dowolna

Mieszkania z garażem Poznań - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

744 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rataje,Poznań

474 942 zł43 m² 11 172,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

***miejsce postojowe w promocyjnej cenie*** Zakup bezpośrednio od developera. Brak prowizji i podatku pcc. Promocja: rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe Umowa developerska (akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

1 550 zł23 m² 68,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Całkowicie umeblowane! osiedle chronione i zamknięte! tylko dla singli! Na wynajem bardzo ładne 1-pokojowe mieszkanie, położone na III i ostatnim piętrze, niskiego budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

829 900 zł61 m² 13 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu Gotowy do odbioru 3 pokojowy apartament premium zlokalizowany na kameralnym osiedlu w Poznańskiej dzielnicy Grunwald. Promocja - 2 miejsca postojowe W hali garażowej gratis!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rataje

Nowe Miasto,Poznań

1 100 000 zł82 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 4 pokojowy położony w bliskiej odległości od Ronda Żegrze, 5 min do Ronda Rataje. Ostatni z widokiem - 15 piętro z dwoma 12m loggiami. Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

999 999 zł72 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Termin oddania - Kwiecień 2026 Położenie : Południowy Wschód Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

710 000 zł68 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w V piętrowym bloku z windą z 2006 roku przy ul. Wilczak na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 67,8 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Górczynek,Poznań

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w Designerskim Mieszkaniu na Górczynie Ul. Dmowskiego 111, poznań Jeśli marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu z wyjątkowym designem, to właśnie znalazłeś swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

736 000 zł66 m² 11 226,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium zapraszam do obejrzenia mieszkania! Lokalizacja: poznań starołęka - Wysoko oceniana okolica, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

446 899 zł36 m² 12 358,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle zaprojektowane jako miasto w mieście , które zapewnia mieszkańcom komfort życia i dostęp do wszystkich potrzebnych usług w zasięgu 15 minut. Centralnym punktem osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

542 187 zł42 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja deweloperska na winogradach Nowoczesna inwestycja, starannie zaprojektowana, zlokalizowana w jednej z najlepszych dzielnic w Poznaniu - na Winogradach. W ramach inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Winogrady,Poznań

2 439 000 zł163 m² 14 999,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pod Lipami

Pod Lipami,Poznań

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwu- pokojowe położone w Poznaniu, na Starym Mieście, na Winogradach, na osiedlu Pod Lipami. III piętro w niskim bloku. Umeblowane, jest lodówka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

494 792 zł39 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

861 379 zł73 m² 11 861,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

779 553 zł70 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Literacka

Strzeszynek,Poznań

615 000 zł66 m² 9 329,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupującego! Brak pcc. Kupno bezpośrednio od dewelopera! tel: okazja! Tanie mieszkanie w pięknym Strzeszynie! Kup już teraz i ciesz się mieszkaniem razem z wieloma innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

474 320 zł44 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - komfort, przestrzeń i światło Metraż: 44 m + balkon 8,5 m + poddasze do adaptacji. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. - zakup bezpośrednio od Dewelopera-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

2 700 000 zł127 m² 21 259,80 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Niespotykany widok na panoramę Poznania. Nowoczesny, dwupiętrowy apartament 127 m2 w prestiżowym apartamentowcu Famma Dąbrowskiego, ul. Dąbrowskiego 58, poznań. Oferujemy na sprzedaż nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

3 900 000 zł120 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prestiżowy i ekskluzywnie wyposażony Apartament dla wymagającego klienta. Poznań ul. Towarowa 37 o łącznej powierzchni 120 m2 na 14 piętrze. Zamieszkaj już dziś! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

569 000 zł55 m² 10 383,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

! oferta tylko W naszym biurze! Polecam do sprzedaży gotowe do wprowadzenia, słoneczne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone w Poznaniu przy ulicy Bolka blisko rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

599 000 zł50 m² 11 956,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego na Poznańskim Grunwaldzie - ul. Promienista. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą wybudowanym w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

421 399 zł35 m² 11 910,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

794 276 zł60 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żelazna

Przemysława,Poznań

599 000 zł86 m² 6 940,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości przy ul. Żelaznej, która znajduje się w zielono okolicy Poznania. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Górczyn,Poznań

469 000 zł46 m² 10 151,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świetne pod inwestycje! Idealna lokalizacja! Górczyn, blisko trasy autobusowej i tramwajowej. Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w bloku, 2 windy. Lokal położony jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

352 999 zł29 m² 12 006,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studniarskiego

Zawady,Poznań

554 000 zł41 m² 13 515,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Studniarskiego w Poznaniu na nowo powstałym osiedlu - Bliskie Zawady. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

434 460 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Poznań

Winogrady,Poznań

1 550 380 zł119 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowe Miasto,Poznań

790 029 zł81 m² 9 699,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż nowej inwestycji premium Ceny od 9600 zł/m2 Przedmiotem niniejszej oferty jest 4 pokojowe mieszkanie o pow. 81,45 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

1 325 565 zł98 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smolna

Nowe Miasto,Poznań

648 000 zł48 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na ostatnim piętrze budynku z windą. Ta lokalizacja to gwarancja ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

539 999 zł50 m² 10 693 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Termin oddania - Grudzień 2025 Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego! Prężnie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

685 260 zł51 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024