dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Poznań - Sprzedaż i wynajem

673 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

673 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nadolnik

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia kawalerka znajdująca się w Poznaniu przy ul. Nadolnik 8a mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w nowo wybudowanym bloku. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rataje

Rataje,Poznań

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowy apartament o pow. 48m2, zlokalizowany na 10 piętrze atal warta towers przy ul. Rataje 166. Mieszkanie posiada loggię o powierzchni 5,5 m2 z piękną panoramą Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem nowy słoneczny apartament o pow. 45m2 zlokalizowany w budynku horyzont naramowice przy ul. Czarnucha 6. Teren nieruchomości jest całodobowo chroniony oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 700 zł32 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę na os. Stefana Batorego - Piątkowo. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł46 m² 13 164,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Górki w Poznaniu. Składa się z: -przestronnego salonu z pięknym dużym balkonem, -dużej kuchni z sekcją jadalni, -sypialni z drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

769 000 zł69 m² 11 144,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż Mieszkanie na Jeżycach, ul. Dąbrowskiego 58. 3 pokoje, 69 M2, podwójny garaż, piwnica, stan deweloperski. Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 69 m2, zlokalizowane na Jeżycach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oświecenia

Nowe Miasto,Poznań

450 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż, jasne 2 pokojowe mieszkanie na os. Oświecenia na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 10-kondygnacyjnego budynku. Na powierzchnię 42 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna Rola

Morasko,Poznań

3 200 zł102 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Duże,jasne 3pok/102m2 z tarasem,miejscem parkingowym,piwnicą , w bloku z windą przy samym Rezerwacie Żurawiniec w Poznaniu ul.Jasna Rola / Naramowice do wynajęcia. Polecam nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***bez prowizji dla biura**** Polecam na wynajem nowe, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w atanerze przy ul. Świerzawskiej 4 w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na cichym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł51 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widok z okien tego apartamentu jest niepowtarzalny. Mam przyjemność przedstawić Państwu jeden z bardziej komfortowych i wygodnych apartamentów na poznańskim Chwaliszewie w nowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Luboń,Poznań

649 000 zł63 m² 10 311,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa niższa cena dla klienta gotówkowego: -30 000 zł od ceny regularnej. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Morasko,Poznań

938 000 zł102 m² 9 196,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Duże,jasne 3pok/102m2 z tarasem,piwnicą i miej.parkingowym w bloku z windą przy samym Rezerwacie Żurawiniec w Poznaniu ul.Jasna Rola / Naramowice do sprzedaży. Polecam nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Luboń,Poznań

569 000 zł63 m² 9 001,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa niższa cena o 30 000 zł od ceny regularnej dla klienta gotówkowego. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gustowny apartament przyjazny zwierzętom w nowo zbudowanym apartamentowcu z 2021 roku, który jest fantastycznie zlokalizowany blisko komunikacji miejskiej, składa się z 2 pokoi oraz osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grunwald,Poznań

520 000 zł42 m² 12 509 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz nieruchomości w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją z centrum Poznania? Zależy ci na funkcjonalnym układzie mieszkania oraz przestrzeni w spokojnej okolicy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Luboń,Poznań

549 000 zł65 m² 8 395,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Nowa cena dla klienta gotówkowego: - 30 000 zł od ceny regularnej. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, nowoczesne, o wysokim standardzie, w pełni umeblowane. Dostępne od zaraz. powierzchnia mieszkania 44m 2 piętro (winda) 2 balkony, duże okna do podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana! Polecamy do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie 3 pokojowe, położone w spokojnej i zielonej okolicy Poznania, przy ul. Wilczak. Wynagrodzenie biura pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

620 000 zł44 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Dochodowa nieruchomość dla Inwestora! Do sprzedania 3-pak- niezależne trzy kawalerki na jednej kw. Gotowe do wejścia, po generalnym remoncie (2 lata temu). Powierzchnia łączna 44,10 m2 (13m2,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

420 000 zł47 m² 8 955 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Poddasze do adaptacji w kameralnej kamienicy na Jeżycach Na sprzedaż lokal niemieszkalny z możliwością adaptacji na cele mieszkalne. Przestrzeń umożliwia podział na 2-3 kawalerki jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Żegrze

Żegrze,Poznań

3 290 zł88 m² 37,39 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i bardzo klimatyczne 3pok/88m2 z dużymi pokojami, balkonem,windą,Rataje,Stare Żegrze, poznań W skład nietuzinkowego mieszkania w ocieplonym i odnowionym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spychalskiego

