dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

751 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

751 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grunwald,Poznań

609 000 zł74 m² 8 274,46 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Uwaga nowa oferta na rynku sprzedaży poznańskich mieszkań. W jednej z najmodniejszych dzielnic Poznania jaką jest Grunwald, na osiedlu Kopernika przy ul. Jugosłowiańskiej, znajduje się to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

489 900 zł47 m² 10 468 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Pracujesz z najlepszymi specjalistami w branży - top 3 w konkursie lider nieruchomości portalu otodom za 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

639 000 zł61 m² 10 441,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe (pierwotnie 4 pokoje) z dużą loggią w niskim bloku na Ratajach (os. Oświecenia). : o mieszkaniu : - powierzchnia 61,2 m2 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

530 000 zł54 m² 9 906,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Pod adresem os. Pod Lipami, na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku jest 53,5 m2 przestrzeni, która czeka na swoją nową rodzinę. To 3 pokojowe mieszkanie jest bardzo jasne, dwustronne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Stare Miasto,Poznań

1 499 zł31 m² 48,35 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajmem kompaktową, a zarazem bardzo funkcjonalną kawalerkę położoną na 7 pietrze bloku w cichej i spokojnej okolicy poznańskiego Piątkowa - na os. B. Śmiałego 1. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

579 000 zł49 m² 11 816,30 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania wyremontowanego ? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Rzeczypospolitej,Poznań

520 000 zł47 m² 11 017 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku na os. Rzeczypospolitej na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 47,20m2 składają się: - 3 niezależne pokoje (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataje

Orła Białego,Poznań

579 000 zł50 m² 11 556,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, 50,1 m2, os. Orła Białego Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

599 900 zł49 m² 12 242,90 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania świetnie skomunikowanego i do zamieszkania od zaraz? Doceniasz połączenie zielonej i spokojnej okolicy z rozwiniętą infrastrukturą miejską? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

2 850 zł44 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Jackowskiego 17 w odrestaurowanej kamienicy 2-bedroom apartment for rent in renovated tenement house, fully furnished. Jackowskiego street number 17 lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Grochowskiej. Nieruchomość o powierzchni ok. 34 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

439 000 zł37 m² 11 794,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Kamienice są w Twoim stylu? Zależy Ci na świetnej lokalizacji z dostępem do wszelkich wygód miasta oraz jednocześnie bliskością terenów zielonych? A może interesuje Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

2 400 zł77 m² 31,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana do 30 lipca br. Mieszkanie położone na 2 piętrze w zrewitalizowanej kamienicy, przy ul. Łukaszewicza 4 (łazarz blisko dworca pkp). Dobrze doświetlone, o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

340 000 zł31 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Dziś oferuję Państwu na sprzedaż jasną, słoneczną i komfortową kawalerkę o powierzchni 31 m2. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Mikołaja Kopernika w Poznaniu, dokładniej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rybaki,Poznań

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, atrakcyjnego mieszkania w samym sercu Poznania. To świetna lokalizacja i bardzo ciekawe miejsce. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Przyjaźni,Poznań

498 000 zł47 m² 10 566,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do kupna bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze na os. Przyjaźni 10. Idealna lokalizacja, budynek zatopiony w osiedlowej zieleni, wokół dużo parkingów, swoboda parkowania aut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bonin,Poznań

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lazurowej na poznańskich Winiarach. Nieruchomość znajduje się na VIII piętrze wyremontowanego budynku z lat 70`.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lecha

Lecha,Poznań

550 000 zł53 m² 10 319 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku na os. Lecha na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 53,30 m2 składają się: - salon z aneksem kuchennym 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Wilda,Poznań

659 000 zł66 m² 10 045,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Wildzie, poznań Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, własnościowego mieszkania położonego na Wildzie, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone w Poznaniu, na Naramowicach w okolicy kościoła, przy ulicy Sarmackiej. IV piętro w niskim bloku. Powierzchnia lokalu 53m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł31 m² 77,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Szukasz mieszkania w centrum Poznania z miejscem parkingowym? Jest to w takim razie idealny wybór! Polecam nowo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,90 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

