dowolna

Mieszkania z ogródkiem Poznań - Oferty mieszkań z działeczką

359 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

359 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

436 519 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem 38 m - wysoka jakość, świetna izolacja, loftowy charakter Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Jeżyce,Poznań

749 295 zł67 m² 11 183,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o układzie na przestrzał. Ustawny salon z aneksem o powierzchni ponad 28m2 z wyjściem na taras i ogród od strony południowej, dwie wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

401 880 zł33 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 33 m z ogródkiem - idealna inwestycja lub perfekcyjne M dla singla Szukasz mieszkania, które szybko zyskuje na wartości, świetnie się wynajmuje i jednocześnie jest idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Łacina,Poznań

1 100 000 zł75 m² 14 709,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Poznań, ul. Milczańska 5 - przytulne mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej Nowoczesne 3-pokojowe, narożne i pełne światła mieszkanie o powierzchni 75 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 27 m2 zlokalizowana na osiedlu Nowe Ogrody przy ul. Meissnera, w niedalekiej odległości od ul. Polskiej. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smolna

Poznań,wielkopolskie

1 130 000 zł82 m² 13 780,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż bezpośrednio 4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu na Smolnej w Poznaniu miejscu cenionym za dobrą komunikację z centrum, bezpieczeństwo i wygodę codziennego życia. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

401 000 zł33 m² 12 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

639 503 zł59 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - miejsce, w którym od razu chce się zamieszkać Są mieszkania, które po prostu mają w sobie to coś. To właśnie jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

826 700 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 4 pokojowe z loftowym charakterem - nowoczesna inwestycja, wysoka jakość wykonania Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

439 000 zł35 m² 12 662,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji bez pcc 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Żegrze,Poznań

622 223 zł63 m² 9 876,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Klasyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63m2 + taras i mały ogródek. Mieszkanie na przestrzał z salonem od strony południowej w doskonałej lokalizacji, położone na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

512 500 zł42 m² 12 202,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup idealne mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - bezpiecznie, bezpośrednio od dewelopera! Zamieszkaj w jednej z najbardziej perspektywicznych lokalizacji w Poznań - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starołęcka

Starołęka,Poznań

849 000 zł58 m² 14 760,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym ogródkiem, balkonem, garderobą i miejscem w hali Poznań, starołęka Na sprzedaż wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Strzeszyn,Poznań

615 460 zł58 m² 10 692,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowym budownictwie, ul. Strzeszyńska 67, poznań Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania o powierzchni 57,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzeszyńska

Jeżyce,Poznań

615 461 zł58 m² 10 692,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Za Cytadelą

Winogrady,Poznań

5 700 zł85 m² 67,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: penthouse z widokiem na zieleń, z wyjściem do parku! 3 pokojowy apartament 85m2, z tarasem 120 m przy ul. Za Cytadelą. Wysokie sufity, drewniane podłogi, najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziębicka

Junikowo,Poznań

767 620 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie z tarasem i ogródkiem oraz widokiem na zieleń! Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z ogródkiem, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bnińska

Malta,Poznań

630 000 zł48 m² 13 199,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | 47,73 m | parter | prywatny ogród ok. 60 m Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 27,05 m - sypialni - 9,59 m - dodatkowego pokoju (gabinet / pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

610 000 zł45 m² 13 658,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,60 m , położone na parterze, nowoczesnego budynku, na cenionym osiedlu na poznańskich Naramowicach, ulica Karpia. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Dębiec,Poznań

369 000 zł36 m² 10 385,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Poznań, os. Dębina Na sprzedaż jasne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,35 m (w tym piwnica), położone na wysokim parterze bloku z 1985 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Antoninek,Poznań

1 199 000 zł95 m² 12 581,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Marzysz o zamieszkaniu w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Poznania? Szukasz miejsca, w którym naprawdę odpoczniesz po pracy? To mieszkanie jest gotowe, by stać się Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśnych Skrzatów

Grunwald,Poznań

2 300 zł41 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m , usytuowane na parterze w budynku przy ul. Leśnych Skrzatów w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Opis mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Winogrady,Poznań

514 400 zł42 m² 12 247,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Ogrody,Poznań

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania - Ogrody , przy ul. Dąbrowskiego. Klasyczny i wygodny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

569 000 zł47 m² 12 106,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kontakt: drodzy Państwo, dzisiaj zapraszam Państwa serdecznie na poznańskie Piątkowo. Tutaj przy ul. Stróżyńskiego 13 mam w opcji sprzedaży bardzo ciekawe mieszkanie. Niezwykłym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malewskiej

Strzeszyn,Poznań

4 950 zł68 m² 72,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu Nowy Strzeszyn przy ul. Hanny Malewskiej Inwestycja powstała z myślą o połączeniu wygody domu z funkcjonalnością mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

779 166 zł45 m² 17 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum, wśród zieleni z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiego życia przy codziennym obcowaniu z naturą to inwestycja w komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grotkowska

Grunwald,Poznań

669 541 zł50 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w jednej z najbardziej przyjemnych, cichych i kameralnych dzielnic Poznania. Niedaleko pętli Junikowo, blisko lasu, przy samej naturze w cichej uliczce, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

840 027 zł76 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma ogródkami w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

439 000 zł35 m² 12 665,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowy lokal 34,67 m z tarasem i ogrodem Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Lokal 2-pokojowy Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Jeżyce,Poznań

589 000 zł41 m² 14 390,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie poranki w słonecznym salonie, wieczory na balkonie, a potem szybki spacer po Parku Sołackim albo na kawę do jednej z lokalnych kawiarni. Wszystko w zasięgu ręki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dojazd

Jeżyce,Poznań

719 000 zł89 m² 8 060,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w Poznaniu na Sołaczu (jeżyce). Najważniejsze informacje: - powierzchnia mieszkania: 89,20 m - dodatkowo piwnica 17,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

509 990 zł42 m² 12 142,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wygodne mieszkanie na przestrzał o powierzchni 42m2 z dużym balkonem o powierzchni 5,03m2. Ustawny salon od strony południowej, komfortowa sypialnia (11,55m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dojazd

Jeżyce,Poznań

695 000 zł89 m² 7 791,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w Poznaniu na Sołaczu (jeżyce). Najważniejsze informacje: powierzchnia mieszkania: 89,20 m dodatkowo piwnica 17,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

819 000 zł97 m² 8 462,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Wyjątkowa oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 96,78 m , położonego w domu wolnostojącym na poznańskim Grunwaldzie. To komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grunwald,Poznań

560 520 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji ostatnie lokale gotowe do odbioru! Możliwość obejrzenia inwestycji. Ustawne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz garderobą wykończone w wysokim standardzie: rolety elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jeżyce,Poznań

814 140 zł67 m² 12 167,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałkowskiej

Ogrody,Poznań

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji, tylko u nas! Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnego apartamentu premium z widokiem na ogród botaniczny w sercu zielonych ogrodów z dwoma miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarnucha