dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

650 000 zł66 m² 9 902,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, mam na imię. Z ogromną chęcią pomogę Państwu w bezpiecznym oraz sprawnym zalezieniu wymarzonego mieszkania lub doskonałej inwestycji. Zajmę się wszelkimi formalnościami, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

359 000 zł37 m² 9 808,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Komfortowa kawalerka 36,60 m2 z balkonem, piątkowo, poznań. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 kondygnacyjnego bloku z 2000 roku. W skład mieszkania wchodzą: - jasny, słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

329 000 zł33 m² 9 850,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poznań Jeżyce ul.Szamarzewskiego - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 33,4m2 położone na parterze budynku. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przygraniczna

Jeżyce,Poznań

680 000 zł65 m² 10 462 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze nowej inwestycji z 2022 roku. Znajduje się bardzo blisko jeziora Kiekrz, tylko 10 minut pieszo od plaży. W najbliższej okolicy wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

438 000 zł28 m² 15 531,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polan

Rataje,Poznań

470 000 zł60 m² 7 781,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Witam, tutaj , jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przemysława

Przemysława,Poznań

350 000 zł36 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz 2 pokojowego w zielonej, spokojnej okolicy? Serdecznie polecam 2 pokojową nieruchomość zlokalizowaną na os. Przemysława na parterze w bloku z 2006 roku. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży powierzchni strychowej do adaptacji na cele mieszkalne, położonej na czwartym piętrze w kamienicy, z początku XX wieku, znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

780 000 zł58 m² 13 448 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze nowej inwestycji z 2022 roku. Znajduje się w samym sercu miasta, miejscu dobrze skomunikowanym z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Marcelin,Poznań

1 050 000 zł92 m² 11 451,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe o pow. 91,69m2 położone na Marcelinie przy ul. Świerzawskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą z 2015r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Winiary,Poznań

359 000 zł48 m² 7 494,78 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

M i E S Z K A N I E Jeśli szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny lub po prostu chciałbyś zainwestować - właśnie znalazłeś coś dla siebie! Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

368 000 zł37 m² 9 892,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezpieczny zakup Z pośrednikiem! Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie bądź sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielżyńskiego

Stare Miasto,Poznań

547 000 zł50 m² 11 050,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Możliwość podziału mieszkania na 2 kawalerki Z niezależnymi wejściami wyjątkowa lokalizacja, zrewitalizowana kamienica W ścisłym centrum miasta - zaledwie 100 M od okrąglaka, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Poznań

Garbary,Poznań

285 000 zł24 m² 11 959,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klimatyczna i przytulna kawalerka 23,83 m2 w kamienicy z 1950 roku, stare Miasto Poznań. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze 5 piętrowej kamienicy w centrum Poznania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

790 000 zł66 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo Biuro rs invest house poleca na sprzedaż przepięknie wykończone 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,84 m2. Nieruchomość mieści się przy ulicy Witolda Pileckiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Łacina,Poznań

790 000 zł70 m² 11 221,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje, 70 m2, ul. Katowicka Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego lokalu mieszkalnego w doskonałej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta? Cenisz sobie nowoczesny styl oraz poszukujesz nieruchomości dla siebie lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Podolany,Poznań

459 000 zł57 m² 8 118,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Zapraszam na prezentację 4-pokojowego mieszkania położonego przy ulicy Szarych Szeregów na poznańskich Podolanach. Dzięki ustawnemu układowi (niezależne pokoje, oddzielna łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sołacz,Poznań

6 000 zł82 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu luksusowy apartament dla wymagającego Klienta, położony w willi miejskiej, w malowniczej lokalizacji na Sołaczu. Apartament o powierzchni 82 m2, na które składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saperska

Wilda,Poznań

535 000 zł54 m² 9 816,51 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Wildzie na ulicy Saperska 44 "osiedle pod Platanami" "osiedle pod Platanami" oddane zostało do użytku w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł49 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie o powierzchni 48,8m2, składa się z 2 niezależnych pokoi (17,5 i 12,5m2) z salonu pokoi jest wyjście na balkon, osobnej kuchni 9,5m2 a także z łazienki 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Garbary

Garbary,Poznań

379 500 zł29 m² 12 983,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne i przytulne 2 pok. 29,23 m2 w kamienicy z 1950 roku, stare Miasto Poznań. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze 5 piętrowej kamienicy Good Mood :) w centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

2 200 zł43 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Botanika na os. Bolesława Śmiałego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

882 000 zł74 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem położonym na poznańskich Jeżycach, ul. Kościelna. Mieszkanie położone na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z windą, z 2012r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Ogrody,Poznań

550 000 zł62 m² 8 943,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Szukasz mieszkania do zaprojektowania według swoich potrzeb? Marzysz o mieszkaniu w kamienicy w świetnej lokalizacji? bingo! Polecam słoneczne, ustawne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronne, bardzo funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie na Os. Stare Żegrze: 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widną kuchnią powierzchnia 67 m2, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

799 000 zł101 m² 7 895,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Oferta dostępna tylko U nas Polecam ofertę dużego mieszkania w kamienicy w samym sercu Łazarza. Głównym atutem lokalizacji jest bezpośrednia bliskość do Parku Wilsona, palmiarni czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jeżyce,Poznań

920 000 zł82 m² 11 219,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt Lokalizacja to podstawowa informacja o nieruchomości - a ta jest bardzo dobra - okolice ul. Roosevelta w Poznaniu. Kamienica w dobrym stanie technicznym z niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

350 000 zł43 m² 8 198,64 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej, nadające się do rozdzielenia na dwie osobne nieruchomości. Lokalizacja : ul. Sczanieckiej (grunwald/łazarz) - w okolicy Park Kasprowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowia

Malta,Poznań

1 179 000 zł87 m² 13 492,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na Dzień Otwarty - środa 17 maja o godz. 17 Dokładny adres udostępniamy po kontakcie telefonicznym. Już teraz zarezerwuj czas dla Ciebie! - co oferujemy? Jeśli szukasz wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Nadolnik

Zawady,Poznań

275 000 zł21 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka, 21 m2, poznań Zawady Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej kawalerki zlokalizowanej przy ulicy Nadolnik, na poznańskich Zawadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

368 000 zł37 m² 9 892,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2 pokojowe, poznań, grunwald. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w bardzo popularnej przez klientów poszukujących mieszkań - dzielnicy Grunwald. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marcelin,Poznań

930 000 zł75 m² 12 444,80 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam wyjątkową ofertę 4- pokojowego apartamentu położonego na Poznańskim Marcelinie - Grunwald. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze nowej inwestycji Ronson,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Ogrody,Poznań

660 000 zł54 m² 12 132,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zarezerwuj teraz, a sfinalizuj Z kredytem 2%. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Usytuowane na IV piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

360 000 zł32 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki położonej na os. Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie znajduje się na parterze w 5-piętrowym bloku z 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Wilda,Poznań

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni około 53 m2, położonego na I piętrze w kamienicy z początku XX wieku znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaskarza

Śródka,Poznań

499 000 zł64 m² 7 772,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Stworzone dla rodziny, blisko centrum To mieszkanie może kupić osoba z zagranicy, również z Ukrainy. Mieszkanie stworzone jest dla rodziny, która potrzebuje mieć blisko do centrum. 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Łokietka

Winogrady,Poznań

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania mieszczącego się na parterze w niskim bloku na os.Łokietka. Na powierzchnię 73m2 mieszkania składają się: - korytarz - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ogrody,Poznań

550 000 zł62 m² 8 943,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Ogrodach - ul. Nowy Świat Mieszkanie oferuje 3 niezależne pokoje i jasna kuchnia. Łazienka, osobne wc, oraz przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

449 000 zł38 m² 11 881,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Winogradach - ul. Hawelańska opis lokalu Mieszkanie o powierzchni 37,79 m2 składa się.