dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

748 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oświecenia

Rataje,Poznań

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w wieżowcu na Ratajach - idealne dla studentów; 4 biurka, 4 łóżka, szafy, półki, itp., doskonały dojazd do uczelni i centrum miasta, kablówka (TV + internet) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

900 zł45 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam lokal mieszkalny nadający się również na biuro. Lokal umiejscowiony jest na II piętrze zadbanej kamienicy na Grunwaldzie - Górczynie Wejście do lokalu z klatki schodowej. Rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

1 800 zł68 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cena może być do negocjacji położenie/lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Wilczak (winogrady) na osiedlu Budimex Wilczak. W pobliżu centrum Poznania (10 min.). Autem jest szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja do dnia 21 lipca 2014 R. Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w wieżowcu, przy ul. Newtona (os. Kopernika). Nieruchomość składa się z trzech pokoi (16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

360 000 zł50 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z 2003 roku. Składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki, korytarza i dużego balkonu (wyjście na balkon z dwóch pokoi).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 350 zł48 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie (48m2) na Naramowicach w zamkniętym i chronionym kompleksie mieszkaniowym (wejście od ul.Bolka). Mieszkanie jest umeblowane, zlokalizowane na parterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

450 000 zł91 m² 4 961,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turkusowa

Jeżyce,Poznań

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży bardzo ładną kawalerkę na Boninie przy ul.Turkusowej. Lokal o powierzchni 28,60 m2 mieści się na pierwszym piętrze w wysokim bloku. Kuchnia częściowo otwarta ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

550 000 zł108 m² 5 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Polecam Państwa uwadze możliwość wejścia w posiadanie czteropokojowego mieszkania w ścisłym centrum Poznania o powierzchni 108 m2 w zrewitalizowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na osiedlu Jana III Sobieskiego! Bardzo ładne, całkowicie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50 m 2 , które mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 1/4 domu - ekskluzywne mieszkanie o pow. 60 m2 zlokalizowane na parterze. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Jednopiętrowy budynek z cegły, po remoncie (ocieplenie ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Jeżyce,Poznań

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe na Boninie przy ul.Turkusowej. Lokal o powierzchni 28,60 m2 mieści się na pierwszym piętrze w wysokim bloku. Kuchnia częściowo otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

369 000 zł76 m² 4 855,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

199 000 zł29 m² 6 885,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferuję do sprzedaży mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy położonej na Starym Mieście w Poznaniu w niedalekiej odle głości od Starego Rynku i Starego Browaru. Stylowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

419 000 zł101 m² 4 148,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1923

Polecam Państwa uwadze 5-cio pokojowe mieszkanie w kamienicy położonej w bardzo rozpoznawalnym punkcie Poznania przy ulicy Kochanowskiego. Kamienica jest zarządzana przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

500 zł50 m² 10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój 2-osobowy w 2-pokojowym mieszkaniu przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu (okolice Inea Stadionu). Parter, nowe budownictwo (trzypiętrowy blok oddany w 2005r.), w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

225 000 zł45 m² 5 022,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

DO sprzedaży ładne przytulne mieszkanie! Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką wraz z wc. Pokoje usytuowane w linii wschód - zachód. Pokój o pow.16 m/kw okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tanio mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią na osiedlu Chrobrego. w bardzo dobrej lokalizacji (obok szybkiego tramwaju) wyremontowane i umeblowane, bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łazarz

Łazarz,Poznań

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż mieszkanie 100 m2, 4 pokoje na pierwszym piętrze kamienicy. Nieruchomość w związku ze swym położeniem oraz rozkładem pomieszczeń świetnie nadaje się na gabinet lub kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

284 000 zł48 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe nowym Bloku z 2001 roku ( deweloper Wechta ) na Łazarzu. Lokal o powierzchni 48 m2 znajduje się na 5 piętrze w 5 -piętrowym bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta licencjonowanego biura - gwarancja bezpiecznej transakcji! polecam na wynajem: poznań, os. Piastowskie, rataje, nowe miasto, 2 pokoje. Mieszkanie o pow. 43 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

355 000 zł72 m² 4 930,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta prywatna - bez prowizji agencyjnych Bardzo atrakcyjne mieszkanie na 1 piętrze na poznańskich Naramowicach w 3 piętrowym budynku. Budynek został wzniesiony w 2000r. Ściany zewnętrzne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

149 000 zł19 m² 7 720,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

390 000 zł100 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż mieszkanie 100 m2, 4 pokoje na pierwszym piętrze kamienicy. Nieruchomość w związku ze swym położeniem oraz rozkladem pomieszczeń świetnie nadaje się na gabinet lub kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 32,5 m2. Umeblowane + pralka, lodówka. Ciche, przytulne i ciekawie pomalowane w bloku z cegły. Pokój, osobna kuchnia, łazienka. Mieszkanie kawalerka do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam. Do sprzedania urokliwe mieszkanie w centrum Poznania. Mieszkanie położone w cichej i spokojnej okolicy niedaleko rynku Łazarskiego. Bardzo dobrze rozwiązana infrastruktura :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

1 140 zł47 m² 24,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

!bezpośrednio, bez prowizji! ul.Słowiańska, budynek Atanera. Kawalerka 47,4 m2, duży pokój z aneksem kuchennym, korytarz, duża przestronna łazienka + taras ok 20 m2. Mieszkanie na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! polecam na wynajem: poznań nowe miasto malta franowo 47 m2, 2 pokoje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze bloku zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Możliwość aranżacji na 2 niezależne kawalerki! Oferuję do sprzedaży mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy położonej na Starym Mieście w Poznaniu w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

950 zł44 m² 21,59 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam jasne , słoneczne mieszkanie w wieżowcu na Os.Kopernika w Poznaniu Mieszkanie w trakcie odświeżania , standard średni. Dwa samodzielne pokoje: 18m2 z obszerną loggią (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Centrum poznania, blisko starego rynku Wynajmę w centrum komfortowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 tylko dla przedstawiciela firmy. Lokal położony blisko ul. Wrocławskiej na 2 ptr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

211 000 zł31 m² 6 850,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferuję do sprzedaży mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy położonej na Starym Mieście w Poznaniu w niedalekiej odległości od Starego Rynku i Starego Browaru. Stylowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

317 000 zł46 m² 6 906,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

800 zł29 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w cichej okolicy, blisko Stare Miasto. Dogodny dojazd do centrum autobusem oraz tramwajem. W pobliżu Warta, park Cytadela, supermarket, apteka. Mieszkanie jest po remoncie, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórcza

Junikowo,Poznań

180 000 zł31 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Polecamy atrakcyjną kawalerkę, grunwald ul.PRZEPIÓRCZA. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rataje

Rataje,Poznań

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! polecam na wynajem: kawalerka 37 m2. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane w 2010 roku. Oddzielna, duża i jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecam! Sprzedam mieszkanie na poddaszu, os. Przemysława - Poznań Nowe Miasto. Mieszkanie jest zadbane, bardzo słoneczne i niestandardowe (skosy). Kuchnia, łazienka i korytarz - płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Jeżyce,Poznań

160 000 zł29 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turkusowa

Jeżyce,Poznań

160 000 zł29 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! polecam na sprzedaż: poznań jeżyce ul. Mylna, 3 pokoje, 58 m2 Przestronne mieszkanie, którego układ został zmieniony przez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij