dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Winogrady

250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

250 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecam do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na Osiedlu Kosmonautów (winogrady) Lokal o powierzchni 38,1 m2 mieści się na pierwszym piętrze w wysokim budynku. Pokoje niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

240 000 zł38 m² 6 299,21 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ugory

Winogrady,Poznań

890 000 zł103 m² 8 657,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam do sprzedaży luksusowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 102,8m2 w cichym zakątku miasta na ul Ugory. Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na nowszym osiedlu przy ul. Wilczak. Osiedle chronione, budynki z windą. 49m2 - dwa niezależne pokoje, każdy z wyjściem na balkon. Kuchnia z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

283 000 zł45 m² 6 274,94 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Uwaga! okazja! gotowe mieszkanie na hawelańskiej W inwestycji nowe winogrady murapol. Idealne na inwestycje. Największa oferta rynku pierwotnego W wielkopolsce! ponad 50 inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

391 729 zł69 m² 5 660,01 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Istnieje możliwość zaprezentowania innych nieruchomości z tej inwestycji. Oferta sprzedaży mieszkań zlokalizowanych na nowo powstałym osiedlu Nowe Winogrady przy ul. Hawelańskiej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

344 141 zł54 m² 6 317,99 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta z rynku pierwotnego bez podatku pcc, bez dodatkowych kosztów. Posiadamy w ofercie inwestycje większości poznańskich deweloperów. Możemy bezpłatnie wyszukać wymarzoną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

285 200 zł46 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

366 770 zł58 m² 6 312,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

285 383 zł48 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

269 984 zł46 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50 m2. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz balkonu. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

257 000 zł47 m² 5 491,45 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***oferta bezpośrednio od właściciela*** Powierzchnia 46,8 m2 Mieszkanie jest położone w Poznaniu na os. Wichrowe Wzgórze. W spokojnej i bezpiecznej dzielnicy Winogrady. Blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Murawie

Winogrady,Poznań

630 000 zł100 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży komfortowe i przestronne mieszkanie o pow. 100 m2 na II p /IV p. na Osiedlu Na Murawie, 200 m spacerem od Cytadeli. Jasny zrobiony z rozmachem salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 150 zł40 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m2. Pokoje 16m2 i 10m2, oddzielna kuchnia, korytarzyk i łazienka. Do mieszkania przypisana jest piwnica. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 150 zł38 m² 30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m2. Mieszkanie usytuowane na jedenastym piętrze. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni oraz łazienki. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winogrady

Winogrady,Poznań

262 000 zł47 m² 5 598 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest bardzo ładne mieszkanie po generalnym remoncie. 2 pokoje w tym salon w połączeniu z aneksem kuchennym co zapewnia duża przestrzeń. Lokal znajduje się na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

213 000 zł36 m² 5 869,39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Hot oferta nowa inwestycja W poznaniu. Stan deweloperski. Możliwość skorzystania Z dopłaty MDM. Budowa wielorodzinnego budynku na nowych winogradach. Promocyjne ceny! Lokale mieszkalne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 200 zł54 m² 22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze. Mieszkanie składa się z: - salonu/dużego pokoju 25,4 m2, - korytarza 5,4 m2, - przestronnej łazienki 6,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

235 000 zł40 m² 5 819,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ceny promocyjne stan deweloperski. Możliwość skorzystania Z dopłaty MDM. Wykończenie pod klucz już od 500 zł/ m2 Wszystkie lokale mieszkalne w sposób maksymalny wykorzystują powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie 3 niezależne pokoje łącznej powierzchni 48 m2 w bloku na osiedlu Kosmonautów w Poznaniu. Mieszkanie świeżo po remoncie! Rozkład pomieszczeń: 3 samodzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

342 200 zł54 m² 6 335,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja W poznaniu. Stan deweloperski. Gotowe mieszkania do odbioru na winogradach. Projekt obejmuje 7 lokali mieszkalnych na 4,5,6,7 piętrze. Wszystkie w sposób maksymalny wykorzystują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Winogrady,Poznań

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem ładne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Powierzchnia 43 m2. Mieszkanie na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilczak

Wilczak,Poznań

1 800 zł49 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest bardzo zadbane i bardzo ładnie urządzone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49 m2. Lokal składa się z 2 oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

305 600 zł47 m² 6 439,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja W poznaniu. Stan deweloperski. Gotowe mieszkania do odbioru na winogradach. Projekt obejmuje 7 lokali mieszkalnych na 4,5,6,7 pietrze. Wszystkie w sposób maksymalny wykorzystują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serbska

Winogrady,Poznań

1 550 zł48 m² 32,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe, które znajduje się na zadbanym osiedlu przy ulicy Serbskiej na Winogradach. Blok został wybudowany w 2008 roku. Osiedle jest strzeżone, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

359 700 zł56 m² 6 438,16 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

223 183 zł36 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36.29 m2, które położone jest na nowym osiedlu w północnej części Poznania. W sąsiedztwie znajduje się m.in. największy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Serbska

Winogrady,Poznań

309 000 zł48 m² 6 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe, które znajduje się na zadbanym osiedlu przy ulicy Serbskiej na Winogradach. Blok został wybudowany w 2008 roku. Osiedle jest strzeżone, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

359 700 zł56 m² 6 438,16 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

250 000 zł43 m² 5 785,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Hot oferta nowa inwestycja W poznaniu. Stan deweloperski. Możliwość skorzystania Z dopłaty MDM. Budowa wielorodzinnego budynku na nowych winogradach Wszystkie w sposób maksymalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Na Murawie

Winogrady,Poznań

840 000 zł129 m² 6 512 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Polecam na sprzedaż bardzo ładnie mieszkanie o powierzchni 129 m2 położone na os. Na Murawie na poznańskich Winogradach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

1 050 zł38 m² 27,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2, z dobrą lokalizacją na Winogradach, przy ulicy Pod Lipami. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze X-piętrowego budynku blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Winogrady,Poznań

550 000 zł57 m² 9 649 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 57 m2. Blok usytuowany jest na terenie zamkniętego osiedla, na którym znajduje się również parking i place zabaw. Zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

209 000 zł38 m² 5 485,56 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżcji w doskonałej lokalizacji. Spółdzielczo-własnościowe ,czynsz 300zł. Ciemna kuchnia- wykładzina , pokoje 16m i 10m-wykładzina , okna pcv , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

289 000 zł65 m² 4 446,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji. Spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczysta, czynsz 600zł.[4osoby] Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m , 12m , 11m, 9m-wykładzina , balkon, wc-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zadbane mieszkanie wykończone w dobrej jakości materiałach. Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą ; czynsz 523zł. Jasna kuchnia-płytki, pokoje 22m i 11m-panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

282 000 zł49 m² 5 806,05 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ceny promocyjne stan deweloperski. Płatność 10/90% możliwość skorzystania Z dopłaty MDM. Wykończenie pod klucz już od 500 zł/ m2 Wszystkie lokale mieszkalne w sposób maksymalny.