dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 250 zł29 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i ustawne mieszkanie 1 pokojowe w doskonałej lokalizacji, ul. Wojskowa (blisko hali widowiskowej Arena), na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 29,1m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwa

Rataje,Poznań

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest komfortowe i w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu nowych bloków Zodiak (ul. Lwa 25) w dzielnicy Rataje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz Poznań

Wilda,Poznań

1 000 zł24 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka do wynajęcia poznań wilda ul. 28 czerwca, blisko ul. Hetmańskiej I traugutta - stałe zameldowanie - brak czynszu administracyjnego, brak odstępnego. Oferta skierowana do osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pięknie urządzone mieszkanie po generalnym remoncie w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Wildy, do przystanku tramwajowego ok 3 minut. Bardzo dobra komunikacja, klika linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andrzejewskiego

Górczyn,Poznań

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu na Górczynie przy ul. Andrzejewskiego. Nowszy budynek wielorodzinny. Mieszkanie o powierzchni 59,06m2 usytuowane jest na 2 piętrze. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

1 350 zł31 m² 43,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szukacie klimatycznej kawalerki do wynajęcia blisko centrum Poznania? Mam coś idealnego - oryginalne mieszkanie w Bamberskim Dworze, w pobliżu centrum miasta, a zarazem w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Orła Białego,Poznań

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie własnościowe spółdzielcze bezpośrednio. Możliwość wynajmu całości lub na pokoje. Poznań os Orła Białego. Blok oddany w 1994, ściany nośne beton, pozostałe cegła. Piętro 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Grunwald,Poznań

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 3 pokojowe (2 sypialnie) na nowym osiedlu Park Sowińskiego z inwestycji Echo Investment. Mieszkanie znajduje się na III piętrze budynku usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Różana

Poznań,wielkopolskie

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia piękny, nowoczesny apartament o powierzchni 37m2, na nowym osiedlu atanera przy ulicy Różanej w ścisłym centrum Poznania, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

1 500 zł30 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu słoneczną, komfortową, w pełni urządzoną kawalerkę (ok 30m2) w doskonałym położeniu - centrum Jeżyc, ulica Jackowskiego (przy ul. Polna). Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dostępne od zaraz Piękne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem (salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, korytarz, spiżarnia - garderoba, łazienka) o pow. 120 m2, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zieliniec

Zieliniec,Poznań

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 34m2 typu: nowoczesne Studio, poznań-Zieliniec. Przestronny pokój z nowoczesnym aneksem kuchennym i wyjściem na taras. Nowoczesna biała kuchnia z lodówką,duża nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zieliniec

Zieliniec,Poznań

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 40m2 Poznań-zieliniec/swarzędz Przestronny pokój z nowoczesnym aneksem kuchennym i sypialnią. Nowocześnie wyposażona kuchnia z lodówką,duża nowoczesna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Poznańskich Jeżycach, ul. Szamarzewskiego 36. 4 niezależne pokoje, 6 łóżek, w pełni wyposażone. Lokal: powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 64,8 m2. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

1 600 zł53 m² 29,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z garażem, o pow. 53,4 m2, na pierwszym piętrze w kompleksie Atanera przy ulicy Międzychodzkiej. Bardzo ładne mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maratońska

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, modernistycznie urządzony apartament w samym Centrum Poznania w okolicy Starego Browaru, 42m2. Nowe standardy reklamy oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Sołacz

Sołacz,Poznań

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczna nowoczesna kawalerka 26m2 balkon, po remoncie 2019-03 nowe meble i sprzęty agd. Szukamy pierwszych lokatorów! nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

1 200 zł32 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę mieszczącą się w wieżowcu na 2 piętrze na os. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

1 245 zł90 m² 13,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do przejęcia odstępne 3 pokojowe duże 90 m2 mieszkanie w kamienicy na Wildzie. Nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni (kliknij lub kopiuj)-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kanałowa

Morasko,Poznań

1 050 zł20 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki do wynajęcia w ścisłym centrum Poznania. Telefon kontaktowy Mieszkanie dostępne od ręki. Mieszkanie przeszło remont generalny w zeszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rzeczypospolitej

Rzeczypospolitej,Poznań

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament w centrum poznania wraz z garażem oraz komórką lokatorską. Nowe standardy reklamy oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy, 2-pokojowy apartament z miejscem postojowym oraz przestronnym tarasem 15m2. Nowy-czeka na pierwszego lokatora nowe standardy reklamy oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milczańska

Malta,Poznań

2 400 zł53 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, wraz z garderobą i balkonem oraz miejscem w hali garażowej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolina

Wilda,Poznań

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam słoneczne i ciche mieszkanie 2 pokojowe na ul.Dolina (dzielnica Wilda) wielkości ok 53 m3 Oddzielna duża umeblowana kuchnia z lodówką na wyposażeniu, łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 300 zł38 m² 34 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na wynajem słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone w wysokim bloku na osiedlu Pod Lipami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Św. Łazarz,Poznań

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu luksusowe, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 56,6 m2, w apartamentowcu na ul. Marcelińskiej w Poznaniu. Okolice Lasku Marcelińskiego. Na mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morzyczańska

Rataje,Poznań

1 450 zł30 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka 30m2 na Ratajach. Mieszkanie Kawalerka znajduje się w budynku wybudowanym w 2017 roku na Ratajach przy ul. Morzyczańskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 30 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Piastowskie

Rataje,Poznań

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Poznaniu z widokiem na panoramę miasta i z dostępem do basenu, sauny tylko dla mieszkańców bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kanałowa

Poznań,wielkopolskie

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Kanałowej 17, blisko centrum w sąsiedztwie Parku Wilsona i mtp. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górki

Górczyn,Poznań

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Poznania, ul. Górki boczna od ul. Głogowskiej z miejscem w hali garażowej. Blok z 2009roku. 4piętro z windą. Wirtualna wizyta (film).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

750 zł11 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy pokój na grunwaldzie czeka na pierwszego lokatora Poznań, grunwald Południe. Do wynajęcia niezależny i umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu ze wspólną kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

700 zł7 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nad Bogdanką

Jeżyce,Poznań

414 zł17 m² 24,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

a sprzedaż za odstępne kawalerka około17m2 w kamienicy Poznań Jeżyce ul. Nad Bogdanką. Doskonała lokalizacja w Centrum Poznania. Sprzedaż za odstępne czyli obecny lokator sprzedaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kanałowa

Morasko,Poznań

1 050 zł20 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadzwoń i umów wizytę Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerki do wynajęcia w ścisłym centrum Poznania. Telefon kontaktowy Mieszkanie dostępne od ręki. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Orła Białego

Rataje,Poznań

690 zł13 m² 53,08 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój 13m2 wolny od zaraz Do wynajęcia niezależny - zamykany na klucz, umeblowany pokój w mieszkaniu ze wspólną kuchnią, łazienką i wc. Poznań, rataje, os. Orła Białego. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 300 zł38 m² 34 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie Poznań Piątkowo os. Chrobrego balkon, meble. Nowe standardy reklamy oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni - Spacer online- film You.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia apartament 150m2 3sypalnie,salon,kuchnia z jadalnią, garderoba , do dyspozycji własny ogród i garaż. Mieszkanie dostępne od zaraz. Nowe standardy reklamy oprócz tradycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

750 zł9 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 300 zł38 m² 34 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w Poznaniu na Piątkowie Mam do zaoferowania na wynajem atrakcyjne , kameralne w pełni wyposażone , trzypokojowe mieszkanie w Poznaniu na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku