dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Winogrady

250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stefana Batorego

Winogrady,Poznań

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na wysokim standardzie, mieszczące się na 2 piętrze na osiedlu Stefana Batorego. Całkowita powierzchnia mieszkania to 47m2, która składa się z dwóch pokoji (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Winogrady,Poznań

305 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezentację ustawnego mieszkania, położonego na poznańskim Piątkowie na os. Jana III Sobieskiego. Nieruchomość o powierzchni ok. 48 m2 wraz z zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. Trzy osobne pokoje na III piętrze w niskim bloku. Powierzchnia mieszkania 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Winogrady,Poznań

379 000 zł65 m² 5 840 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji - oferta zarezerwowana do 26.06 - Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stefana Batorego

Winogrady,Poznań

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na wysokim standardzie, mieszczące się na 2 piętrze na osiedlu Stefana Batorego. Całkowita powierzchnia mieszkania to 47m2, składają się dwa pokoje (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Winogrady,Poznań

475 000 zł79 m² 6 043,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam na prezentację ustawnego i przestronnego mieszkania, położonego na poznańskim Piątkowie na os. Bolesława Chrobrego. Nieruchomość o powierzchni ok. 78 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

255 000 zł32 m² 8 093,75 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka 32 m2, położona na 11 piętrze w wysokim bloku na os. Zwycięstwa. Mieszkanie nie wymaga nakładów gotowe do zamieszkania. Umeblowane, kuchnia wyposażona z pokoju wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bolesława Chrobrego

Winogrady,Poznań

424 000 zł79 m² 5 394,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

319 000 zł48 m² 6 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

os. Przyjaźni/winogrady 3 pok., 47,6m2, niski blok, balkon Oferta 0% prowizji od kupującego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na os. Przyjaźni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Winogrady

Winogrady,Poznań

274 248 zł35 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bez zbędnych kosztów i wizyty w biurze! Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortową kawalerkę na pierwszym piętrze. W budynku cichobieżne windy i hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Winogrady

Winogrady,Poznań

506 600 zł68 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja składa się z sześciu budynków tworzących nowoczesne, ogrodzone i w pełni monitorowane osiedle w Poznaniu. Budynki charakteryzują się nowoczesną konstrukcją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

265 000 zł38 m² 6 974 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji +rezerwacja+ Polecam do zakupu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w wieżowcu na 3-cim piętrze na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusa

Winogrady,Poznań

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Do sprzedaży mam bardzo ładne mieszkanie położone na os. Rusa na 10 piętrze, o powierzchni 45,00m2. Budynek po termomodernizacji tj. ociepleniu i malowaniu elewacji. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

530 zł53 m² 10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Od 01.06.2020 roku oferuję najem mieszkania 3.-pokojowego w Poznaniu przy ul. Osiedle Zwycięstwa 21/113. Całkowita powierzchnia mieszkania to 53 m ( 1. piętro w bloku ), na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na os. Przyjaźni. W pełni umeblowana. Możliwość podłączenia tv oraz szybkiego internetu. Doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura, bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

319 000 zł48 m² 6 702 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

os. Przyjaźni/winogrady 3 pok., 47,6m2, niski blok, balkon Oferta 0% prowizji od Kupującego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na os. Przyjaźni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

1 400 zł34 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa kawalerka o pow. 33,5m2 położona w budynku przy ul. Hawelańskiej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

379 000 zł53 m² 7 178 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Zwycięstwa, w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 790 zł37 m² 48,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/en Komfortowe i prestiżowe przy Parku Cytadela 2 pok./37m2, mieszkanie w apartamentowcu z ochroną i recepcją oraz widokiem na przepiękny Park Cytadela. Apartament mieści się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bolesława Chrobrego

Winogrady,Poznań

425 000 zł79 m² 5 407,12 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Winogrady,Poznań

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*********rezerwacja***************** Polecam na sprzedaż 2 pokojowe na 3 piętrze mieszkanie położone w niskim bloku na ul. Płomiennej w spokojnej, zielonej części poznańskich Grunwald.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Winogrady,Poznań

305 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

256 000 zł32 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Praktyczna kawalerka na Wichrowym Wzgórzu. Doskonała do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Mieszkanie jest niezwykle ustawne, przestronne i bardzo jasne (okna od strony południowo-zachodniej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

255 000 zł38 m² 6 692,91 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Sprzedaż tylko za gotówkę! Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Winogrady,Poznań

1 200 zł38 m² 32 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku na Osiedlu Kosmonautów w dzielnicy Winogrady. W bloku zostały wymienione piony wodnokanalizacyjne, ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

255 000 zł32 m² 7 969 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie położone na os. Wichrowe Wzgórze, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratumiły

Winogrady,Poznań

529 000 zł79 m² 6 704,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 78.90 m2, rozkładowe na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły w Poznaniu przy ul. Bratumiła. Salon z wyjściem na balkon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Winogrady

Winogrady,Poznań

2 350 zł62 m² 37,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bardzo jasne,nowoczesne 3pok/62m2 w Willi Miejskiej z balkonem ,miejscem parkingowym, grillem, blisko Cytadeli do wynajęcia. Polecam bardzo fajne urządzone (lub nie) 3 pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

328 000 zł47 m² 7 008,55 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Winogrady - os. Wichrowe Wzgórze - idealne miejsce do zamieszkania lub na inwestycję. Zapraszamy na prezentację wyjątkowego mieszkania. Bardzo dobra lokalizacja, świetne połączenie z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

270 000 zł38 m² 7 086,61 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - Winogrady, os.Kosmonautów, 2 pok. 38,1 m2 viiip./XIIp. 270 tyś. Polecamy do zakupu mieszkanie do własnej aranżacji. Układ niezależny , doskonała lokalizacja i niski czynsz to zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Winogrady,Poznań

1 200 zł47 m² 26 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji - oferta zarezerwowana do 31.05 - Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

259 000 zł38 m² 6 797,90 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

 

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

899 000 zł81 m² 11 098,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękny 4 pok.apartament ok.81m2 z 22m2 tarasem w centrum Poznania. Przestronne i nowoczesne mieszkanie położone na poznańskich Winogradach na ul. Słowiańskiej. Mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

os.Wichrowe Wzgórze, 2 pok. 46,8 m2 viip/xvi 335 tyś. Polecamy do zakupu mieszkanie w doskonałym stanie. Sukcesywne remonty podniosły jakość nieruchomości. Układ niezależny i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

329 000 zł48 m² 6 913 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

329 000 zł48 m² 6 912 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Winogrady,Poznań

480 000 zł85 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam, jestem Krzysztof i mam ogromną przyjemność pomagać Państwu w odnalezieniu swoich wymarzonych czterech ścian. Dbam o bezpieczeństwo całego procesu od samego początku do końca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Turkusowa

Przyjaźni,Poznań

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam słoneczną kawalerkę do wynajęcia w doskonałej lokalizacji ul. Turkusowa, blisko centrum miasta, blisko Uniwersytetu Przyrodniczego , dogodny dojazd zarówno tramwajem jak i autobusami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Winogrady,Poznań

235 000 zł38 m² 235 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe na 3 piętrze mieszkanie położone w niskim bloku na ul. Płomiennej w spokojnej, zielonej części poznańskich Grunwald. Mieszkanie do remontu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Winogrady,Poznań

1 300 zł48 m² 27,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 3 pokoje na parterze w niskim bloku na os. Rzeczypospolitej. Mieszkanie umeblowane , kuchnia w kafelkach pralka, zmywarka, lodówka, łazienka razem z wc z wanną.