dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

748 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

479 000 zł58 m² 8 244,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,10m2, położonego przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

2 000 zł34 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

( oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 450 000 zł167 m² 8 682,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w zadbanej, stylowej kamienicy z 1900 roku, położonej w rejonie Centrum - Stare Miasto. Z uwagi na powierzchnię lokalu, jego funkcjonalny układ a zarazem sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

1 349 000 zł182 m² 7 391,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Szukasz dużego mieszkania na Łazarzu? Lubisz klimatyczne kamienice? Bingo! Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 155 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wszystkich Świętych

Stare Miasto,Poznań

4 200 zł84 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lubią Państwo czarujący klimat historycznej kamienicy? Tęsknią Państwo za wielkomiejskim życiem? Pragną Państwo być blisko najważniejszych wydarzeń i atrakcji Poznania? Jeżeli tak, to mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłuszyńska

Górczyn,Poznań

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dzień dobry, mam na imię i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saperska

Łęgi Dębińskie,Poznań

520 000 zł73 m² 7 139 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż lokal mieszkalny w znakomitej lokalizacji na Wildzie - przeznaczony do remontu kapitalnego. Jest to gratka dla ludzi ceniących sobie możliwość całkowitego wykończenia mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

389 900 zł29 m² 13 444,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokal mieści się na poznańskiej Wildzie, przy ul. Fabrycznej w kamienicy, która jest obecnie rewitalizowana. Trwają prace wewnątrz i na zewnątrz zespołu budynków. To jeden z kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

850 zł41 m² 20,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do najmu duza kawalerka na parterze w bardzo ładnej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul.Pamiatkowej - ok Green Point. Mieszkanie w oficynie ( wew dziedziniec po remoncie, wypozbrukowany, porzadne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Niesamowita okazja dla osób poszukujących gotowego mieszkania od zaraz! Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie i w dobrej lokalizacji, wykończonego pod klucz, to ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

629 000 zł74 m² 8 546,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Witam, mam przyjemność zaoferować Państwu przestronne, ładne i funkcjonalne 5 pokojowe mieszkanie na os. Bolesława Chrobrego w Poznaniu. Idealna oferta pod inwestycję lub własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Pod Lipami,Poznań

300 000 zł29 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą addom Kawalerkę 30 m2 na Winogradach, os. Pod Lipami, 3 piętro z windą, zamienię na dwupokojowe z dopłatą. Lokal po remoncie. Nowe meble. TV kablowa. Router. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

52 500 zł49 m² 1 064,91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

898 000 zł63 m² 14 249,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapewnij sobie prestiżowe miejsce do życia. Postaw na trzypokojowy apartament w luksusowej kamienicy, w której codziennie będzie witał Cię profesjonalny concierge. I to w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz komfortowej nieruchomości, gdzie od pierwszej minuty poczujesz się jak we własnym domu? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem 2-pokojowego mieszkania przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

780 000 zł72 m² 10 830,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

! oferta dostępna tylko U nas! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży słonecznego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 72 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania dostępną tylko w fms nieruchomości Mieszkanie posiada 43 m2 na które składają się: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

559 000 zł68 m² 8 208,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Lokalizacja w centrum poznańskich Jeżyc - sama kamienica znajduje się przy cichej, spokojnej i . dość krótkiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

299 000 zł37 m² 8 182,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Oferty przyjmowane są do 30.11.2023r. Zastrzegamy sobie możliwość wyboru najkorzystniejszej propozycji. Mieszkanie o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lecha

Lecha,Poznań

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Lecha. Nieruchomość stanowią: salon 20 m2 Sypialnia 8 m2 Kuchnia 7 m2 Łazienka 3 m2 Korytarz 3 m2 Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania w komfortowej lokalizacji, w pobliżu centrum miasta i terenów rekreacyjnych? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż 3-pokojowego mieszkania na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

330 000 zł27 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Winogradach blisko basenu Posnania lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tomaszewskiego

Piątkowo,Poznań

2 600 zł67 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal/mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Tomaszewskiego na poznańskim Piątkowie. Lokal znajduje się na I piętrze w oddzielnym wolno stojącym domu, co ma wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Mieszkanie trzypokojowe w samym centrum Poznania. Trzy całkowicie umeblowane niezależne pokoje, wyposażona kuchnia i łazienka. Mieszkanie przeszło kapitalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Poznań,wielkopolskie

815 000 zł78 m² 10 409 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecamy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy w Centrum Poznania Mieszkanie 78,3 m2, 3 pokoje, kuchnia z jadalnią. Dobre połączenie komunikacyjne. Przemyślane wnętrze. Bliskość sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rolna

Wilda,Poznań

759 000 zł88 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kamienice są w Twoim stylu? Zależy Ci na świetnej lokalizacji z dostępem do wszelkich wygód miasta oraz jednocześnie bliskością terenów zielonych? A może interesuje Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

455 000 zł51 m² 8 988,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

925 804 zł60 m² 15 340,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Pierwsze wrażenie ma znaczenie. Zadbaj o wizerunek swojej firmy i wybierz miejsce, które zachwyci Twoich klientów. - ścisłe centrum Poznania - zabytkowa kamienica z concierge w klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

340 000 zł39 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, widać jesteście Państwo, w trakcie poszukiwań miejsca do zamieszkania lub pod inwestycje, dlatego trafiliście Państwo na moje ogłoszenie. Wobec powyższego, pragnę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybińska

Śródka,Poznań

550 000 zł63 m² 8 744,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,9,4m2 usytuowana na II piętrze w kamienicy przy ul. Cybińskiej na Śródce. Mieszkanie składa się z przejściowego pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

499 000 zł44 m² 11 340,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta? Cenisz sobie klasyczny styl z z widokiem na zieleń oraz poszukujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bolesława Śmiałego,Poznań

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkania w Poznaniu na oś. Bolesława Śmiałego * Lokalizacja : Poznań, oś. Bolesława Śmiałego * Piętro: parter * Liczba pokoi: 3 * Łazienka: tak * wc: oddzielne * Balkon: tak (duży).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piątkowo,Poznań

575 000 zł67 m² 8 607,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja Na sprzedaż świetne mieszkanie na osiedlu Bolesława Chrobrego. Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania nawet dla sporej rodzinki. Lokalizacja idealna, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Calliera

Łazarz,Poznań

589 000 zł78 m² 7 551,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja - podpisana umowa przedwstępna! Mieszkanie kwalifikuje się do zakupu z bezpiecznym kredytem 2% Brak podatku pcc dla nabywcy pierwszego mieszkania z rynku wtórnego! Przestronne 78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie, sprzedam 65m2, 3 pokoje, 1 piętro, poznań, 490 000pln Zapraszam do obejrzenia mieszkania w bardzo zadbanej kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie położone w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

396 900 zł49 m² 8 180,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Bardzo ciekawa propozycja inwestycyjna, na flipa. Możliwość uzyskania 3 pokoi każdy z osobną łazienką i aneksem kuchennym. Lokalizacja w centrum poznańskich Jeżyc - sama kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tomaszewskiego

Piątkowo,Poznań

1 700 zł28 m² 61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, zaciszne i bezczynszowe mieszkanie po remoncie na Piątkowie o powierzchni 27,9 m2. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (ok 17,4m2), - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz atrakcyjnego mieszkania w dobrej lokalizacji? Cenisz sobie bezpieczeństwo i komfort? Zapraszam do zapoznania się z propozycją wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej na Poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

445 000 zł48 m² 9 282,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dzień dobry, mam na imię Zuzanna i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piekary

Piekary,Poznań

379 000 zł21 m² 17 987,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Pozostała jedna kawalerka w Piekary Residence. Dołącz do społeczności, która wybrała luksusową kamienicę z concierge przy wejściu. Kupujesz bez dodatkowej prowizji, więc oszczędzasz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

2 000 zł40 m² 49,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko u Nas! Bez prowizji od najemcy - wynagrodzenie doradcy pokrywa wynajmujący! Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego Poznaniu na Grunwaldzie na ul. Cześnikowskiej 4b.