dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 671 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 671 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czecha

Rataje,Poznań

449 000 zł59 m² 7 610,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o pow. 59,0 m2 zlokalizowane na Osiedlu Czecha na poznańskich ratajach. Lokal składa się z pokoju dziennego z wyjściem na duża loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czarneckiego

Wilda,Poznań

529 000 zł49 m² 10 903 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Oferta bezpośrednia - Zapraszamy Biura Nieruchomości obsługujące swoich klientów. Oferujemy bezpośrednio na sprzedaż gotowe do zamieszkania, zaaranżowane mieszkanie, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Milczańska

Malta,Poznań

795 000 zł82 m² 9 695,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! Polecamy całkowicie odświeżoną ofertę sprzedaży 3. pokojowego mieszkania na poznańskich Ratajach w doskonałej prężnie rozwijającej się lokalizacji. Położenie Osiedle Malta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

498 000 zł42 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego położonego przy ul. Piątkowskiej na poznańskich Winogradach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Żegrze

Stare Żegrze,Poznań

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronne, bardzo funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie na Os. Stare Żegrze: 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widną kuchnią powierzchnia 67 m2, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Warszawskie,Poznań

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, tutaj , jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

545 000 zł49 m² 11 145,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego na parterze odrestaurowanej kamienicy na Jeżycach. Ul. Poznańska 5a W pełni umebloweane, odmalowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje 49,63m2 Jeżyce Oferujemy Państwu na sprzedaż niezwykle atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się przy ulicy Bukowskiej na Poznańskich Jeżycach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horacego

Strzeszyn Grecki,Poznań

350 000 zł45 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Witam! Mieszkanie, genialny widok z balkonu. Sprz. bezposrednia. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

220 000 zł42 m² 5 200,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam wszystkich zainteresowanych! Mam do zaoferowania niezwykłe mieszkanie na poddaszu, które może stać się Twoim własnym, przytulnym gniazdem. To doskonała propozycja dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilda

Wilda,Poznań

195 000 zł33 m² 5 979,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

430 000 zł47 m² 9 188,03 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, 46,8 m2, os. Bolesława Chrobrego Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, jasnego i rozkładowego mieszkania 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Poznań

189 000 zł33 m² 5 753,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu położone w kamienicy przy ul. Długiej w Poznaniu. Opis lokalu: powierzchnia lokalu to 32,85 m2 na którą składają się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Znanieckiego

Piątkowo,Poznań

680 000 zł78 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o pow. 78 m2 składające się: z pokoju dziennego z wyjściem na loggię, aneksu kuchennego, łazienki z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

545 000 zł74 m² 7 364,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Posiadamdo sprzedaży mieszkanie położone na Starym Mieście, na Piątkowie,na os. Bolesława Chrobrego. 7 piętro w desce, winda. Powierzchniamieszkania 74m2 + korytarzyk przed mieszkaniem ok. 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Rataje,Poznań

462 800 zł52 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam do kupienia, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim gotowe do natychmiastowego odbioru. Lokal znajduje się w nowym kompleksie budynków osiedlowych, nieopodal Galerii Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

519 000 zł52 m² 9 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Bez pośrednika, bez prowizji Na sprzedaż lokal mieszkalny przystosowany do prowadzenia usług, tj. biuro, salon kosmetyczny, salon fryzjerski etc., położony w samym sercu Jeżyc, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Starołęka

Rataje,Poznań

445 000 zł33 m² 13 403,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dominanta Nieruchomości tel Do kupna nowe komfortowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane, położone w nowym bloku przy ulicy Wagrowskiej 12 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wilda,Poznań

649 000 zł42 m² 15 452,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i komfortowo urządzonego apartamentu położonego w budynku z 2021 roku o wyjątkowej bryle, tuż przy Rynku Wildeckim 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

269 900 zł27 m² 9 996 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na os. Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni i łazienki o powierzchni 27m2, (pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

823 102 zł84 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe budynki! Nowoczesna architektura osiedla! Super lokalizacja - Strzeszyn - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! W pobliżu Jeziora Strzeszyńskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od 1.06 wolna kawalerka. Wyjątkowa kawalerka w samym sercu Jeżyc. W pięknej zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Poznańskiej 43, na 3 piętrze. Mieszkanie jest wyremontowane, urządzone od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

335 000 zł32 m² 10 468,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja - Poznań, jeżyce, ul. Mylna - idealne miejsce do zamieszkania lub na inwestycję. Polecam do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 31,8m2, składającą się pokoju (21 m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wilda,Poznań

480 000 zł170 m² 2 827,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży strych do adaptacji na ostatnim czwartym piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wilda,Poznań

450 000 zł105 m² 4 289,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie na ostatnim trzecim piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

600 000 zł55 m² 10 938,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia - kamienica na wildzie, ul. Fabryczna dla pary, rodziny lub jako inwestycja na wynajem Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze nowej inwestycji z 2022 roku. Znajduje się w samym sercu miasta, miejscu dobrze skomunikowanym z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

539 900 zł52 m² 10 374,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2020 r. Mieszkania znajduje się w inwestycji ja_sielska. Jest znakomicie zlokalizowana, około 5 km od centrum Poznania. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? Interesuje Cię bliskość terenów zielonych ale i szybki dostęp do centrum miasta? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 63m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Starołęka

Rataje,Poznań

449 000 zł34 m² 13 014,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

399 000 zł53 m² 7 478,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,35 m2 na drugim piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

399 000 zł53 m² 7 538,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,93 m2 na drugim piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się przy ul. 28 Czerwca 1956 roku na poznańskiej Wildzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

480 000 zł68 m² 7 090,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Poszukujesz mieszkania w komfortowej lokalizacji, w pobliżu Uniwersytetu Adama Mickiewicza i centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż 4-pokojowego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

343 640 zł48 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja cenowa! możliwość zakupu na kredyt! Polecam lokale mieszkalne w nowej inwestycji położonej w garbach/zalasewie przy ulicy Spółdzielczej. Dogodna lokalizacja, zapewniająca szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rataje,Poznań

899 000 zł94 m² 9 587,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentuję Państwu przytulny 3-pokojowy apartament znajdujący się na ul. Milczańskiej. Idealne dla pary, rodziny lub pod wynajem. Największym plusem oferty niewątpliwie jest funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Zawady,Poznań

440 000 zł51 m² 8 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w nowszym bloku (z 2013r.)na zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Gnieźnieńskiej. Budynek czteropiętrowy z podziemną halą garażową. Wjazd na posesję zamknięty.