dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

440 100 zł34 m² 13 137,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Odbiór kluczy w 2025 roku! promocyjna cena dla zdecydowanych. Rabat 41 000 zł top lokalizacja- jeżyce. W okolicy Park Sołacki, rusałka. Bardzo dobra komunikacja miejska - tramwaj/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

367 000 zł44 m² 8 423,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w popularnej i modnej dzielnicy, w centrum poznańskich Jeżyc przy ulicy Polnej 25 / Szamarzewskiego 38. Mieszkanie Mieszkanie 2 - pokojowe o łącznej powierzchni 43,57m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

355 000 zł47 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja! Jeśli szukasz tańszego mieszkania, w lokalizacji gwarantującej szybki dojazd do centrum Poznania lub na uczelnie wyższe, to ta oferta może być dla Ciebie! Lokal obecnie jest 2-pokojowy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rataje

Rataje,Poznań

440 000 zł33 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową kawalerkę o powierzchni 33 m . Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Rataje, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

531 865 zł50 m² 10 744,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 2 pokoje w sercu Jeżyc! top lokalizacja Klimatyczne restauracje i kawiarnie Park Sołacki zaledwie 15 minut spacerem! Jezioro Rusałka z kąpieliskiem oraz kompleks sportowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

380 000 zł26 m² 14 388,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Świt,Poznań

435 000 zł37 m² 11 706,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do obejrzenia słonecznego, funkcjonalnego mieszkania przy ul. Szamotulskiej na poznańskim Grunwaldzie. To doskonałe mieszkanie na start, dla pary lub dwojga studentów. Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

530 000 zł47 m² 11 205,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowo funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze 6! Mieszkanie o powierzchni 47,3 m składa się z trzech oddzielnych pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

498 000 zł47 m² 10 595,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górki

Grunwald,Poznań

560 000 zł46 m² 12 043 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam mieszkanie o pow. 46,5 m2 Poznaniu przy ul. Górki. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Ekspozycja okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podolany,Poznań

458 500 zł37 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji ostatnie lokale gotowe do odbioru! $$ Atrakcyjna cena $$ Możliwość obejrzenia inwestycji. Ustawne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Poznańskich Jeżycach. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

549 000 zł51 m² 10 668,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane i wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie: przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,46m2 zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wawerska

Grunwald,Poznań

949 000 zł86 m² 10 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Eleganckiego Mieszkania w Willi Miejskiej na Grunwaldzie, poznań Lokalizacja: ul. Wawerska 16, poznań, grunwald Opis Nieruchomości: zachęcamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bratumiły

Naramowice,Poznań

659 000 zł61 m² 10 883,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, trzypokojowego mieszkania położonego w spokojnej okolicy Poznania. Ta nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

767 620 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja! W najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego! Szybki dojazd do Centrum! ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Jeżyce,Poznań

514 990 zł58 m² 8 943,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim IV-piętrowym bloku z cegły przy ul, przybyszewskiego na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 57,58m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Rataje,Poznań

355 000 zł47 m² 7 553 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Okazja! Jeśli szukasz tańszego mieszkania 2-pokojowego w lokalizacji gwarantującej szybki dojazd do centrum Poznania lub na uczelnie wyższe, to ta oferta może być dla Ciebie! W ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

497 000 zł55 m² 9 036,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nie przegap okazji! wydzielono 3 pokoje! Z piwnicą i tarasem! idealne na inwestycję (na wynajem) lub dla rodziny! wolne od zaraz! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

626 760 zł53 m² 11 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Narożne, świetnie doświetlone 3 pokojowe mieszkanie z dodatkowym poddaszem w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach rabat dla zdecydowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

785 291 zł63 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem, którą możesz dostosować do swoich potrzeb i rozpocząć dochodowy wynajem? Apartament M20 w Loftach Matejki to idealny wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie ulokowane na świeżo wybudowanym osiedlu Nove Olendry. Mieszkanie na parterze z ogródkiem od strony spokojego i zielonego dziedzińca. Do mieszkania dodatkowo przynależy: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mottego

Łazarz,Poznań

400 000 zł30 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w kamienicy przy ulicy Mottego na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnię mieszkania 30m2 składają się : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Śródka,Poznań

430 000 zł47 m² 9 104,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Poznań, śródka Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m na 1. piętrze w bloku przy ul. Małachowskiego 6. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

699 928 zł74 m² 9 470 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji ostatnie lokale gotowe do odbioru! $$ promocyjna cena $$ 9 470 zł /m2 Możliwość obejrzenia inwestycji. Ustawne 4 -pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Poznańskich Jeżycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zwycięstwa

Stare Miasto,Poznań

347 000 zł32 m² 10 843,80 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na 2 piętrze w wysokim 15-piętrowym bloku z dwoma windami na os Zwycięstwa na poznańskich Winogradach. Na powierzchnię 32m2, składają się: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Naramowice,Poznań

592 500 zł54 m² 10 923,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji promocyjna cena- ostatnia szansa na zakup w niższej cenie. + rabaty na miejsca postojowe Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. zachodnia ekspozycja okien. Dogodny dojazd do centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Stare Miasto,Poznań

1 200 000 zł80 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Poznania, przy ulicy Podgórnej z widokiem na Ratusz. Idealna lokalizacja zarówno dla osób prywatnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

385 000 zł38 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winiary

Winiary,Poznań

644 000 zł64 m² 10 109,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe na os. Winiary, poznań. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,7m , położone w świetnej lokalizacji na os. Winiary, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Topolowa

Wilda,Poznań

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Polecam na sprzedaż urządzoną kawalerkę położoną na 4 piętrze VI-piętrowym apartamentowcu z 2005 roku z dwoma windami przy ul. Topolowej na poznańskiej Górnej Wildzie. Na powierzchnię 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

320 000 zł22 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na 5 piętrze w niskim bloku (bez windy) przy ul. Głogowskiej na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnię 22 m2 składają się: - pokój - kuchnia - korytarz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolna Wilda

Wilda,Poznań

769 000 zł79 m² 9 734,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker! oferta bez prowizji! Przedstawiam Państwu ofertę zakupu komfortowego, dwupoziomowego, klimatyzowanego i w pełni wyposażonego Apartamentu (78.8m2 + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robocza

Wilda,Poznań

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na parterze w 5 piętrowym bloku z windą. Budynek z 2009 roku. Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Winiary,Poznań

519 000 zł56 m² 9 267,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przestronne mieszkanie 56,4 m Bez kosztów pośrednika! Duża piwnica! Idealna lokalizacja pod inwestycję! Szukasz mieszkania w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górczyn,Poznań

440 000 zł54 m² 8 193,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Powierzchnia: 53,70 m Lokalizacja: 10 min do Centrum miasta, poznań, górczyn, ul. Sielska 21 A Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,70 m , usytuowane w samym sercu Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Junikowo,Poznań

1 015 065 zł75 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ceny dewelopera! Oferta zwolniona z 2% pcc Nowe osiedle premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! Super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Rataje,Poznań

682 509 zł65 m² 10 513,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie od dewelopera | Bez prowizji | Bez podatku pcc Zapraszam na prezentację tej wyjątkowej inwestycji! Nowoczesny i elegancki budynek, który wyróżnia się na tle okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żegrze,Poznań

870 000 zł80 m² 10 881,80 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Brak podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Klucze gotowe do odbioru! Jasne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 79,95 m2 z loggią , położone w bliskiej odległości od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

517 117 zł55 m² 9 460,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

> super okazja - hit na naramowicach < najtaniej, ostatnie wolne mieszkanie, 4 pokoje, ogródek, przestronne! Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Lokalizacja Inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania wykończonego na wysoki standard? Chcesz wprowadzić się od zaraz? Jesteś wielbicielem najbardziej romantycznej dzielnicy Poznania? bingo! Na sprzedaż nowe, świeżutkie, jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

600 000 zł63 m² 9 569,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piątkowo os. Jana III Sobieskiego 8zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego na os. Jana III Sobieskiego 8, powierzchnia mieszkania wynosi 62,7 m2, a na to.