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł37 m² 61,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane i w pełni wyposażone mieszkanie! Nowoczesny budynek! Miejsce postojowe w hali pod budynkiem! Super Lokalizacja! 2 min pieszo do Rynku Wildeckiego 10 min pieszo do dworca kolejowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Giżycka

Grunwald,Poznań

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2- pokojowe o pow. 44 m2 , z osobną kuchnią, łazienką i balkonem. pokoje są nieumeblowane, w kuchni 2- funkcyjny piec gazowy, kuchenka gazowa z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Piątkowo,Poznań

630 000 zł84 m² 7 482 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży duże 4-pokojowe mieszkanie położone na os. Jana III Sobieskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

2 600 zł57 m² 45,94 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przepięknego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku zaledwie 100 metrów od przystanku tramwajowego Łacina. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Strzeszyn,Poznań

880 000 zł83 m² 10 655 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna nowoczesne lokale w zabudowie szeregowej znajdujące się na kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

2 300 zł37 m² 61,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

390 000 zł38 m² 10 317 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy na sprzedaż znakomicie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe położone na styku dzielnic Grunwald i Górczyn. Mieszkanie jest przeznaczone do kapitalnego remontu. Lokal jest bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

558 000 zł48 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na os. Przyjaźni w Poznaniu. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch niezależnych sypialni, oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Międzychodzka

Grunwald Północ,Poznań

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowy apartament z miejscem parkingowym w pełni wyposażony w wysokim standardzie w dzielnicy Grunwald, w kompleksie Atanera ul. Brzask/międzychodzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smolna

Główna,Poznań

839 000 zł61 m² 13 736,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta Prywatna, bez pośredników! gotowe do zamieszkania, wysoki standard Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 61,08 m2, zlokalizowane na parterze nowego osiedla przy ul. Smolnej 13D.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusa

Rataje,Poznań

458 000 zł46 m² 10 065,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w desce położona na Os. Rusa w Poznaniu. Budynek ocieplony, nowe elewacje zewnętrzne. Powierzchnia użytkowa 45,5 m. kw. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chwaliszewo,Poznań

515 000 zł52 m² 9 888,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Prezentujemy okazję mieszkania w poznańskiej kamienicy, przy ul. Chwaliszewo 64. Kamienica przejdzie przez proces rewitalizacji, który rozpocznie się w czerwcu 2024 r., aby przywrócić jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w ścisłym centrum Poznania, ul. Ogrodowa. Stare Miasto kilka minut spacerem W pobliżu galerie handlowe Stary Browar, MM, kupiec Poznański. Sklepy spożywcze Lidl i Sparr. Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę na ul. Wawrzyniaka 29 na Jeżycach. Mieszkanie o powierzchni ok. 20 m2 położone jest w zrewitalizowanej kamienicy na III piętrze. Mieszkanie składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

690 000 zł72 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedaży drugi apartament premium w opcji "pod klucz" w naszej inwestycji "na Winklu" w Kobylnikach. Doskonała lokalizacja na granicy Poznania i okolicach Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Strzeszyn Grecki,Poznań

608 900 zł53 m² 11 488,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie na Strzeszynie Greckim! Budynek Atanera, całkowita powierzchnia 53m, 3 pokoje: dwa niezależne (10 i 12 m2) oraz salon z kuchnią od strony południowej, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Komandoria,Poznań

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Genialnie zlokalizowane mieszkanie w wysokim standardzie z osobną kuchnią! Całość przyjazna zwierzętom :) Idealne dla osób szukających odpoczynku w parku, spaceru nad jeziorem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

662 000 zł50 m² 13 240 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na poznańskich Podolanach! Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela nowoczesne, wygodne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na poznańskich Podolanach. Bardzo dobra inwestycja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł71 m² 7 746,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie 71 m.2 z oddzielną kuchnią, w kamienicy, przy parku Kasprowicza - hala Arena, dwa przystanki do centrum. Mieszkanie jest przestronne, posiada dwie niezależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołkowyska

Nowe Miasto,Poznań

579 000 zł40 m² 14 331,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej okolicy na poznańskiej Malcie! Polecam Państwu gustownie urządzone mieszkanie przy ul.Wołkowyskiej w Poznaniu w bloku oddanym do.