dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań - Oferty sprzedaży

739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

739 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

548 000 zł48 m² 11 464,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty, przyjazna zielona okolica, 500m do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

831 900 zł54 m² 15 354,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

409 909 zł37 m² 11 019,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Budynek 5 pięter, winda, domofon, plac zabaw, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Umultowo,Poznań

571 640 zł46 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, blisko lasu, z świetnym dojazdem do centrum Poznania. Mieszkanie o powierzchni 46,10 m2 składa się z 3 pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Umultowo,Poznań

468 999 zł38 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, blisko lasu, z świetnym dojazdem do centrum Poznania. Mieszkanie o powierzchni 38,13 m2 składa się z 3 pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Poznań

Umultowo,Poznań

365 580 zł27 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie posiadamy ustawne, 1-pokojowe mieszkanie z balkonem, w stanie deweloperskim, blisko lasu, z świetnym dojazdem do centrum Poznania. Mieszkanie o powierzchni 27,08 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

619 000 zł42 m² 14 692,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 2-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gwarna

Stare Miasto,Poznań

1 701 000 zł106 m² 16 021,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy, dwupoziomowy apartament z dużym tarasem w kameralnej, całkiem nowej części butikowej kamienicy, w Centrum Poznania czeka na pierwszego właściciela. Bez prowizji i podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

459 680 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

790 000 zł72 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc (oszczędzaj około 50 tysięcy) Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

758 000 zł50 m² 15 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilda,Poznań

1 050 000 zł74 m² 14 219,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogromnym tarasem z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

789 000 zł66 m² 11 954,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

517 115 zł55 m² 9 402,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach rabaty dla zdecydowanych Klientów Posiadam w ofercie całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

599 850 zł39 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

455 655 zł39 m² 11 683,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o klasycznym kształcie. Duża sypialnia i łazienka oraz funkcjonalny salon od strony zachodniej. Zadzwoń po więcej informacji. Do mieszkania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

479 782 zł43 m² 11 054,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe od zachodniej strony z balkonem. Duży salon ponad 25m2, mnóstwo słońca dzięki dużym oknom- doskonała propozycja dla Klientów ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

519 162 zł40 m² 13 143,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,5m2 + dodatkowo balkon, położone w topowej lokalizacji. Mamy ponad 2000 mieszkań w Poznaniu, warunki indywidualnie negocjowane- zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 380 000 zł117 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc (oszczędzaj około 60 tysięcy) Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

459 808 zł41 m² 11 256 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty, przyjazna zielona okolica, 500m do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

721 600 zł65 m² 11 101,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc (oszczędzaj około 40 tysięcy! Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Napewno znajdziemy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

899 000 zł114 m² 7 885,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kamienica zrewitalizowana z prawdziwym smakiem i dbałością o oryginalne szczegóły i detale. Budynek należy do jednych z najlepiej zachowanych i bogatych pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

537 264 zł55 m² 9 838,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

449 438 zł41 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego 500m od Warty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

508 390 zł39 m² 13 035,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji promocja na święta- 43 000 zł taniej Takie okazje nie trafiają się często- oferta dla zdecydowanych, ważna do końca grudnia! top lokalizacja Jeżyce oferują wszystko czego potrzebujesz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Garbary,Poznań

761 400 zł51 m² 15 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Luboń,Poznań

649 000 zł63 m² 10 267,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Na nowo powstającym osiedlu proponujemy do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim w standardzie pasywnym (superenergooszczędnym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

732 000 zł74 m² 9 909,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie z balkonami po dwóch stronach świata! obniżona cena! zadzwoń I umów się na obejrzenie mieszkania mieszkanie gotowe do odbioru! bez prowizji! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

603 490 zł60 m² 10 080 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty, przyjazna zielona okolica, 500m do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 499 000 zł117 m² 12 812 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkania od dewelopera nie płacisz prowizji Nie płacisz pcc Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje mieszkania o różnych układach. Posiadamy wszystkie dostępne mieszkania na tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojciechowskiego

Nowe Miasto,Poznań

685 000 zł57 m² 12 036,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam luksusowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 56,91 m2, składa się z 3 pokoi, łazienki oraz ogródka o powierzchni 42,25m2. Na powierzchnię mieszkania (56,91m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

430 703 zł40 m² 10 716,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe w topowej lokalizacji podolany! Wykończenie deweloperskie klucze już W grudniu! - zadzwoń i umów się na obejrzenie mieszkania! bez prowizji! bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

439 000 zł39 m² 11 285,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Doskonałe miejsce do zainwestowania! - 5 minut od Centrum Poznania! Poznań Starołeka - piękna okolica! pewny zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferuję na sprzedaż unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

1 487 000 zł87 m² 17 023,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

601 979 zł60 m² 10 038 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów Budynek 5 pięter, winda, domofon, plac zabaw, miejsca.