dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Poznań - Sprzedaż i najem

589 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

589 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w czteropiętrowym bloku, bardzo ładnie usytuowanym, wewnątrz osiedla. Balkon od strony dużego placu zabaw. Klatka schodowa czysta i zadbana. Łączna powierzchnia 74,2m. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

199 000 zł41 m² 4 841,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

blisko king kros ,biedronka 2 sklepy, szkoła ,przedszkole ,przychodnia ,. LIDL ,rynek Świt, dogodna komunikacja mpk kościół,place zabaw,cisza dużo zieleni. Mieszkanko bardzo ciepłe po ociepleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opieńskiego

Piątkowo,Poznań

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam doskonale zlokalizowane mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Znajduje się ono na pierwszym pietrze nowego, oddanego do użytku w 2006 roku bloku, tuz obok przystanku pestki. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w doskonałej lokalizacji w nowym bloku na Os. Zygmunta Starego. Blok monitorowany. Samodzielna, widna kuchnia, zabudowana ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

600 000 zł90 m² 6 688,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Park wewnetrzny dostepny tylko dla mieszkancow

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie posiada dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka. W budynku jest winda, monitoring, możliwość parkowania samochodu na zamkniętym podwórku z wjazdem od ul.Działyńskich Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Taczaka

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł122 m² 5 319 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Duże przestrzenie - piękne stylowe wnętrza - czytelny adres - W samym sercu poznania ********* idealne na biuro, kancelarię, gabinety ******** Polecam wyjątkową ofertę sprzedaży 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuźnicza

Grunwald,Poznań

260 000 zł42 m² 6 129,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam ładne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie. Okna plastikowe, na podłogach w kuchni i łazience kafelki, w pokoju i korytarzu panele. Czynsz 420 zł mies. W pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

232 500 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie 3 pokojowe w 4 piętrowym bloku z cegły, przy ulicy Mylnej 60. Położone w spokojnej części dzielnicy Jeżyce, 20 minut piechotą od Rynku Głównego, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczną kawalerkę 31 m2 po generalnym remoncie. Mieszkanie w pełni umeblowane, w pobliżu kompleksy sklepowe, komunikacja miejska, park. Na wyposażeniu pralka, lodówka, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lecha

Nowe Miasto,Poznań

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osobie / osobom pracującym wynajmę mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m kw. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane, z kablówką i Internetem. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mogileńska

Warszawskie,Poznań

1 900 zł64 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz, mieszkanie 3-pokojowe, 64m kw. Czynsz dla administracji (przykładowe zużycie dla 2 osób) to ok. 400 zł/m-c (w tym ogrzewanie, woda, kanalizacja, wywóz śmieci, sprzątanie części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Rataje,Poznań

400 zł80 m² 5 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój 2 lub 3 osobowy dla dziewczyn Witam, mam do wynajęcia pokój 2 lub 3 osobowy dla dziewczyn pracujących lub studentek w mieszkaniu studenckim na os. Piastowskim (przy Rondzie Rataje). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 950 zł45 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą: oferta jest bez pośredników i prowizji. Nowy niezwykle komfortowy, bezpieczny i cichy apartament wysokiego standardu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiślana

Ogrody,Poznań

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam! Oferuję do wynajmu kawalerkę dwuosobową do zamieszkania zaraz. Mieszkanie znajduje się w samodzielnym domu z osobnym wejściem w spokojnej i uroczej okolicy jeziora Rusałka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, dwupoziomowe Wynajmę bardzo ładne, umeblowane mieszkanie w okolicach Rynku Łazarskiego. Kuchnia półotwarta, salon, łazienka, sypialnia na poddaszu. Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia Mieszkanie 2-pokojowe, 50 m2, w nowym budownictwie z windą, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie pięknie wizualnie wykończone, artystycznie oświetlone, w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

344 000 zł48 m² 7 166 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,1 m2 na os. Zygmunta Starego na Piątkowie. Lokal znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku z cegły wybudowanego w 2000 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rzeczypospolitej

Rzeczypospolitej,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 38m2 na os. Rzeczypospolitej. Na parterze w 4 piętrowym bloku. 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, odświeżone, umeblowane. Cena 1200 zl miesięcznie + opłaty. Do Zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

169 000 zł23 m² 7 284,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Piękne mieszkanie na Wildzie! Całkowicie wyposażone Meble , sprzęt agd - nie wymaga inwestycji Uroczo zaaranżowane! Mieszkanie w bardzo dobrym stanie Pomysłowo wykorzystana przestrzeń (szafa pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubeckiego

Grunwald,Poznań

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament, niezależny położony w ogrodzie budynek, w świetnej lokalizacji przy ul. Lubeckiego Grunwald. Wokół zadbanego budynku ładnie zagospodarowany teren pełen zieleni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

