dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

749 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

469 000 zł64 m² 7 328,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szukasz mieszkania z przestrzenią? Zobacz to! Wysokie sufity i duże pokoje - w efekcie nie czujesz, że masz 2 pokoje. Układ: - pokój 19 m2 - pokój 22 m2 - przedpokój 6,50 m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Stary Rynek,Poznań

449 900 zł47 m² 9 637,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Kupujący 0% Polecam ofertę mieszkania położonego w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Mostowej 5. Po rewitalizacji zakończonej w 2025 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

1 100 000 zł141 m² 7 801,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1898

141 m w zabytkowej kamienicy Jeżyce, 5 pokoi, 2 piwnice, parking Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 141,3 m , położone w prestiżowej dzielnicy Jeżyce w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

740 000 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pok mieszkanie na sprzedaż w sercu Łazarza, w kamienicy z 1905 roku po rewitalizacji, przy ul. Józefa Chełmońskiego. N I E R.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

509 000 zł64 m² 7 965,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania które wykonasz od podstaw? Marzy ci się fajny układ i dużo możliwości? to tutaj! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Maczka

Słowiańskie,Poznań

1 800 zł28 m² 64,66 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do 23.09.2025R .! Polecam Państwu funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27,84 m2, znajdującą się na parterze wysokiego, ocieplonego bloku z lat 70. Lokal znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

599 800 zł47 m² 12 761,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3pokojowego, mieszkania z aneksem na 1 piętrze w niskim bloku, na poznańskich Winogradach na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

420 000 zł48 m² 8 713,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego mieszkania? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Wyjątkowy widok, pełna funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Poznań

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 28-09-2025 Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą wynajmu mieszkania na poznańskim górczynie położonego przy ulicy Romana Dmowskiego. Mieszkanie to składa się z otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Łazarz,Poznań

399 000 zł48 m² 8 309,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Harmonogram 20/80! kamienica przechodzi remont w tym roku - elewację i dach (razem z izolacją). Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,02 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowska

Grunwald Północ,Poznań

399 000 zł29 m² 13 902,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, grunwald Północ - ul. Bukowska, balkon, piwnica, parking Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 28,7 m z balkonem, położone na 3. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

1 550 zł22 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem na poznańskiej Wildzie Nieruchomość: powierzchnia 22 m2 Piętro 4 Ogrzewanie centralne Składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Sołacz,Poznań

345 000 zł29 m² 11 702,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zależy Ci na mieszkaniu w spokojnej okolicy, obok parków i terenów zielonych, jednocześnie z świetnie rozwiniętą komunikacją miejską? A może szukasz mieszkania idealnego pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Turkusowa

Sołacz,Poznań

330 000 zł29 m² 11 379,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z resztą miasta? Ta oferta może Cię zainteresować idealna zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

519 000 zł63 m² 8 277,51 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Grunwaldzie przy ul. Jugosłowiańskiej. Prezentuję Państwu przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,7m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Rataje,Poznań

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo. Przedstawiam nową ofertę mieszkania do wynajęcia! Bardzo fajna lokalizacja. Rataje - os. Rzeczypospolitej Niski, ocieplony blok. Zadbana klatka schodowa, 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecam na sprzedaż jasne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze niskiego budynku po termomodernizacji na os. Śmiałego w Poznaniu. Na powierzchnię 50 m2 składają się: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

259 000 zł44 m² 5 899,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal w stylu loftowym doprowadzony do stanu deweloperskiego, zlokalizowany w tętniącej życiem dzielnicy. Lokal zaprojektowano z dbałością o komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

325 000 zł26 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam do zapoznania się z nową ofertą. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,5 m , położona na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gostyńska

Grunwald,Poznań

555 000 zł89 m² 6 235,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3-pokojowe do remontu/ własnej aranżacji, o powierzchni ok. 89m2 w budynku z lat 70-ych. Mieszkania się składa z pomieszczeń: - 3 pokoje po ok. 20m2 - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Stare Miasto,Poznań

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zarezerwowane Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w wysokim 12-piętrowym bloku z windą na os. Pod Lipami na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźnicza

Górczyn,Poznań

500 000 zł53 m² 9 505,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 52,6 m2, położony na 2 piętrze w niskim budynku przy ul. Kuźniczej (boczna ul. Palacza) na Górczynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźna

Garbary,Poznań

647 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3-piętrze w kamienicy przy ul. Woźnej w ścisłym Centrum Poznania. Na powierzchnię 51,76 m2 składają się: - 2 pokoje 19,50 m2, 9,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

1 850 zł20 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę, usytuowaną na3 piętrzę w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania (wilda) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

630 000 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam mieszkanie na Osiedlu Bolesława Chrobrego o niezależnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym bloku na parterze. Lokalizacja tego mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Grunwald,Poznań

385 000 zł45 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie z potencjałem Poznań, grunwald, ul. Junacka cena 385 tys do negocjacji (8.536tys/m2) Oferta sprzedaży mieszkania o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Wilda,Poznań

450 000 zł52 m² 8 645,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,05 m2, które łączy funkcjonalność z wyjątkowym klimatem. Lokal znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

1 610 000 zł146 m² 11 027,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w samym sercu Jeżyc! Oferuje na sprzedaż nowoczesny kompleks pięciu niezależnych kawalerek, każda z własną łazienką, aneksem kuchennym i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Grunwald,Poznań

475 000 zł35 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie po remoncie Łazarz, grunwald | 35 m | Parter | Gotowe do zamieszkania! Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji w Poznaniu? Mam coś idealnego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

690 000 zł62 m² 11 147 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu piękne mieszanie powierzchni 61,9 m2 wykończone w bardzo wysokim stamdardzie.składające sie z trzech pokoi. Znajduje sie ono na Osiedlu Jana III Sobieskiego w Poznaniu na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Rynek,Poznań

4 900 zł123 m² 39,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

To nietuzinkowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowej kamienicy F. Zimmermana z 1898 roku, która zlokalizowana jest u zbiegu ul. Półwiejskiej i ul. Ogrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

419 000 zł38 m² 11 114,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż - przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Poznań, grunwald, ul. Szamotulska Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jana III Sobieskiego,Poznań

585 000 zł63 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam ofertę mieszkania na os Jana III Sobieskiego, mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza, dodatkowe powierzchnie to balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

540 000 zł79 m² 6 827 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Okazja! Na sprzedaż znakomicie zlokalizowany lokal mieszkalny położony na os. Orła Białego na Ratajach w Poznaniu! Jest to idealna oferta dla inwestora lub dla rodziny - nie tylko ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

910 000 zł91 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Cena do indywidualnej negocjacji! Zapraszamy do obejrzenia i zakupu przestronnego, trzypokojowego mieszkania, usytuowanego w urokliwej kamienicy w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

330 000 zł25 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Polecam na sprzedaż jasną kawalerkę, zlokalizowaną na III piętrze odnowionej kamienicy przy ul. Małeckiego w Poznaniu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

435 000 zł51 m² 8 496,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Rezerwacja! Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w jednej najbardziej znanych oraz atrakcyjnej dzielnicy Poznania jaką jest Grunwald. Oferta kierowana jest do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Rynek

Stary Rynek,Poznań

899 000 zł45 m² 20 156,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Stary Rynek - płyta Starego Rynku widok na płytę Starego Rynku! wyjątkowe dwa pokoje , położone na II piętrze kamienicy , rewelacyjny widok na Stary Rynek , 44,6 m2 pełna własność plus udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

440 000 zł49 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Rataj, osiedle Orła Białego w Poznaniu. Podstawowe informacje: - 48,8m2 - 2 niezależne pokoje - jasna, oddzielna kuchnia z oknem - 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

599 000 zł55 m² 10 898,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

549 000 zł62 m² 8 812,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na osiedlu Bolesława Śmiałego. Jasne i przestronne mieszkanie o niezależnym układzie. Zarówno dla rodziny jak i pod.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij