dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

751 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

751 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

1 950 zł66 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kamienicy na 2 piętrze, o metrażu 66 m2, składające się z 2-óch dużych pokoi (20 i 17 m2), kuchni (14.5 m2), łazienki (8.5 m2) i przedpokoju (6 m2), umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dębina

Dębina,Poznań

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

mieszkanie na os. Dębina, na ostatnim (XI) piętrze. Na piętrze nie ma innych mieszkań (brak sąsiadów), co jest niewątpliwą zaletą dla osób ceniących sobie prywatność i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

umeblowane, calkowicie wyposazone, osiedle strzezone. Mozliwośc wynajecia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Stefana Batorego 40, blisko kampusu uam Morasko, tesco, pst. 2 oddzielne pokoje plus salon z kuchnią. W pełni wyposażone. Cena 1600 - 1700 zł plus czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Folwarczna

Malta,Poznań

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kompletnie wyposażone (meble, rtv, agd)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

1 250 zł58 m² 21,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Warszawskie,Poznań

260 000 zł51 m² 5 098,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe, na os. Warszawskim, warszawska 10. 51,4 m kw. w bloku 4 piętrowym z cegły, na 1 piętrze. Kuchnia z aneksem kuchennym, wyposażona, ma okno wychodzące na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w strzeżonym budynku Atanera (3, ostatnie piętro), wygodne rozmieszczenie pomieszczeń - 2 niezależne, umeblowane pokoje, garderoba, duża łazienka, praktycznie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio Luksusowa cicha kawalerka o powierzchni 36,5. Wysoki standard, pełne wyposażenie. Doskonała dla jednej - dwóch osób. Mieszkanie składa się z przedpokoju, pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

1 380 zł28 m² 49,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę w atrakcyjnej lokalizacji - nieopodal jeziora Malta, galerii Malta oraz Matla Office Park. Bardzo dobry dojazd do Centrum. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Keplera

Poznań,wielkopolskie

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone do wynajęcia od zaraz. W mieszkaniu znajdują się dwa niezależne pokoje i oddzielna kuchnia oraz łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Malta,Poznań

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w pełni wyposażone, odkurzacz, żelazko, kuchnia w pełni wyposażona, mieszkanie bardzo przytulne, słoneczne, we wszystkich oknach są rolety zewnętrzne. Do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecam! Zadbane mieszkanie do odświeżenia, styl nowoczesny, urządzona kuchnia, nowe podłogi i okna. Ciekawy układ poprzez przestawienie ścian. Polecam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lecha

Lecha,Poznań

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

na parterze trzypokojowe z łazienką, kuchnią i loggią, blisko tramwaj i autobus, sklepy, przychodnia, banki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stróżyńskiego

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł52 m² 6 519,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Cena do małej negocjacji. "Wyższy" parter. Mieszkanie posiada duży balkon. Sporo zieleni w okolicy, bardzo dobry dojazd, niski blok, małe osiedle - tylko 4 niskie bloki. Osiedle zamknięte -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Poznań,wielkopolskie

1 100 zł52 m² 21,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nieumeblowane po generalnym remoncie, plastikowe okna, w kuchni kuchenka gazowa czteropalnikowa, w łazience kabina prysznicowa na głębokim brodziku, całość mieszkanie wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowo wykończone i kompletnie umeblowane mieszkanie. Posiada klimatyzację, niezależne ogrzewanie gazowe z programatorem tygodniowym, rolety, moskitiery, drzwi wejściowe antywłamaniowe, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

1 100 zł51 m² 21,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecem bardzo ładne, czyste i słoneczne mieszkanie na Grunwaldzie. Bardzo dobry dojad do centrum w 7 minut. Samo mieszkanie położone daleko od zgiełku. W pobliżu lasek marceliński -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

1 799 zł66 m² 27,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciekawe architektonicznie idealne dla trzech singli lub dwóch par/ pary z dwójką dzieci. Salon 28mk, sypialnie 10mk i 14mk i hol w mozajce pałacowej dębowo grabowej, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

75 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie kfm(tbs) lub zamienię na kawalerkę lub mieszkanie dwupokojowe własnościowe lub spółdzielcze. Mieszkanie bardzo ładne, bardzo dobra lokalizacja-położone w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Różany Potok

