dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

750 000 zł57 m² 13 064 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem oraz z widokiem na zieleń! Lokalizacja: podolany, ul. Jasielska. Uwaga: do ceny mieszkania należy obligatoryjnie doliczyć: - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceglana

Grunwald,Poznań

824 120 zł75 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego w inwestycji Stara Cegielnia przy ul. Ceglanej w Poznaniu. Lokal o powierzchni 74,92 m położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Nowe Miasto,Poznań

386 000 zł38 m² 10 182 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w w wysokim 10 piętrowym bloku z windą na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 38 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

550 000 zł34 m² 16 186 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam ogromną przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najstarszych dzielnic Poznania czyli Łazarzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 304 825 zł64 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży w Apartamentowcu przy ul Garbary 104e Esencja Apartamenty. Całkowita powierzchnia to 63,65 m2, w korzystnym układzie funkcjonalnym: 2 oddzielne pokoje, trzeci pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzysz o dużym funkcjonalnym mieszkaniu? A może szukasz dobrego rozwiązania na ulokowanie zaoszczędzonych środków i uzyskanie pokaźnej stopy zwrotu? Bingo! lokalizacja: serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karwowskiego

Łazarz,Poznań

400 000 zł64 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie położone na ul. Karwowskiego kameralnej, cichej a zarazem dobrze skomunikowanej części Łazarza. Na całkowity metraż 64 m2 składają się 3 niezależne pokoje, niezależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

565 000 zł38 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w sercu Jeżyc, gotowe do zamieszkania od zaraz! uwaga: do podanej ceny należy doliczyć 45.000,- zł za miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

410 000 zł37 m² 11 078,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami Mieszkanie bezczynszowe na sprzedaż - 2 pokoje - Centrum Poznań - Kamienica do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Rataje,Poznań

540 000 zł79 m² 6 827 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Okazja! Na sprzedaż znakomicie zlokalizowany lokal mieszkalny położony na os. Orła Białego na Ratajach w Poznaniu! Jest to idealna oferta dla inwestora lub dla rodziny - nie tylko ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

690 000 zł52 m² 13 218,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pakiet dwóch kawalerek (2 26 m ) zlokalizowanych na 3. piętrze nowego budynku przy ul. Milczańskiej 6 w Poznaniu. W skład nieruchomości wchodzą: - hol -1,96 m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

469 460 zł43 m² 10 894,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz niepowtarzalnego mieszkania na poddaszu, które łączy surowy klimat loftu z wygodą nowoczesnego wnętrza? Apartament M28 w Loftach Matejki ma 43,09 m przemyślanej przestrzeni na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

510 000 zł52 m² 9 902,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż Poznań Grunwald, 51,5 m , 2 pokoje + balkon Cena: 510 000 zł Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na 3. piętrze niskiego, 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

680 000 zł50 m² 13 465,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 50,5 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Mylnej - idealne zarówno na własne cele mieszkaniowe, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

680 000 zł50 m² 13 465,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Dębiec,Poznań

480 000 zł47 m² 10 191,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego (przerobionym z 3-pokojowego) mieszkania, które znajduje się przy ul. Bukowej. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Wichrowe Wzgórze,Poznań

419 000 zł47 m² 8 952,99 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zdjęcia w przygotowaniu Na sprzedaż: mieszkanie inwestycyjne 46,8 m na os. Wichrowe Wzgórze, poznań Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,8 m , zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piątkowo,Poznań

499 000 zł33 m² 15 320,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana! Oferta dostępna tylko u mnie! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowej kawalerki zlokalizowanej w inwestycji Początek Piątkowo realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogodna

Raszyn,Poznań

416 000 zł34 m² 12 235,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Komfortowe, przestronne 2-Pokojowe Mieszkanie na Grunwaldzie - Idealne dla Ciebie! Lokalizacja: poznań, ul. Pogodna, grunwald - cicha, zielona okolica, pełna spokoju i natury. Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Górczyn,Poznań

499 900 zł37 m² 13 492,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, znajdującego się przy ul. Zgoda w Poznaniu. Mieszkanie jest idealną propozycją zarówno na inwestycję pod wynajem, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 273 000 zł64 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranek

Grunwald,Poznań

450 000 zł45 m² 10 022,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam ofertę trzypokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, przy ulicy Poranek. Nieruchomość o powierzchni 44,9 m znajduje się na 1. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Źródlana

Winiary,Poznań

445 000 zł38 m² 11 658,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowa kawalerka 38,17 m2 po remoncie, zlokalizowana przy ul. Źródlanej w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania - Sołaczu. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

350 000 zł34 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim bloku z cegły przy ul. Szamarzewskiego na poznańskich Jeżycach. Na powierzchnię 34m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

385 000 zł25 m² 15 517,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Kompaktowe M2 z balkonem w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze we frontowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Rataje,Poznań

655 485 zł74 m² 8 857,91 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Funkcjonalne mieszkanie o pow. 74 m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Marcelin,Poznań

2 700 zł45 m² 59,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Piękne dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy przy Lasku Marcelińskim. Do mieszkania przynależy też miejsce postojowe w hali garażowej. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

292 000 zł21 m² 14 045,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na piątym piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Limanowskiego na poznańskim Łazarzu. Napowierzchnie 20,79m2 składają się: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Poznań,wielkopolskie

5 000 zł81 m² 61,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu piękny apartament 3 pokojowy w prestiżowej lokalizacji - Warzelnia Poznań. Apartament składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym i 2 łazienek. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

829 000 zł66 m² 12 473,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

1 149 000 zł87 m² 13 271 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz doskonale zlokalizowanego mieszkania, urządzonego ze smakiem z jakościowych materiałów , to mam wrażenie, że dziś spełnimy Twoje oczekiwania nad wyraz! O budynku : Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Starołęka,Poznań

1 149 000 zł87 m² 13 271 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Warszawy

Powstańców Warszawy,Poznań

659 000 zł64 m² 10 378 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja! Interesuje was przestronne mieszkanie na cichym osiedlu w świetnej lokalizacji? Otoczone zielenią i blisko Poznańskiego Szybkiego Tramwaju? Zapraszam na prezentację gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielawy

Żurawiniec,Poznań

875 000 zł73 m² 11 938,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wymarzone mieszkanie 4-pokojowe na Zielonym Żurawińcu - idealne dla Ciebie! Z uwagi na konieczność przeprowadzki do innego miasta, właściciele z żalem wystawiają na sprzedaż mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Łazarz,Poznań

559 000 zł54 m² 10 425,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 53,62 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Winogrady,Poznań

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż polecam mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Zwycięstwa,Poznań

409 000 zł47 m² 8 739,32 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8m2 zlokalizowane na zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Grunwald,Poznań

670 000 zł56 m² 12 052,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużą loggią ul. Górczyńska, poznań Zapraszamy do zapoznania się z naszą interesującą ofertą wyjątkowym, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Winiary,Poznań

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą obszernego, komfortowego, mieszkania oryginalnie 3 pokojowego (53,46m2) na kameralnym osiedlu Winiary. Mieszkanie znajduje się na parterze, 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Wilda,Poznań

395 000 zł45 m² 8 810,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,4 m położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Kadłubka w dzielnicy jeżyce/ogrody w Poznaniu. Lokal przeznaczony do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Jeżyce,Poznań

379 000 zł43 m² 8 773,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! Kamienica przechodzi remont w tym roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,20 składające się z 1 pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie