dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

750 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

750 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

442 000 zł42 m² 10 473,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Skryta

Łazarz,Poznań

1 250 000 zł136 m² 9 170,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Szukasz mieszkania pod wynajem? Chcesz zainwestować w nieruchomość w rozwijającej się i kultowej lokalizacji? Przedstawiam Ci przestronne mieszkanie gotowe do wynajmu z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Nowe Miasto,Poznań

438 900 zł38 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecamy Państwa uwadze sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piastowskim w Poznaniu. Będzie to zapewne doskonała inwestycja pod kątem wynajmu jak i lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Przyjaźni,Poznań

335 000 zł27 m² 12 546,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Szukasz kompaktowego mieszkania o komfortowym układzie pomieszczeń? Chcesz zamieszkać w atrakcyjnej lokalizacji, która prócz spokoju zapewni Ci dostęp do pełnej infrastruktury? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

2 100 zł33 m² 62,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu kawalerka, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została poddana całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, na Naramowicach w okolicy kościoła, przy ulicy Sarmackiej. IV piętro w niskim bloku. Powierzchnia lokalu 53m2. Trzy osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równa

Starołęka,Poznań

2 500 zł54 m² 46,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowego, komfortowego, funkcjonalnie urządzonego w nowoczesnym stylu mieszkania? Marzysz o ciszy? Chcesz spędzać czas na powietrzu? Mam specjalną ofertę dwupokojowego mieszkania 53,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Wilda,Poznań

469 000 zł51 m² 9 250,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, usytuowanego w zadbanym budynku z cegły na jednej z najstarszych i najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

349 000 zł27 m² 12 925,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: alexander Bocian tel. Szukasz mieszkania w otoczeniu zielonych terenów, ponieważ doceniasz możliwość odpoczynku na łonie natury? Chcesz mieć codzienny sprawny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Rzeczypospolitej,Poznań

545 000 zł48 m² 11 260,30 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe bardzo ciche, jasne i słoneczne mieszkanie o układzie niezależnym. Lokalizacja Poznań os. Rzeczypospolitej piętro 15 w bloku 16 piętrowym, dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świt

Grunwald,Poznań

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w okolicach ul. Bukowskiej/ Świt na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku (ocieplony, wymienione piony wodno-kanalizacyjne, elewacja, opierzenie dachu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Stare Miasto,Poznań

790 000 zł91 m² 8 681 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja. Prawdziwa gratka - W samym centrum Poznania. Idealne dla dużej rodziny lub pod inwestycję - wynajem lokalizacja W zasięgu kilkuminutowego spaceru: dworzec pkp, rondo Kaponiera, targi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Poznań

2 950 zł95 m² 31,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kontakt: uwaga - przedmiotem najmu jest lokal mieszkalny bez widocznego na zdjęciach umeblowania, które stanowi własność dotychczasowego Najemcy. Samo mieszkanie to: - trzy niezależne pokoje: 40,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal wolny od lutego 2024 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na Jeżycach, przy ulicy Sienkiewicza 3 w Poznaniu. Lokal usytuowany w kamienicy, która w ostatnim czasie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

655 000 zł97 m² 6 732,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Z przyjemnością przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, położone na malowniczej ul. Kochanowskiego w samym sercu Poznania. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Kochanowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

629 000 zł63 m² 9 921 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie świetne do mieszkania lub pod inwestycje! Idealna lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu na Piątkowie (dzielnica Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

359 000 zł26 m² 13 691,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szukasz mieszkania urządzonego, w pełni gotowego do zamieszkania? A może chcesz bezpiecznie ulokować swoje oszczędności? bingo! Serdecznie polecam ustawną, przemyślanie urządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

467 000 zł47 m² 9 894,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania gotowego od zaraz do wejścia Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Na sprzedaż przytulne, świeżo wykończone mieszkanie znajdujące się na Os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Poznań

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na os. Jagiellońskim w Poznaniu. Położenie blisko centrum, na pierwszym tarasie Rataj, nieopodal rzeki Warty i rozległych terenów zielonych. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

479 000 zł33 m² 14 693,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż mieszkanie, 2 pokoje, 32,6 m2, jeżyce, kochanowskiego Oferujemy Państwu na sprzedaż zadbane, niezwykle klimatyczne mieszkanie na poznańskich Jeżycach. Wykończony w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

654 000 zł64 m² 10 218,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł50 m² 7 414,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Oferta zarezerwowana przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

1 388 120 zł93 m² 14 961,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Unikatowy apartament z widokiem. Bez prowizji, oszczędzasz aż 30 000 zł! Parking w hali garażowej - rok za darmo - oszczędzasz kolejne 5 400 zł. Wyjątkowa lokalizacja przy Starym Browarze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

669 000 zł40 m² 16 775,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1860

Mam przyjemność zaprezentować Państwu oryginale mieszkanie położone w centrum przy ulicy św. Marcina, a dokładniej w jednej z bardziej ekskluzywnych kamienic Poznania. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

329 000 zł32 m² 10 421,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w samym centrum poznańskich Jeżyc, u zbiegu ulicy Poznańskiej i Żurawiej, a zaledwie 200 metrów od Rynku Jeżyckiego i ulicy Kościelnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Warszawy

Winogrady,Poznań

525 000 zł49 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokoje, 49 m2 z loggią - Os. Powstańców Warszawy. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi ( 25 , 12 m2), oddzielnej kuchni z oknem ( 4 m2), łazienki z wanną (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

1 500 zł31 m² 49 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej części poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz kompaktowego i komfortowego mieszkania ? W spokojnej okolicy, a zarazem blisko centrum ? A może wynajem i ciekawą stopa zwrotu ? bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie 34,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

1 350 zł21 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka na poznańskiej Wildzie *mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz z łazienki i małego korytarza *30 metrów do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

795 000 zł124 m² 6 424,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Odrestaurowana kamienica, piękny widok na ogród, oddzielny garaż! Powierzchnia użytkowa: 123,74 m kw. ma co składa się - mieszkanie 80,59 m. kw.; - pomieszczenia przynależne 17,75 m. kw. oraz 9,96.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

465 000 zł50 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! Opiekun oferty: tel. Gwarantujemy bezpieczną transakcja Z pośrednikiem! Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Jeżyce,Poznań

291 000 zł36 m² 8 197,18 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Przytulna kawalerka w przyziemiu z niezależną kuchnią - wszelkie wymiary na ostatnim zdjęciu. Mieszkanie kwalifikuję się do Bezpiecznego Kredytu 2% Zapewniamy darmową pomoc doradcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

409 000 zł47 m² 8 702 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2, zlokalizowane w dzielnicy Winogrady. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze niskiego bloku na os. Kosmonautów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Nowe Miasto,Poznań

520 000 zł54 m² 9 560,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania 2-pokojowego na podwyższonym parterze, w bloku z cegły, przy ul. Małachowskiego 2 w Poznaniu. Osobne wejście do mieszkania daje poczucie dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Garbary,Poznań

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe i niezależne 2 pok. 43 m2 w samym centrum Poznania , Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego bloku na zamkniętym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą: - jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedazy 2 pokojowe mieszkanie przy ul.Dmowskiego- Łazarz. Bardzo blisko sródmiescia i komunikacji miejskiej Dwa osobne pokoje, osobna, jasna kuchnia , balkon od strony ulicy) , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Sołacz,Poznań

499 000 zł52 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń? Chcesz zamieszkać w doskonałej lokalizacji z bliskością terenów zielonych, parków oraz jezior? Zależy Ci na rozwiniętej.