Różany Potok,Poznań

580 000 zł123 m² 4 715,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie wielopoziomowe po generalnym remoncie z ogródkiem i garażem w szeregowcu na osiedlu Różany Potok. Łączna powierzchnia pomieszczeń i garażu to 123 m. Unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł51 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W swej ofercie najmu posiadamy bardzo ładne, przytulne, a przede wszystkim dobrze umiejscowione dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4 m2. Lokal, o którym mowa, znajduje się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

497 000 zł69 m² 7 202,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie położone w kompleksie Atanera z 2003 roku. Mieszkanie na III piętrze składa się z 3 niezależnych pokoi, dużej jasnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

200 000 zł36 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Bezpośrednio sprzedam kawalerkę w świetnym stanie po remoncie,nowa instalacja, mieszkanie częściowo wyposażone, położone w bardzo cichym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

176 000 zł38 m² 4 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem do centrum. W pobliżu znajduje się centrum handlowe King Cross, szkoły, przedszkola, boiska, place zabaw, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szyperska

Poznań,wielkopolskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia od czerwca. Położona w centrum Poznania przy ulicy Szyperskiej 13 e, osiedle nad Wartą. 5 min od Starego Rynku. Mieszkanie jest nowe w bardzo ładnym bloku, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Orła Białego

Rataje,Poznań

320 000 zł82 m² 3 902,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjna lokalizacja,mieszkanie z księgą wieczystą na os.Orla Białego,nie wymaga remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Raszyn,Poznań

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Blok z cegły, podłoga dębowa, okna plastikowe, nowe, wyposażenie kuchni w cenie, wc osobno, ściany gipsowane, łazeinka w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania - od zaraz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Śliczne dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie na nowym, spokojnym osiedlu poznańskich Naramowic. Osiedle zamknięte, chronione 24h, z własnym parkiem, monitorowanym placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Grunwald,Poznań

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam do sprzedaży sympatyczne dwupokojowe mieszkanko o powierzchni 52m2 na Grunwaldzie(przy ul. Marszałkowskiej) *blok z 1958r z cegły-dach odnowiony,piony instalacyjne po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Poznań,wielkopolskie

1 450 zł48 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań,ul.Folwarczna.Miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie blisko centrum Poznania, 5 min do dworca pkp, z balkonem, duza kuchnia, jest internet, kablowka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Poznań,wielkopolskie

1 400 zł47 m² 29,79 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe (w pełni umeblowane , posiadające wszystko od lodówki,pralki do garnków,naczyń sztućców i pościeli - gotowe do zamieszkania od maja 2009)-w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Poznań,wielkopolskie

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwu pokojowe do wynajęcia. Umeblowane i wyposażone. Wysoki standard.Wolne od zaraz.Internet, telewizja kablowa. Przestronne i bardzo ładne z dużym balkonem.Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku z cegły (lata 70-te, wkrótce wymiana elewacji). Cicha i spokojna okolica w pobliżu trzech parków (wodziczki 300m; cytadela-600m, sołacki -700m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Rataje,Poznań

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

mieszkanie w bloku na osiedlu z dużą ilością zieleni, blok ocieplony, w pobliżu sklepy, apteka, szkoły, biblioteka, fitness, blisko komunikacja do centrum. Trzy pokoje: 15,10 i 7m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

350 000 zł82 m² 4 268,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe-82,5 m2, wysoki parter lub zamienię na mniejsze za dopłatą. Bardzo dobra lokalizacja,centrum Poznania-dzielnica Jeżyce. Cena:350 000 zł. Kontakt:   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródka

Śródka,Poznań

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 30 m , kuchnia urządzona z lodówką, pokój bez mebli, w korytarzu szafa wnękowa. Bardzo dobra lokalizacja Śródka. Informacje po godz. 16.00 tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Grunwald,Poznań

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Grunwaldzie o powierzchni 32m2 w bloku z 1999 roku. Mieszkanie umeblowane, duży słoneczny pokój, panele na podłodze, łóżko i dwa stoliki. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Polanka,Poznań

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio Ładne, dobrze położone 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu "polanka" Ataner-a. Budynek strzeżony jest przez firmę ochroniarską - na parterze, w dyżurce, przez całą dobę obecny jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij