dowolna

Mieszkania do wynajęcia Poznań - Oferty wynajmu mieszkań

518 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

518 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia przytulne 3 pokojowe mieszkanie, winogrady Zapraszam firmy, spokojnych studentów, pary oraz osoby pracujące do zapoznania się z ofertą najmu przytulnego 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Św. Łazarz,Poznań

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu luksusowe, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 56,6 m2, w apartamentowcu na ul. Marcelińskiej w Poznaniu. Okolice Lasku Marcelińskiego. Na mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

1 500 zł30 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu słoneczną, komfortową, w pełni urządzoną kawalerkę (29,5 m2) w doskonałym położeniu - centrum Jeżyc, ulica Jackowskiego (przy ul. Polna). Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

750 zł9 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy pokój na grunwaldzie czeka na pierwszego lokatora Poznań, grunwald Południe. Do wynajęcia niezależny i umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu ze wspólną kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, wyjątkowe, urządzone przez architekta wnętrz mieszkanie w ścisłym centrum Poznania. Do dworca kolejowego i autobusowego zaledwie 5 minut, a do Starego Browaru ok 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

2 490 zł56 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu słoneczne, komfortowe, w pełni urządzone, dwupokojowe mieszkanie (ok 56m2) w doskonałym położeniu - centrum Jeżyc, ulica Jackowskiego (przy ul. Polna). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Św. Łazarz,Poznań

2 200 zł51 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu luksusowe, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2, w apartamentowcu na ul. Marcelińskiej w Poznaniu. Na mieszkanie składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Dębiec,Poznań

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe. Spokojna okolica. W pobliżu sklepy, park. Bliska odległość do komunikacji miejskiej. Więcej informacji pod nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

1 150 zł49 m² 23,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwa pokoje do wynajęcia poznań jeżyce ul. Jackowskiego - stałe zameldowanie - brak czynszu administracyjnego, brak odstępnego. Oferta skierowana do osób pracujących. (umowa, kontrakt, działalność).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Nowe standardy reklamy oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360stopni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Św. Łazarz,Poznań

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu, bardzo ładną, nowo wyremontowaną kawalerkę na ul. Kolejowej w Poznaniu Mieszkanie o powierzchni 38 m2, w oficynie monitorowanej posesji. Kawalerka z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

1 400 zł43 m² 33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** wynajmuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowym zamkniętym osiedlu położonym na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

4 500 zł94 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Kompleks zamknięty Atanera przy ul. Kutrzeby. Na sprzedaż bardzo ładny apartament o powierzchni 94 m2. Salon z dużym aneksem kuchennym ( otwarta kuchnia), 3 sypialnie, łazienka, wc, obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Winogrady

Winogrady,Poznań

1 850 zł65 m² 28,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, 4- pokojowe mieszkanie na os. Zwycięstwa. Doskonała lokalizacja zarówno - dla studentów i osób pracujących w Poznaniu. Jak i pracowników z Ukrainy Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołkowyska

Nowe Miasto,Poznań

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu mieszkanie 41 m2, w nowym apartamentowcu, w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego, przy ul. Wołkowyskiej. Inwestycja z 2018r. 2 pokoje, z wyjściem na ogródek, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 950 zł82 m² 23,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem stylowe mieszkanie o powierzchni około 82m2 w dobrym standardzie wykończenia w kamienicy na poznańskich Jeżycach, nieopodal Ronda Kaponiera. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Serbska

Poznań,wielkopolskie

2 500 zł73 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji przy ul. Naramowickiej na poznańskich Winogradach. Lokal znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40m2 usytuowane na III piętrze w bardzo ładnej kamienicy na ul. Półwiejskiej. Mieszkanie jest w trakcie generalnego remontu (wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Knapowskiego

Górczyn,Poznań

1 550 zł52 m² 29,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, na Górczynie, przy ul. Knapowskiego. Mieszkanie jest bezczynszowe 2 pokojowe. Lokal o wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia mieszkania 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłuszyńska

Górczyn,Poznań

1 250 zł40 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40m2, położone na 3 piętrze niskiego budynku przy ul. Kłuszyńskiej (dzielnica Raszyn) w Poznaniu. Mieszkanie składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 700 zł57 m² 29,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Poznań - okolice Rynku Jeżyckiego - ul. Kościelna - centrum miasta! dla studentów! Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na parterze budynku, na terenie ogrodzonym z domofonem: - od tyłu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40m2 położone na 3 piętrze przy ul. Naramowickiej 203 w Poznaniu. Mieszkanie w pełni umeblowane: salon ok. 20m2, sypialnia 7m2 (kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w centrum Poznania przy ul. Garbary. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie klimat Starego Miasta. Nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 350 zł37 m² 36,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża słoneczna 37m2 kawalerka w nowym budownictwie na ul. Naramowickiej w Poznaniu. Kompleks bloków 4piętrowych z roku 2007roku. W bloku 2 windy. Cały teren zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Różana

Wilda,Poznań

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem nowe z 2018r., 2-pok. mieszkanie w wysokim standardzie, położone na 1 piętrze w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Atanera przy ul. Różanej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłuszyńska

Grunwald,Poznań

1 250 zł40 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 150 zł29 m² 40,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznań - Jeżyce - ul. Kościelna - umeblowana kawalerka z osobną kuchnią, o powierzchni 28,6 m2 - w budynku w drugiej linii zabudowy - cicho! - pokój +kuchnia + łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 000 zł23 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pokój dla dwóch osób 23m2 - wolny od zaraz Do wynajęcia niezależny - zamykany na klucz, umeblowany pokój w mieszkaniu 2 pokojowym ze wspólną kuchnią, łazienką. Poznań Stare Miasto ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia funkcjonalne i ustawne mieszkanie 1 pokojowe w doskonałej lokalizacji, ul. Wojskowa (blisko hali widowiskowej Arena), na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 33,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Knapowskiego

Górczyn,Poznań

1 600 zł58 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone na Górczynie, w rejonie ulic Głogowskiej i Hetmańskiej, przy ul. Knapowskiego. Bezczynszowe mieszkanie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Zawady,Poznań

1 700 zł68 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 3 - pokojowe na ul. Gnieźnieńskiej. Doskonała lokalizacja, blisko do komunikacji oraz punktów usługowych. Duże mieszkanie, 68 m2 na drugim piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górki

Górczyn,Poznań

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w Poznaniu, na Górczynie, przy ul. Górki. Budynek z 2006 roku z windą. Lokal jest na 1 piętrze. Powierzchnia mieszkania 50,7m2, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Knapowskiego

Górczyn,Poznań

1 550 zł52 m² 29,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie W apartamentowcu, naramowicka tylko U nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu, atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3p. apartamentowca z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

1 500 zł30 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżycka

Morasko,Poznań

1 480 zł43 m² 34,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe, 43 M2, jeżycka, blisko mostu teatralnego Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 43 m2, mieszczące się przy ul. Jeżyckiej, w bliskich okolicach Mostu Teatralnego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

2 490 zł56 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu słoneczne, komfortowe, w pełni urządzone, dwupokojowe mieszkanie (ok 56 m2) w doskonałym położeniu - centrum Jeżyc, ulica Jackowskiego (przy ul. Polna). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilda

Wilda,Poznań

2 600 zł57 m² 45,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia od 1 kwietnia 2019 r ., bardzo atrakcyjne, nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56,93 m2 w budynku z 2015 r. Pokój dzienny otwarty na kuchnię , łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajmu w pełni wyposażona, odnowiona, gotowa do zamieszkania kawalerka na Winogradach (os. Pod Lipami). Mieszkanie położone na II p. niskiego bloku, w bliskiej odległości do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztanowa

Dębiec,Poznań

1 500 zł41 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie w super lokalizacji - na ulicy Kasztanowej na Dębcu. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1960 roku, odnowionym, bez junkersów, na trzecim.