dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Winogrady

250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

315 000 zł39 m² 8 160,62 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku na osiedlu Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

384 000 zł65 m² 5 916,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zakupu 4-pokojowego niezwykle ustawnego mieszkania na os. Wichrowe Wzgórze. Lokal mieści się na pierwszym piętrze 4-piętrowego ocieplonego bloku, w którym wymienione zostały okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

1 250 zł32 m² 39 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w wieżowcu na 14-piętrze na os. Wichrowe Wzgórze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gronowa

Winogrady,Poznań

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie/piętro domu o powierzchni ok 60 m2 na poznańskich Winogradach w okolicach ul. Gronowej. Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane (wszystkie meble nowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam nazywam się i zajmuję się sprzedażą nieruchomości na Poznańskich Wingrodach -osiedle Zwycięstwa. Serdecznie polecam na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie o powierzchni 47m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Winogrady,Poznań

288 000 zł47 m² 6 089 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na os. Kosmonautów na poznańskich Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czapla

Wilczak,Poznań

1 950 zł52 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję umeblowane mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, przy cichej i spokojnej ulicy Czapla 21. Mieszkanie ma powierzchnię 52 m2, na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusa

Winogrady,Poznań

334 000 zł49 m² 6 844,26 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam! Do sprzedaży mam bardzo ładne mieszkanie położone na os. Rusa na 15 piętrze, o powierzchni 48,8m2. Budynek po termomodernizacji tj. ociepleniu i malowaniu elewacji. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jana III Sobieskiego

Winogrady,Poznań

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zadbane, w pełni wyposażone (meble mogą zostać w mieszkaniu), gotowe do zamieszkania mieszkanie na os. Jana III Sobieskiego 6 o powierzchni 100,4 m . Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Winogrady

Winogrady,Poznań

383 240 zł54 m² 7 163,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne dla studentów i na wynajem. Mieszkanie gotowe. Niezależny układ, osobna kuchnia. Ostatnie dostępne lokale w tej inwestycji. Oferta prosto od developera. Bez dodatkowych kosztów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Winogrady,Poznań

430 000 zł64 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

W skład mieszkania wchodzą 3 niezależne pokoje, korytarz, kuchnia, łazienka i osobne wc. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku z windą. W skład wyposażenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

1 950 zł38 m² 51,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach - ul. Hawelańska opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 37,79 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

245 000 zł32 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Na sprzedaż kawalerka o metrażu 32m2, na os. Zwycięstwa na 10 piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

445 000 zł65 m² 6 857 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

*** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** gotowa inwestycja! Mieszkanie z najemcami! Układ niezależny! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

329 000 zł53 m² 6 208 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

+rezerwacja+ *** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na os. Zwycięstwa na poznańskich Winogradach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduję się na 2. piętrze, o powierzchni 50 m w bloku osiedlowym Ataner. W skład meszkania wchodzi: - pokój dzienny z aneksem kuchennym (25,3 m ), - sypialnia (9,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

295 000 zł47 m² 6 276,59 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Zwycięstwa. Lokal mieści się na 12 piętrze 15 piętrowego bloku. Stan mieszkania, jak widać na zdjęciach. Nieruchomość wolna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

339 000 zł44 m² 7 669,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w budynku z roku 2007 o powierzchni 44,2 m2. Sprzedający akceptuje tylko zakup za gotówkę.! składa się na nie 2 niezależne pokoje, w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

335 000 zł48 m² 6 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu wygodnego mieszkania, znajdującego się ostatnim piętrze 4-piętrowego bloku na os. Kosmonautów w Poznaniu. Szczytowe usytuowanie zapewnia widok z balkonu na otaczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania. Lokal znajduje się na Oś. Kosmonautów, w bloku na trzecim piętrze. Kuchnia w pełni wyposażona, w łazience wanna, umywalka, pralka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

259 000 zł38 m² 6 797,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku na osiedlu Kosmonautów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

1 160 zł27 m² 42,96 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę od zaraz kawalerkę 27 mkw położoną na VII piętrze w wieżowcu na os. Przyjaźni. Mieszkanie w pełni umeblowane i urządzone we wszystkie sprzęty typu: pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Winogrady,Poznań

319 000 zł49 m² 6 536,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na os. Sobieskiego 15 (dzielnica Piątkowo) sprzedam 2 pokojowe mieszkanie przestronne z widokiem na Morasko ("zielone tereny Poznania"). Mieszkanie na 9 piętrze. Mieszkanie posiada pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

1 700 zł47 m² 36,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku na Poznańskich Winogradach -osiedle Kosmonautów. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

260 000 zł38 m² 6 824,15 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winogrady

Winogrady,Poznań

283 361 zł40 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta rynku pierwotnego nowe od dewelopera bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 32 do 65 M2. Zapewniamy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

250 000 zł38 m² 6 561,68 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Winogrady - os. Kosmonautów 2 pok. 38,1 m2 iiip./XIIp. 250 tyś. Zapraszamy na prezentację mieszkania w układzie niezależnym. Doskonała jakość , ciekawa aranżacja to dodatkowe atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winogrady

Winogrady,Poznań

320 180 zł46 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta rynku pierwotnego nowe od dewelopera bez podatku pcc 2% I prowizji. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania od 31 do 76 M2. Zapewniamy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pok.ok 46m2 z garażem w cenie, Pń -Winogrady ul.Hawaleńska do wynajęcia w bloku na 3 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: - trzy przestronne pokoje z meblami firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

319 000 zł54 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

! rezerwacja! *** kupuj bezpiecznie *** *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji *** Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze o metrażu 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

1 400 zł38 m² 36,75 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Winogrady, os.Kosmonautów 17, Polecam do wynajmu mieszkanie z ładnym widokiem, składające się z dwóch niezależnych pokoi (16 m2 i 12 m2) o powierzchni 38,1 m2, mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

389 000 zł47 m² 8 311,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Okazja! Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe z oddzielą kuchnią w nowoczesnym kompleksie Atanera (2006) u zbiegu Naramowickiej i Serbskiej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Kosmonautów,Poznań

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę osobie pracującej, mieszkanie - jednopokojowe o powierzchni 35m2. Mieszkanie znajduje się na os. Batorego na Piątkowe na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Do dyspozycji najemcy: kanapa, stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. Trzy osobne pokoje na III piętrze w niskim bloku. Powierzchnia mieszkania 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Winogrady,Poznań

315 014 zł47 m² 6 692,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta 0% prowizji. Zwolniona z prowizji od kupującego. Brak podatku ppc (2%) - oferta deweloperska Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania na nowo budowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Winogrady,Poznań

3 100 zł74 m² 42 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Winogrady, ul. Kutrzeby Apartamentowiec Ataner Wynajmę komfortowe 3-pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 74 m2. Położenie: IX piętro z windą. Rozkład i wyposażenie: a).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

275 000 zł38 m² 7 217,85 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Winogrady, os.Kosmonautów 17, Polecam do zakupu mieszkanie z ładnym widokiem, składające się z dwóch niezależnych pokoi (16 m2 i 12 m2) o powierzchni 38,1 m2, mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

344 000 zł53 m² 6 491 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*** rezerwacja *** *** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na os. Kosmonautów na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

289 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

***kupuj bezpiecznie*** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Pod Lipami na Winogradach. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

304 945 zł43 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Нет налога рсс (2%) Агенство недвижимости не берет комиссии от покупателя при продаже этой квартиты. Если вы ищете.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

325 000 zł53 m² 6 086 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

*** kupuj bezpiecznie *** *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji *** Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni o metrażu 53 m2. Wszystkie pokoje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij