dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Winogrady

250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Winogrady,Poznań

690 000 zł65 m² 10 774 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze. Klient kupujący na płaci wynagrodzenia biura. Szanowni Państwo, polecam serdecznie piękne, nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

399 000 zł53 m² 7 462,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, mam na imię i jestem Expertem ds. nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom transakcji pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Winogrady,Poznań

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

R e Z E R W A C J A ! Posiadam do sprzedaży mieszkanie położone w Poznaniu na Starym Mieście na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. Małe kameralne osiedle wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

394 000 zł53 m² 7 462,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

499 000 zł65 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Słoneczne, duże, zadbane i funkcjonalne mieszkanie, do wprowadzenia na już i bez prowizji dla agenta nieruchomości. Jeśli szukasz mieszkania, które: jest duże, jest jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

549 000 zł65 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 5-pokojowe inwestycyjne mieszkanie w niskim bloku na Os. Wichrowe Wzgórza na poznańskich Winogradach. Lokal o powierzchnia prawie 65 mkw składa się z 5 niezależnych pokoi (6,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Winogrady

Winogrady,Poznań

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poznań, winogrady, os. Przyjaźni. Polecamy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27 m2, położoną na trzecim piętrze wysokiego bloku z windą. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Winogrady,Poznań

355 000 zł56 m² 6 373,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania przy ulicy Roosevelta w Gnieźnie. Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi oraz osób aktywnie spędzających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

276 000 zł32 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta zarezerwowana! Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskich Winogradach na os. Zwycięstwa. Mieszkanie znajduje się na dziewiątym piętrze w wysokim, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

279 000 zł32 m² 8 719 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obszerna, jasna kawalerka o wielkości 32 m2, położona na 9 piętrze w wysokim bloku na os. Wichrowe Wzgórze. Lokal posiada balkon oraz piwnicę. Bardzo ciepłe mieszkanie. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Kupując z pośrednikiem - kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki do remontu, zlokalizowanej na Winogradach, na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupując z pośrednikiem - kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem oc od transakcji. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

465 000 zł65 m² 7 110,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Szukasz mieszkania pod inwestycje na wynajem? A może chcesz uwić swoje rodzinne gniazdko w spokojnej okolicy? Mam przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone i przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Winogrady,Poznań

279 900 zł26 m² 10 562,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Polecam ofertę kawalerki położonej w Poznaniu na Winogradach na osiedlu Kosmonautów. Lokal znajduje się na 1 piętrze w wysokim bloku z windą. Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

374 000 zł47 m² 7 991,45 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja , doskonały stan nieruchomości i układ niezależny to nie jedyne zalety proponowanej oferty. Kontakt: ryszard ratajczak os. Zwycięstwa, 2pok. 46,8m2 ixp./XVIp. 374 tyś. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Winogrady,Poznań

459 000 zł80 m² 5 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego idealnego pod wynajem położonego na Poznańskich Winogradach. Winogrady to dzielnica, która łączy bliskość infrastruktury z szybkim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

440 000 zł53 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilczak

Wilczak,Poznań

2 500 zł48 m² 52,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Poznań ul. Wilczak- do wynajęcia komfortowe -dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż kawalerka z balkonem położone w świetnej lokalizacji Winogrady Os.Wichrowe Wzgórze w Poznaniu. Mieszkanie idealne pod inwestycje jak i do zamieszkania. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

490 000 zł65 m² 7 492 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja Polecam na sprzedaż bardzo komfortowe i zadbane mieszkanie 3-pokojowe na Winogradach w Poznaniu. Oferowane mieszkanie ma wiele atutów, na czele z lokalizacją - tak chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

400 000 zł47 m² 8 456,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

620 000 zł58 m² 10 671 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem w świetnej lokalizacji przy ul. Wilczak 20 na komfortowym i nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym. Uwaga: mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

279 000 zł27 m² 10 333 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Winogradach na os. Przyjaźni. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni i łazienki o powierzchni 27m2. Znajduje się w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lubisz przestronne i jasne mieszkanie w dobrej lokalizacji? Cenisz sobie bliskie sąsiedztwo terenów zielonych, placów zabaw dla dzieci oraz znanych i lubianych sklepów? bingo! Gorąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

279 000 zł27 m² 10 333 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, niski blok! Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki os. Przyjaźni ( Winogrady) Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni i łazienki o powierzchni 27m2 (pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

330 000 zł38 m² 8 661,42 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

O s I E D L E P O D L I P A M I 11 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie do remontu z niezależną jasną kuchnią , z dwoma osobnymi i bardzo ustawnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

369 000 zł47 m² 7 851 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2, zlokalizowane w dzielnicy Winogrady. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze niskiego bloku na os. pod Lipami. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

558 140 zł65 m² 8 587 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

389 000 zł47 m² 8 277 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, nazywam się i mam ogromną przyjemność pomagać Państwu w kupnie swoich czterech ścian. Dbam o bezpieczeństwo całego procesu od samego początku do końca, włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

415 000 zł47 m² 8 867,52 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu nieruchomość dobrej jakości z jasną kuchnią w układzie niezależnym. Kontakt: ryszard ratajczak os. Wichrowe Wzgórze, 2 pok.46,8m2 XIp./XVIp.415 tyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pod Lipami

Winogrady,Poznań

350 000 zł39 m² 9 067,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wysoki parter W niskim bloku! * Masz dosyć codziennej wspinaczki po schodach? * Nie chcesz polegać na psującej się windzie? * Szukasz wygody i bezpieczeństwa? Jeśli odpowiedziałeś tak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

390 000 zł46 m² 8 493,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem na 1 piętrze o powierzchni 45,92 m2, na które składają się: dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój i balkon. Bez pośredników. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

1 800 zł41 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ulicy Słowiańskiej w sercu zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

360 000 zł33 m² 10 892,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż, poznań, winogrady. Oferujemy Państwu do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w nowym budownictwie położonym przy ul. Hawelańskiej na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

335 000 zł39 m² 8 679 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na os. Przyjaźni, w spokojnej, ale doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

2 000 zł47 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1.10.2022 Umeblowane. Internet oraz telewizja kablowa oddzielnie płatne. Koszty mediów : 760 zł miesięcznie

Szczegóły ogłoszenia