dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Poznań - Oferty sprzedaży

739 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

739 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

526 796 zł41 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dla pary! Inwestycyjne! 2 pokoje z balkonem 5,5m2 Spotkaj się i uzyskaj rabat! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Polecamy mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

318 100 zł28 m² 11 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Strzeszyn,Poznań

736 962 zł74 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń, wysokim standardem wykończenia części wspólnych oraz dużymi przeszkleniami, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

872 755 zł72 m² 12 168,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera Promocja do końca listopada! - rabat 65 000 zł! ( wcześniej 923 800 zł ) top dzielnica Poznania- jeżyce! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

479 131 zł41 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Brak pcc Zakup od dewelopera okazja - tylko teraz - 50 000 zł taniej (stara cena- 528 739 zł) Kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w sąsiedztwie lasku Marcelińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

872 755 zł72 m² 12 167,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

U nas najtańsza baza mieszkań - zadzwoń i dowiedz się o ofercie rabatowej i dogodnych warunkach zakupu. To nowoczesne miejsce z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

513 500 zł43 m² 11 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w nowo oddanym niskim bloku z 2025 roku z windą przy ul. Jeleniogórskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

476 046 zł40 m² 11 853,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Dostępne także kilka innych układów, metraży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

663 834 zł50 m² 13 205,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2062

Ogłoszenie sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania z balkonem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

426 358 zł36 m² 11 840 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

450 200 zł41 m² 11 005 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

634 000 zł58 m² 10 987,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - rzuty na ostatnim zdjęciu Główne cechy nieruchomości Powierzchnia mieszkania: 57,70 m Liczba pokoi: 3 pokoje Piętro: 2 Balkon: 4,58 m Stan: deweloperski Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

531 997 zł48 m² 11 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Rabat dla zdecydowanych Klientów! realne zdjęcia stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Jeżyce,Poznań

466 415 zł40 m² 11 616,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Oferuję Państwu ciekawą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Naramowice,Poznań

499 999 zł40 m² 12 512,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najtańsze 2 pokoje w całej inwestycji 0 % prowizji Brak pcc Zadzwoń 8-20! 2 pokojowe mieszkanie, 39,96 m z balkonem gotowe do kupienia! Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

335 946 zł28 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzańska

Żegrze,Poznań

373 948 zł41 m² 9 096,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera * brak pcc * bez prowizji Na sprzedaż przestronny 2pok lokal mieszkalny z dużymi oknami i 6m balkonem Zalety inwestycji : * rynek pierwotny daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

398 147 zł30 m² 13 227,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w jednej z najlepiej sprzedających się inwestycji w Poznaniu. Promocja Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

812 197 zł65 m² 12 533,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? U nas najtańsza baza mieszkań - zadzwoń i dowiedz się o ofercie rabatowej i dogodnych warunkach zakupu. To nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

753 563 zł67 m² 11 299,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

726 890 zł65 m² 11 182,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

512 100 zł41 m² 12 490,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Mieszkanie 2 pokojowe w sercu jeżyc! okazja cenowa - rabat 38 000 zł! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego 9 piętrowego budynku. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

503 328 zł31 m² 16 278,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w prestiżowej, kaszmirowej, wyjątkowej rezydencji - w samym sercu kulturalnego, biznesowego i towarzyskiego Poznania, położone w bliskim sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Strzeszyn,Poznań

339 990 zł29 m² 11 858,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

469 274 zł39 m² 12 097,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

!przytulne, wygodne, świetnie skomunikowane Z resztą miasta! Polecam mieszkanie 2 pokojowe na Poznańskich Naramowicach, tylko U mnie w świetnej cenie! Inne mieszkania w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

660 066 zł56 m² 11 844 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

408 000 zł33 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Podolany,Poznań

410 000 zł37 m² 11 180,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

M i E S Z K A N I E Zdjęcia pochodzą z bliźniaczego, już wykończonego lokalu. Gdybyś chciał wyremontować tak swoje - projekt wnętrza otrzymasz w cenie mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

488 000 zł30 m² 16 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Termin oddania - 4q 2026 Inwestycja w ścisłym centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

449 000 zł37 m² 12 254,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe - gotowe do wykończenia dokładne rzuty ostatnie zdjęcie Główne cechy nieruchomości Powierzchnia: 36,56 m Liczba pokoi: 2 pokoje Przynależność: ogródek 62,53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

299 900 zł27 m² 11 107,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki na poznańskich Jeżycach, przy ulicy Żurawia w kamienicy, która jest aktualnie w trakcie rewitalizacji i zyskuje nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

719 890 zł65 m² 11 075,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

532 000 zł33 m² 16 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

775 000 zł70 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Wyjątkowy apartament położony w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Grunwald,Poznań

526 500 zł44 m² 11 985 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe - parter + ogródek - rzuty na ostatnim zdjęciu Główne cechy nieruchomości Powierzchnia mieszkania: 43,93 m Liczba pokoi: 2 pokoje Piętro: parter Przynależność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

545 009 zł56 m² 9 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, światło i komfort w nowoczesnej odsłonie Szukasz mieszkania, w którym każdy domownik znajdzie swoje miejsce? Marzysz o jasnych wnętrzach, prywatnej przestrzeni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

757 322 zł74 m² 10 289,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 4 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

874 385 zł63 m² 13 967,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc. Oferta premium - unikatowy budynek, wysoki standard wykonania, panoramiczne okna, reprezentacyjny hol, sąsiedztwo restaurowanej Starej Rzeźni. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

423 282 zł29 m² 14 697,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o powierzchni 28,80 m2 na 5 piętrze z balkonem i widokiem na zieleń, w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

760 174 zł64 m² 11 785,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Naramowice,Poznań

463 995 zł38 m² 12 140,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Chcesz mieszkać w centrum, a nadal cieszyć się poranną kawą pitą w ogródku? Chcesz łapać poranne promyki słońca? Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie.!Polecam mieszkanie typu studio.