335 000 zł64 m² 5 234,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta bezpośrednia! Ładne 3-pokojowe mieszkanie (64m2) na os. Jana III Sobieskiego (piątkowo). Mieszkanie po remoncie, bardzo funkcjonalne. Rozkład pomieszczeń: słoneczny salon (21m) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rzeczypospolitej

Rzeczypospolitej,Poznań

62 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Polecam czteropokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczysta w bardzo dobrej lokalizacji na Os. Rzeczypospolitej. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Folwarczna

Malta,Poznań

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mam do wynajęcia, komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie w rewelacyjnej okolicy (malta, M1, jeziorko, las). Blok jest w pełni ogrodzony (brama wjazdowa sterowana autopilotem), do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe (50,7m) mieszkanie wraz z piwnicą (pełna własność, księga wieczysta), znajdujące się na II, ostatnim piętrze bloku przy ul. Głuszyna w Poznaniu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

249 000 zł72 m² 3 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze w wieżowcu na oś. Tysiąclecia. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i jasne. Pokoje( 11m,17m) są od str.wsch, kuchnia(10m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

98 000 zł40 m² 2 450 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta idealna na inwestycję! 40 m2 za 98 000 pln! Polecam na sprzedaż lokal mieszczący się na osiedlu Jana III Sobieskiego, w suterenie bloku. Na powierzchnię 40 m2 składa się duży pokój (29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 600 zł42 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie 2-pokojowe umeblowane.2 osobne pokoje. Kuchnia osobna. Bardzo dobra lokalizacja 5 min. do przystanku tramwajowego, autobus. Niedaleko autostrada.Do centrum 10 min. Gorąco polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rolna

Wilda,Poznań

1 100 zł29 m² 37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 29 metrowe, umeblowane (szafa typu Comandor, 2-osobowa kanapa) i wyposażone w sprzęt agd/rtv (pralka, lodówka, tv), okna pcv, panele. Łazienka (z kabiną prysznicową) i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Grunwaldzie. W pełni umeblowana wolna od zaras. Opłaty 1200 + gaz i prad. Wymagana kaucja 1800 oferta bezpośrednio od właściciela kontak Tel   po 17

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Górczyn,Poznań

1 300 zł55 m² 23 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3pokojowe - 2poziomowe 55 m, umeblowane lub nie-1300+ kaucja. Max 4 osoby. Budynek z 2002 - bdb dojazd!   właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 340 zł53 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznań - ścisłe centrum, bez prowizji, wynajmuje właściciel, niskie opłaty licznikowe, cena do negocjacji. Mieszkanie dla studentów lub osób pracujących, 53 m2 zadbane, umeblowane, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Naramowice,Poznań

396 000 zł85 m² 4 658,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa cena. Bezpośrednio, funkcjonalne, zadbane 4 pokojowe mieszkanie w niskim bloku na 1 piętrze o powierzchni 85m2 na osiedlu Wł. Łokietka, naramowice. Rozkład pomieszczeń: - słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

1 000 zł38 m² 26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bez pośredników atrakcyjne mieszkanie na os. Armii Krajowej. 38m2, niski blok, wysoki parter. Jasne i ciepłe mieszkanie w spokojnej okolicy. Nieuciążliwe sąsiedztwo. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

310 000 zł40 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku oddanym do użytku w 2009r i jest wykończone pod klucz. Do mieszkanie należy ogródek. Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawinowa

Dębiec,Poznań

1 500 zł44 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 44 m2. Dwa pokoje niezależne, jeden z balkonem, umeblowanie do uzgodnienia. Kuchnia zabudowana, w pełni wyposażona, lodówka, kuchenka gazowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

1 890 zł90 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie po remoncie zlokalizowane na ul. Palacza niedaleko ul.Grunwaldzkiej w dzielnicy Grunwald 10 min komunikacją miejską od centrum. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

259 000 zł48 m² 5 395 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku na osiedlu Zwycięstwa na Winogradach Mieszkanie o powierzchni 47 m2, składa się z dwóch oddzielnych pokoi (15 m2 i 12m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Raszyn,Poznań

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja - przestronna kawalerka w niskiej cenie! Polecam na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie mieszczące się na trzecim piętrze bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 32 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

850 zł49 m² 17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia pokój dla dwóch (jednej?) osób w mieszkaniu studenckim dwupokojowym na Osiedlu Pod Lipami w Poznaniu. Pokój widać na zdjęciach, wielkość ok 12 m^2 nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 500 zł52 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, ladne mieszkanie 2 pokojowe w bloku 2 pietrowym, w zielonej okolicy. Przystanek tramwajowy linii 1,6,13,15 5 min pieszo. Parkiet, balkon, telewizor, pralka. Umeblowane, kuchnia.