380 000 zł27 m² 13 843,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości z ogromnym potencjałem, znajdującej w ścisłym centrum Poznania przy ul. Strzeleckiej. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

320 000 zł31 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Kawalerka na sprzedaż w świetnej lokalizacji, poznań, grunwald Oferujemy Państwu na sprzedaż jasną, funkcjonalną kawalerkę położoną na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Keplera (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

596 030 zł53 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, do remontu, na Jeżycach, w rewitalizowanej kamienicy z nową windą Atuty lokalu: - nowe drewniane trójszybowe okna, - dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jutrzenka

Grunwald,Poznań

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w bliskiej odległości od centrum, a jednocześnie w sąsiedztwie terenów zielonych? Zależy Ci na wyremontowanym, urządzanym i wyposażonym mieszkaniu? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

499 000 zł44 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w zielonej okolicy? Zależy Ci na rozwiniętej komunikacji miejskiej? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? Strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulne mieszkanie na poznańskich Winogradach na os. Przyjaźni 4. Niski blok położony jest przy spokojnej osiedlowej uliczce. W pobliżu sklepy, punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

435 000 zł55 m² 7 909,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Dodatkowe informacje: blok z cegły Komórka w piwnicy: około 5m Brak miejsca parkingowego Lokalizacja: przystanek autobusowy przy bloku Przystanek tramwajowy 5 minut od bloku Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winiary

Winiary,Poznań

1 300 zł41 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu mieszkania 2 pokojowego, położonego na poznańskich Winogradach na os. Winiary. Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel. Wymagana umowa najmu okazjonalnego. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

450 000 zł30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżo wyremontowanego 2 pokojowego mieszkania na poznańskich Jeżycach. Lokal mieszkalny o powierzchni 30 m2 znajduje się w zabytkowej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bonin,Poznań

429 000 zł40 m² 10 830,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na Boninie przy ul. Lazurowej. Nieruchomość zachwyca nie tylko doskonałą lokalizacją, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na poziomie 0 w podwórzu kamienicy przy ul. Dąbrowskiego 49. Oferowany lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Jeżyce,Poznań

399 000 zł29 m² 13 791,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie na Jeżycach w standardzie do wykończenia, w rewitalizowanej kamienicy z nową windą Dla zdecydowanych klientów gotówkowych możliwość negocjacji ceny Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomickiego

Śródka,Poznań

1 700 zł51 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jasne, umeblowane, o funkcjonalnym rozkładzie, w niskim bloku, przy ul. Tomickiego 21. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataje

Piastowskie,Poznań

699 000 zł79 m² 8 870,56 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje, 77,8 m2, os. Piastowskie Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe i bardzo słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Grunwald,Poznań

769 000 zł94 m² 8 146,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Nowa cena Z początkiem wakacji teraz tylko 769.000 ZŁ Oferujemy na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycję lub jako własne pierwsze "M" w okolicy Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

358 000 zł38 m² 9 546,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Bułgarskiej 128 na Grunwaldzie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikołowska

Świerczewo,Poznań

2 100 zł45 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią i możliwością korzystania z ogrodu do wynajęcia poznań świerczewo ul.Mikołowska - niedaleko kościoła wolne od zaraz Oferta skierowana do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

579 000 zł43 m² 13 387,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż piękne mieszkanie na Jeżycach w standardzie do wykończenia, w rewitalizowanej kamienicy z nową windą Dla zdecydowanych klientów gotówkowych możliwość negocjacji ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Poznań,wielkopolskie

326 900 zł29 m² 11 141,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu kolejną ofertę, która trafiła w ostatnim czasie do mojego portfolio. Do mojej oferty ponownie trafiła kawalerka położona w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Jeżyce,Poznań

633 391 zł53 m² 12 060 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem - dwupak inwestycyjny, do remontu, na Jeżycach, w rewitalizowanej kamienicy z nową windą Lokal ma idealny układ na zrobienie dwóch kawalerek.