dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

749 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

2 000 zł40 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko u Nas! Bez prowizji od najemcy - wynagrodzenie doradcy pokrywa wynajmujący! Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego Poznaniu na Grunwaldzie na ul. Cześnikowskiej 4b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Stare Miasto,Poznań

1 799 zł47 m² 38,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne mieszkanie na poznańskich Winogradach. Niski blok na os. Kosmonautów 6 znajduje się w części osiedla doskonale skomunikowanej z reszta miasta i jego atrakcjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Wilda,Poznań

459 000 zł64 m² 7 127 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wildzie przy ulicy Wspólnej. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy na I piętrze. Lokal o powierzchni 64,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamkowa

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł95 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Kontakt: uwaga - przedmiotem najmu jest lokal mieszkalny bez widocznego na zdjęciach umeblowania, które stanowi własność dotychczasowego Najemcy. Istnieje możliwość częściowego odkupienia. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

398 000 zł38 m² 10 557 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w samym Centrum miasta, w okolicy skrzyżowania ulic hetmańska/głogowska. Świetna lokalizacja, z wygodnym dostępem do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

409 000 zł47 m² 8 702 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2, zlokalizowane w dzielnicy Winogrady. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze niskiego bloku na os. Kosmonautów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czesława

Wilda,Poznań

370 000 zł41 m² 9 024,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Marzysz o mieszkaniu w kamienicy? Zależy Ci, aby było dobrze zagospodarowane? A może szukasz dobrego rozwiązania na ulokowanie zaoszczędzonych środków i uzyskanie pokaźnej stopy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

445 000 zł49 m² 9 063 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecamy na sprzedaż znakomicie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie mieści się na bardzo chętnie wybieranym przez kupujących osiedlu Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowotomyska

Grunwald,Poznań

375 000 zł32 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Super lokalizacja! Małe ale swietne mieszkanko 2 pokojowe na 1 ptr przy Nowotomyskiej (boczna od Marcelińskiej), ślepej uliczce. Blok z lat 60tych , wspólnota mieszkaniowa, całkowicie odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Wilda,Poznań

789 000 zł88 m² 9 003,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kamienice są w Twoim stylu? Zależy Ci na świetnej lokalizacji z dostępem do wszelkich wygód miasta oraz jednocześnie bliskością terenów zielonych? A może interesuje Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

455 000 zł51 m² 8 988,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Wilda,Poznań

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? Chcesz dobrze ulokować pieniądze lub mieć idealną nieruchomość dla siebie i swojej rodziny? Z wielką przyjemnością mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

555 000 zł55 m² 10 118,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Tylko do 26 lipca cena obniżona 555 000 zł dostępne W kredycie 2% mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia - kamienica na wildzie, ul. Fabryczna Polecam uwadze 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

479 000 zł52 m² 9 211,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Marzysz o niezwykłej lokalizacji z pełnym dostępem do terenów zielonych a jednocześnie z komunikacją w zasięgu ręki? Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Rataje,Poznań

525 000 zł58 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszamy do oglądania! Atrakcyjna cena za piękne rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na Poznańskich Ratajach, kuchnia w zabudowie otwarta na salon. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

549 000 zł42 m² 12 997,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Czy marzysz o doskonale zlokalizowanym i funkcjonalnym mieszkaniu? A może rozważasz atrakcyjną inwestycję pod wynajem? Prezentujemy Ci wyjątkową ofertę! Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

359 000 zł33 m² 10 780,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż duża i funkcjonalna kawalerka położona na 4 przedostatnim piętrze w niskim bloku u zbiegu ulic Szpitalnej i Dąbrowskiego z bezpośrednim widokiem na korony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Sołacz,Poznań

400 000 zł36 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadbana kawalerka na wynajem - wilda, ul. Chłapowskiego 21, blisko komunikacja miejska, tereny zielone, 1,5 km od starego browaru Polecam na wynajem kawalerkę o powierzchni 32 m2 położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

389 000 zł40 m² 9 604,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Marzysz o idealnym pierwszym mieszkaniu? A może myślisz o inwestycji na wynajem, która jest w stanie dać wysoką stopę zwrotu? Świetnie! To mieszkanie jest idealne dla Ciebie. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rataje

Oświecenia,Poznań

590 000 zł77 m² 7 642,49 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje, 77 m2, os. Oświecenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe, znajdującego się na Osiedlu Oświecenia w Poznaniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

609 000 zł50 m² 12 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Jeżeli szukasz wyjątkowej lokalizacji w centrum miasta z bogatą infrastrukturą, gdzie tuż obok są rozległe tereny zielone i rekreacyjne to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Cenisz sobie bezpieczeństwo i komfort? Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej na Poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku w spokojnej części os. Przyjaźni (blok nr 11). Lokal położony na 2-gim piętrze składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Waryńskiego

Ogrody,Poznań

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem ładne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, które mieści się na 9. piętrze w bloku na Placu Waryńskiego - Ogrody, przy pętli tramwajowej. Na mieszkanie o powierzchni 54 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michała

Nowe Miasto,Poznań

549 000 zł67 m² 8 194,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania mieszczącego się na wysokim parterze w niskim bloku przy ul. Św. Michała. Budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

359 000 zł33 m² 10 780,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rzeczypospolitej,Poznań

550 000 zł58 m² 9 401,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dębina

Dębiec,Poznań

535 000 zł64 m² 8 330,74 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja.Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe położone na Os. Dębina. Mieszkanie o pow. 64,22m2 usytuowane jest na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2 windami. Budynek z 1986r. po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Wilda,Poznań

489 900 zł85 m² 5 764 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Mieszkanie poddaszowe niedaleko rynku wildeckiego, z wyjątkowym potencjałem aranżacyjnym Oferujemy bezpośrednio, na sprzedaż mieszkanie poddaszowe, mieszczące się w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Stare Miasto,Poznań

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem bardzo ładne, przytulne, ciche mieszkanie w ścisłym Centrum, przy ul. 3 maja. Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze (jest winda!) o powierzchni 40 m2. Zlokalizowane przy ul. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Wilda,Poznań

1 189 000 zł92 m² 12 951 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferujemy bezpośrednio, na sprzedaż wyremontowane i wykończone mieszkanie , mieszczące się w zrewitalizowanej w 2023 roku kamienicy przy ul. Prądzyńskiego 54 w Poznaniu (300 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

390 000 zł48 m² 8 074,53 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,30 m , położonego przy ulicy Łozowej w Poznaniu. Lokal znajduje się na piątym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

560 000 zł46 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, 46 m2 w centrum Poznania Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego zlokalizowanego w samym centrum Poznania, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańcza

Wilda,Poznań

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, nazywam się i zapraszam Państwa do zadbanego mieszkania na Poznańskiej Wildzie na ulicy Powstańczej. Mieszkanie jest gotowe na nowych najemców, dostępne od zaraz. Rozkład I opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

650 000 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gwarantujemy bezpieczną transakcję Z pośrednikiem! Dzień dobry, mam na imię Zuzia i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

1 399 zł34 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. ( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję kawalerkę (32 m2) z balkonem mieszczącą się na 3 piętrze w wieżowcu na Osiedlu Zwycięstwa. Mieszkanie na wynajem z całym wyposażeniem, jak na zdjęciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jawornicka

Kopernika,Poznań

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

2 390 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

379 000 zł33 m² 11 429,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kompaktowego 2 pokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze w świeżo zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Starołęckiej. Lokal.