalizacja 2 minuty od Starego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Łazarz,Poznań

770 000 zł96 m² 8 045,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z antresolą! Super lokalizacja! Blisko do Centrum, a w najbliższym sąsiedztwie park Arena , park Wilsona, city Park Do tego spokojna, jednokierunkowa ulica. Zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

510 000 zł31 m² 16 489 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 29,9 m2 w bezpośrednim centrum - Mielżyńskiego na parterze pięknej, odrestaurowanej kamienicy. Przez miesięcznik Forbes kamienica została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czesława

Wilda,Poznań

799 000 zł76 m² 10 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Wilda,Poznań

1 250 000 zł140 m² 8 941,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w kamienicy, które zapewni przestrzeń dla każdego z domowników? A może szukasz lokalu pod inwestycję na wynajem z dobrym zyskiem? Mam dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

549 000 zł61 m² 8 970 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Polecamy dp sprzedaży ładne i spore dwupokojowe mieszkanie. Rewelacyjna lokalizacja - ulica Głogowska na Łazarzu. Wszystko na przysłowiowe wyciągnięcie ręki. Pierwsze piętro. Oddzielne, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

400 000 zł41 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

418 000 zł42 m² 10 007,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow.41,77 m2 na pierwszym piętrze w oficynie kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Łazarz,Poznań

770 000 zł96 m² 8 045,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

600 000 zł59 m² 10 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fredry

Stare Miasto,Poznań

557 000 zł75 m² 7 426,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1875

Dzień dobry, nazywam się i zajmuje się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie już dostępne, wolne do oglądania i wynajęcia. 4 separate rooms now free and available. Center of the city Młyńska street. All equipped and renovated.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Garbary

Garbary,Poznań

539 000 zł48 m² 11 342,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 2 pok./47,52 m2 w kamienicy z 1950 roku, Stare Miasto Poznań. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze 5 piętrowej kamienicy w centrum Poznania. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

980 000 zł123 m² 7 993,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem, znajdującym się na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy w centrum Poznania. W skład mieszkania o powierzchni 122,6m2 wchodzi: -pokój1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wielkopolski

Stare Miasto,Poznań

759 000 zł73 m² 10 368,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Polecam ofertę 4 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu w Centrum - przy placu Wielkopolskim. Gustowne mieszkanie z ergonomicznym rozkładem pomieszczeń jest idealną propozycją dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł48 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z widokiem na Św. Marcin Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w centrum Poznania, zlokalizowane przy ulicy Święty Marcin. Lokal usytuowany w głównym budynku kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

2 000 zł26 m² 76,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

2 400 zł38 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmiemy przestronną kawalerkę po kapitalnym remoncie. Kawalerka położona jest w pięknej dzielnicy Poznania Sołacz. W pobliżu dwa parki Sołacz oraz Wodziczki oraz kilka minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań