dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości tengo poleca do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51 m2, położone na parterze w III -piętrowym budynku z 2006 roku przy ul. Rubież 12. Przedmiotowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34,11 m² 61,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem. Oferujemy do wynajmu przytulne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane w nowym bloku na poznańskich Podolanach przy ul. Druskienickiej. Osiedle wybudowane przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35,90 m² 50,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Z balkonem, miejsce postojowe, poznań centrum wgn Poznań Krauthofera oferuje do wynajmu mieszkanie typu kawalerka, mieszczące się w samym centrum miasta, przy ul. Młyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35,50 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m czeka na nowego najemcę. Lokal jest w pełni przygotowany do zamieszkania, dzięki czemu możesz wprowadzić się od razu, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, nieumeblowany, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł47,90 m² 48,02 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości Noble Estate polecają do wynajęcia zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie z bardzo dobrym układem pomieszczeń. Dostępne praktycznie od zaraz po podpisaniu umowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39,89 m² 67,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania o powierzchni ok. 40 m , zlokalizowanego w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie 1 -pokojowe przy ul. Nad Potokiem na Sołaczu w wysokim bloku na 5 piętrze, z b.dobrą komunikacją: 6 linii autobusowych w pobliżu, tramwaj co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,50 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Marcelinie, znajdujące się na 5 piętrze w budynku uznanego poznańskiego dewelopera Ataner. Na powierzchni 38,5 m2 znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i miejscem parkingowym, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Poznania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,50 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m (plus komórka lokatorska 3,4m ), zlokalizowane przy ul. Żelaznej w Poznaniu. Lokal położony na parterze (półpiętro).

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł49,26 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy wyjątkowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,26 m , położone w prestiżowej inwestycji Perfumiarnia, tuż przy Parku Wilsona, jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpieczna transakcja tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Do wynajęcia całkowicie wyposażony apartament o podwyższonym standardzie, przy ul. Strzałowej w samym centrum Poznania. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz lokum w świetnie skomunikowanej części miasta, a jednocześnie chcesz zaznać ciszy i spokoju? bingo! Serdecznie polecam do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu ekskluzywnego apartamentu pod lasem! Zachodnie tereny poznańskiego Grunwaldu to jedne z najbardziej atrakcyjnych miejsc jakie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł59,22 m² 82,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, nowoczesny apartament w prestiżowym kompleksie City Park, ul. Wyspiańskiego 26 B miejsce, które łączy luksus, komfort i doskonałą lokalizację tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | 48 m | os. Zwycięstwa | blisko Pestki | wolne od zarazdo wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym budynku na os.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 zł50 m² 44,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu przestronnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 50 m , położonego na osiedlu Batorego w Poznaniu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowa kawalerka - 26 m2 w Poznaniu, ul. Św. Wojciech - Centrum| Kamienica po rewitalizacji| Blisko przystanków mpk nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,49 m² 57,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis Polecam Państwu niezwykle funkcjonalne i dobrze wyposażone mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, blisko terenów zielonych, z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia 2 lokale mieszkalne usytuowane na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, położonej w Poznaniu przy Alejach Marcinkowskiego nr 2, vis a vis budynku Sądu Okręgowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł64,90 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| # 3 pokojowe os. Przyjaźni, winogrady, poznań, IV piętro, balkon. W dobrym standardzie, jasne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia. Niski, ocieplony i zadbany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

N a W Y N A J E M Nowe dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją na najwyższej kondygnacji. F I L M L O K A L I Z A C J.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 zł32,09 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka z antresolą w nowej inwestycji - Poznań, ul. Nadolnik 8 Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka z antresolą, położona w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41,30 m² 53,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,3 m2 wraz z miejscem postojowym, znajdujące się na II piętrze budynku windą 2014r. przy ul. Umultowskiej (piątkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł33,39 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne dwu pokojowe Z balkonem winda Przedstawiam Państwu urokliwe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców!.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 zł45 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe przestronne mieszkanie niedaleko parku sołackiego na wynajem | ul. Źródlana | balkon zapraszam do zapoznania się Z ofertą W formie: 1. Wirtualny spacer -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł40,70 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: anna Strzelczyk, tel.   Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na parterze kameralnego budynku na poznańskim Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł47,10 m² 40,13 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duża i przestronne mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia w ścisłym centrum| ul. Ogrodowa | Stare Miasto| blisko Starego Browaru, parku i wielu uczelni| Nowe Budownictwo - Ataner| Całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł49,10 m² 40,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dobrze doświetlone, o funkcjonalnym rozkładzie, położone na Os. Bolesława Śmiałego (piątkowo), w niskim budynku. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwie kawalerki 30 i 25 m ul. Gnieźnieńska 3, poznań (nowe Miasto) Do wynajęcia dwie funkcjonalne i przytulne kawalerki o powierzchni 30 i 25 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67,30 m² 52,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane, 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji na Wichrowym Wzgórzu w Poznaniu Lokal : o powierzchni 67,3 m2 i składa się: salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł37 m² 66,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis Zapraszam do wynajmu bardzo jasnej i słonecznej kawalerki o powierzchni 37 m , zlokalizowanej w samym sercu zabytkowego Poznania w pobliżu Starego Rynku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł32,60 m² 53,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca idealnego do pracy lub spotkań z klientami? Ta blisko 33 - metrowa kawalerka na parterze w sercu Jeżyc to funkcjonalna przestrzeń dla freelancerów, mikroprzedsiębiorców czy.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Poznańskiej w Poznaniu, z dużym balkonem w budynku Atanera. Do wynajęcia od 01.07.2026 Podstawowe informacje: powierzchnia ok. 45 m2, 2 pokoje IV.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł33,27 m² 63,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka | 33,27 M2 | osobna kuchnia | grunwald | osiedle strzeżone nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360 stopni -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38,79 m² 64,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym i świetną lokalizacją Poznań, ul. Smolna 13a Szukasz komfortowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł52,50 m² 30,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na II piętrze w bloku z 1959 roku. Oferowana nieruchomość położona jest u zbiegu dwóch głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43,20 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka, poznań centrum Oferujemy na wynajem przestronną, jasną kawalerkę znajdującą się w tętniącym życiem centrum Poznania. Bez wątpienia, lokalizacja jest największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł28 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 28 m | ul. Matejki | blisko centrum Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28 m , zlokalizowane przy ul. Matejki w Poznaniu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Są miejsca, które nie wymagają tłumaczenia. Po prostu wchodzisz i czujesz, że tempo zwalnia dokładnie tak, jak powinno. Poranek zaczyna się tu miękko. Światło wpada przez duże okna.