dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

749 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Nowe Miasto,Poznań

487 000 zł51 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż ciekawe 2-pokojowe 51,4 m2 mieszkanie w Poznaniu. Do dyspozycji dwa przestronne, przytulne pokoje z jasną kuchnią oraz łazienką. Lokalizacja I budynek: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

449 500 zł65 m² 6 883,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Rezerwacja oferty 3 pokoje W odnowionej kamienicy, tereny zielone, blisko malta, cicha okolica - dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem, żelazna 18b (kobyle pole / os. Przemysława) Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

349 000 zł26 m² 13 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia bez zbędnych remontów i nakładów finansowych? Marzysz o lokalizacji bogatej w zielone tereny, a jednocześnie chcesz mieć centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

585 000 zł57 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie 58 m2 3 pokoje Dmowskiego. Lokal składa się z 3 oddzielnych pokoi ( 18, 14, 10 m2), otwartej kuchni ( 7 m2), łazienki z prysznicem i wc (4 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegolewskich

Grunwald,Poznań

453 000 zł84 m² 5 389 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Niedaleko rynku Łazarskiego w pięknej i zabytkowej kamienicy przy ulicy Niegolewskich znajduje się trzypokojowe mieszkanie. W oficynie na czwartym piętrze z wschodnią wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Pod Lipami,Poznań

459 000 zł54 m² 8 579,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na Dzień Otwarty 02.10 o 16:30. Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy. Chcielibyście zamieszkać dobrze zlokalizowanym, niskim i komfortowym budynku? A może szukacie dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łazarz,Poznań

499 000 zł52 m² 9 670,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na Łazarzu - ul. Hetmańska. Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 1960 roku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

429 000 zł38 m² 11 259,80 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam ofertę dwupokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Winogradach - Os. Przyjaźni 20. Lokal w świetnym punkcie komunikacyjnym - 10 minut tramwajem na Kampus uam, zaledwie 5 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

337 000 zł39 m² 8 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, widać jesteście Państwo, w trakcie poszukiwań miejsca do zamieszkania lub pod inwestycje, dlatego trafiliście Państwo na moje ogłoszenie. Wobec powyższego, pragnę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

950 zł11 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam pokój (11m2) w wyremontowanym mieszkaniu. Brak opłaty do biura. Lokalizacja: poznań, os. Stare Żegrze 7. Blisko (3 min) do przystanku tramwajowego lub autobusowego. Dojazd w 10 min. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

485 000 zł50 m² 9 778,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż ciche, jasne i ustawne, 2-pokojowe mieszkanie, w ścisłym centrum Poznania przy ul. Karola Libelta. Tylko 15 minut spacerem do Rynku Starego Miasta. : atuty : - centrum Poznania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

349 900 zł41 m² 8 588,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Apartament sprzedany, ale jak jesteś zainteresowany tą nieruchomością to zostaw do nas swój kontakt, ponieważ niedługo będziemy mieli w ofercie kamienicę o zbliżonym adresie. To już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64m2 położone na Poznańskim Piątkowie na os. Bolesława Śmiałego w bloku nr 15. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Stare Miasto,Poznań

3 600 zł107 m² 33,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca na wynajem lokal idealny zarówno na cele mieszkaniowe jak i biurowe. Lokal wyróżnia się wspaniałą lokalizacją. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

436 800 zł56 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do kupna mieszkanie położone na 3. piętrze 10-piętrowego bloku, na ul. Galileusza w Poznaniu. Mieszkanie 3.pokojowe o powierzchni 53/56 m2 na którą składają się: - 3 pokoje: 16,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łazarz,Poznań

549 000 zł65 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Lubisz klimat starych kamienic z oryginalnymi drewnianymi podłogami i wysokimi wnętrzami? To mieszkanie właśnie takie jest! Jasne, przestronne i klimatyczne wnętrza w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Wilda,Poznań

489 000 zł126 m² 3 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie poddaszowe niedaleko rynku wildeckiego, z wyjątkowym potencjałem aranżacyjnym Oferujemy bezpośrednio, na sprzedaż mieszkanie poddaszowe, mieszczące się w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

899 000 zł123 m² 7 332,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, na jednej z topowych dzielnic Poznania - Jeżycach. Lokal o powierzchni 122,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grunwald,Poznań

357 000 zł42 m² 8 420 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Jawornickiej w Poznaniu (os. Kopernika, grunwald). Atrakcyjna lokalizacja zapewniająca dogodną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, mieszczące się na Osiedlu Kopernika w Poznaniu przy ul. Galileusza. Lokal mieszkalny o powierzchni 42 m2, znajduje się na 10 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

799 000 zł113 m² 7 065 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1895

Przestrzeń, elegancja, klasa, spójność wykończenia to wszystko znajdziesz w już zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Mielżyńskiego 20 w Poznaniu. Mieszkanie jest gotowe do zakupu czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jawornicka

Kopernika,Poznań

357 000 zł42 m² 8 419,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie, mieszczące się na Osiedlu Kopernika w Poznaniu przy ul. Jawornickiej. Lokal mieszkalny o powierzchni 42,4 m2, znajduje się na 1 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława Łokietka

Piątkowo,Poznań

520 000 zł59 m² 8 798,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam komfortowe i świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 59,1 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1987 roku, na spokojnym i kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonin

Winiary,Poznań

349 000 zł38 m² 9 072 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

3 000 zł102 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam Państwa uwadze bardzo duże mieszkanie najzlokalizowane na poznańskim na łazarzu. Mówi się, że Łazarz to nie dzielnica to styl życia. `Coś w tym jest! zważywszy, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

396 900 zł49 m² 8 180,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Lokalizacja w centrum poznańskich Jeżyc - sama kamienica znajduje się przy cichej, spokojnej i . dość krótkiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

1 400 zł24 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia fajna kawalerka w świetnej lokalizacji - Grunwald, ul. Rycerska/ Grochowska. Mieszkanie na ivp w niskim bloku z cegły. Spokojna, zielona okolica z bardzo łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

1 400 zł24 m² 58 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krańcowa

Nowe Miasto,Poznań

2 000 zł38 m² 53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Polecam do wynajęcia przytulne i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji przy ul. Krańcowej. Układ całkowicie niezależny, bardzo ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

590 000 zł64 m² 9 250,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż, 4 pokoje, 64 m2, grunwald Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego przy ul. Promienistej, na poznańskim Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Hetmańskie HCP

Łazarz,Poznań

339 000 zł38 m² 9 040 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie idealne dla pary bądź singla ale także pod inwestycje ze względu na świetną lokalizację przy ul. Hetmańskiej! Polecam Państwa uwadze ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

445 000 zł55 m² 8 145,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie położone w centrum obok mtp i Parku Wilsona, 2 pokoje, poznań. Atuty: przestronne mieszkanie, położone na trzecim piętrze w bloku w ścisłym centrum miasta Poznania, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

415 223 zł28 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy w świetnej lokalizacji w centrum Poznania, zaledwie 400m od Warty i 500 m od Starego Rynku. Przedwojenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł63 m² 39,43 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Prezentuję ofertę najmu 3-pokojowego mieszkania z dużą loggią o pow. 63,40 m , zlokalizowanego w Poznaniu na Osiedlu Bolesława Śmiałego 2C,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czarneckiego

Wilda,Poznań

1 189 000 zł92 m² 12 951 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferujemy bezpośrednio, na sprzedaż wyremontowane i wykończone mieszkanie , mieszczące się w zrewitalizowanej w 2023 roku kamienicy przy ul. Prądzyńskiego 54 w Poznaniu (300 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lecha,Poznań

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w komfortowym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, które od podstaw możesz zaaranżować wedle swoich potrzeb a dodatkowym atutem będzie idealna infrastruktura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

357 000 zł42 m² 8 420 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Biskupińska

Strzeszyn,Poznań

420 000 zł61 m² 6 930,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanie Z garażem I ogródkiem | strzeszyn - W pobliżu jezioro kierskie oraz strzeszyńskie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży atrakcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

483 900 zł54 m² 8 961,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie z charakterem położone w bliskiej odległości rynku Łazarskiego. Na powierzchni 54m2 znajdują Państwo: - przestronny pokój z aneksem kuchennym - sypialnię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

445 000 zł50 m² 8 971,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! Opiekun oferty: tel. Gwarantujemy bezpieczną transakcja Z pośrednikiem! Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

755 496 zł50 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Polecam na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy, otoczonej zielenią, w świetnej lokalizacji w centrum Poznania, zaledwie 400m od Warty i 500 m od.