dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Poznań - Sprzedaż i wynajem

672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

672 ogłoszenia

799 000 zł60,77 m² 13 147,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Uwaga! Prowizję biura pokrywa strona Sprzedająca! Polecam na sprzedaż śliczne, w pełni wyposażone trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Budynek z cegły położony na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 327 zł36,54 m² 13 035,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokoje z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 100 zł28,30 m² 12 300,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 420 zł51,40 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40 m . To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 600 zł44,69 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zwierzolubne. Marzysz o mieszkaniu, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz sobie zapach nowości, wysoki standard wykończenia i doskonałą lokalizację na poznańskim Grunwaldzie?.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł32 m² 17 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam! wysoki standard! z własnościowym ogródkiem Mieszkanie 2 pokojowe ul. Żmigrodzka z włsnościowym ogórdkiem 48m2 po kapitalny remoncie. Rozkład mieszkania : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane na osiedlu Marcelin, wybudowanym przez Ataner. W pobliżu sklepy, restauracje, 5 minut do Lasku Marcelińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

974 724 zł75,56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do obejrzenia. Zobacz mieszkanie pokazowe. To ostatnie mieszkanie w tym metrażu. Zadzwoń! Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44,62 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od Najemców! Prezentujemy Państwu do wynajęcia piękne, przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Poznańskim Strzeszynie. Lokal znajduje się na 2 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

| zbudowane w 2007 przez Spółdzielnię Mieszkaniową Grunwald. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, poznań, grunwald, ul. Grunwaldzka 224 Znakomite położenie komunikacyjne: 150 m od budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w sercu poznańskiego Łazarza , przy ul. Lodowej o powierzchni 40 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania > Kuchnia z salonem >.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,44 m² 66,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem | Miejsce w hali garażowej w cenie Prezentuję na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł63,21 m² 10 267,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Osiedle domów energooszczędnych - kotowo - 12 bezczynszowych mieszkań w standardzie pasywnym , w zabudowie bliźniaczej , na zamkniętym osiedlu , - każde mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 755 zł50,27 m² 13 541,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł129 m² 62,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 4-pokojowego klimatyzowanego apartamentu w przepięknej willi graniczącej z Parkiem Sołackim, ulica Małopolska! Apartament mieści.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł150,20 m² 11 850,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży dużego mieszkania - ul. Iłłakowiczówny, poznań Grunwald Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 150,2 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł54,80 m² 8 558,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w klimatycznej kamienicy, położone na poznańskich Jeżycach, jednej z najbardziej cenionych dzielnic miasta. Doskonała lokalizacja w pobliżu przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 095 zł31,30 m² 13 421,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł128,57 m² 6 370,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ogromne mieszkanie w obłędnej cenie! 6 370 zł za metr kwadratowy! tylko U mnie! Spiesz się, oferta ograniczona czasowo. Bez prowizji, bez podatku pcc- zakup bezpośrednio od dewelopera. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferuję na sprzedaż przestronne, bardzo wygodne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze kamienicy w samym centrum Poznania, ul. Wierzbięcice 13. 5 min piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,80 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,8 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu na os. Rusa. Na powierzchnie 48,8m2 składają się : > salon z balkonem >.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 320 zł46,40 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych loftowych mieszkań w topowej lokalizacji którą nazwaliśmy - Poznański Wilanów. ,Fuelda to kameralna inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł47 m² 11 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie usytuowane na II piętrze, w IV piętrowym bloku z cegły, przy ul. Raszyńskiej, na kameralnym, zadbanym osiedlu. Pomiędzy budynkami zachowana odległość wystarczająca do swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 355 zł54,26 m² 11 174,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gratis Poddasze 31m2 i mp w hali! gotowe i dostępne od ręki! Ostatnie Mieszkanie trzypokojowe o pow. 54,26m2 znajdujące się na 4. piętrze nowego budynku. Dodatkowo balkon. Gratis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 926 zł40,53 m² 13 272,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł46,90 m² 12 750,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przytulne i ciepłe, dwupokojowe mieszkanie na Jeżycach - ul. Mylna | Świetna lokalizacja! Inwestycja zamknięta - ochrona 24h Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł94 m² 73,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartamentowiec położony na przepięknym, eleganckim osiedlu River Park, w bliskim sąsiedztwie Warty, przy ul. Bielniki 1. Mieszkanie na trzecim, przedostatnim piętrze, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł43,50 m² 12 413,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na 6. piętrze przy ul. Hawelańskiej na Winogradach. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33,27 m² 63,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka | 33,27 M2 | osobna kuchnia | grunwald | osiedle strzeżone nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360 stopni -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł42,66 m² 12 400,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na ostatnim piętrze. To mieszkanie to idealna propozycja dla osób szukających spokoju, przestrzeni oraz wysokiej jakości życia,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł18,06 m² 17 663,34 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga: lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

451 990 zł58,70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji! 0% Szukasz idealnego mieszkania dla Twojej rodziny w przystępnej cenie? Odkryj nowe osiedle w Koninku, niedaleko Poznania, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 898 zł40,23 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Nowa inwestycja na mapie poznania Kameralna przestrzeń skrojona pod Twój styl życia. Poznaj unikatową architekturę nowej inwestycji na Smochowicach - kameralny, trzykondygnacyjny budynek, który dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31,32 m² 13 729,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 31,32m2 z balkonem , zlokalizowana w odrestaurowanej kamienicy w sercu Jeżyc, przy ul. Dąbrowskiego. To idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł31,27 m² 12 759,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wejdź - zobacz - kup kawalerka gotowa do odbioru Informacje telefoniczne 9:00-20:00 0% prowizji - 0% podatku pcc - Zakup bezpośrednio od dewelopera! Jeśli szukasz mieszkania, które stoi gotowe tu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł42 m² 10 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,20m , znajdujące się na 3 piętrze w 10-piętrowego bloku na Os.Lecha z uregulowanym gruntem Wymieniona cała.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł37 m² 11 216,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim odnowionym budynku z cegły przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 12. Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca spokój oraz bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 000 zł49 m² 13 612,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis Sprzedam mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie z 2023 r. przy ul. Jasielskiej w Poznaniu. Bezpośrednio - bez dodatkowych prowizji! (pośredników zapraszam wyłącznie ze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,14 m² 11 900,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Grunwald ul. Smardzewska | Winda | Garaż Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m, położone w spokojnej i zielonej.