dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest ładne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Chwiałkowskiego (narożnik z ul. Przemysłową) na Wildzie w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

399 000 zł52 m² 7 717,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam bezpośrednio! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania łączącego w sobie komfort, estetykę aranżacji i funkcjonalność. Zaprojektowane przez architekta wnętrza są wyjątkowo gustowne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Charakterystyka mieszkania Mieszkanie gotowe do wprowadzenie się, nie wymagające żadnych nakładów finansowych - istnieje możliwość pozostawienia mebli. Położone jest na 2 piętrze, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maciejewskiego

Różany Potok,Poznań

1 500 zł73 m² 20,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe (73m) w nowoczesnej willi miejskiej położone na Os. Różany Potok w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, na Morasku (las, tereny spacerowe, ścieżki rowerowe). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla spokojnych osób ceniących elegancję i wysoki standard. Bardzo zadbane mieszkanie w ślicznym budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. Mniejszy kwadratowy został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 450 zł51 m² 28,31 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest lokal mieszkalny o powierzchni 51,22 m2 na Ul. Marcelińskiej w nowym kompleksie mieszkaniowym wybudowanym przez firmę ataner w 2011 r. w Poznaniu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

400 zł10 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest pięć pokoi w dużym mieszkaniu na ostatniej kondygnacji w kamienicy przy ul. Matejki w Poznaniu. W całym mieszkaniu jest dziewięć pokoi. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czecha

Rataje,Poznań

262 000 zł49 m² 5 346,94 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,8 m2 położone w bloku na 9 piętrze na os. Czecha - rataje- nowe miasto Blok z lat 80tych po termomodernizacji o 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krauthofera

Górczyn,Poznań

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przedmiotem sprzedaży jest ładna kawalerka położona na poznańskim Górczynie przy ul. Krauthofera Mieszkanie znajduje się w kilkuletnim budynku z cegły z 2001r. Piętro 2/5 jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

184 900 zł33 m² 5 637,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam na sprzedaż kawalerkę po remoncie o pow.32,8 m2 na os. Bolesława Chrobrego. Mieszkanie jest ciche, znajduje się na 8 piętrze 11 piętrowego bloku, który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Nowe Miasto,Poznań

265 000 zł47 m² 5 638,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojwe na trzecim piętrze na osiedlu Oświecenia w Poznaniu. Powierzchnia 47,2 m2 + pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie po gruntownym remoncie wykonanym w sierpniu 2010 r. Podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polanka

Rataje,Poznań

1 500 zł59 m² 25,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań, ul. Polanka (za Galerią Malta)? do wynajęcia mieszkanie o pow. 59 m2. 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, korytarz, garderoba. Mieszkanie częściowo umeblowane. Jest lodówka, pralka. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wielkopolska

Jeżyce,Poznań

395 000 zł80 m² 4 954,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Nieruchomości Poznań od 1999 poleca na sprzedaż: mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 79,73 m2 , położone na parterze w budynku 1 piętrowym z cegły (1942) przy al. Wielkopolskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na III piętrze w budynku Atanera. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 550 zł51 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie spółdzielcze-własnościowe na ul. Dmowskiego w pobliżu rynku Łazarskiego. Położone na pierwszym piętrze w odnowionym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rataje, os.Powstań Narodowych. Do wynajęcia mieszkanie o pow.39 m2, 2 pokoje, układ niezależny, osobna kuchnia I/IV ptr, balkon). Mieszkanie umeblowane. Pokój balkonowy - kanapotapczan 2 osobowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

225 000 zł43 m² 5 257,01 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie położone w Poznaniu na os. Kopernika - ul. Galileusza na 7 piętrze bloku mieszkalnego o 11 kondygnacjach. Mieszkanie ma wielkośc 42,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

1 250 zł53 m² 23,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53m2, znajduje się na pierwszym piętrze (poniżej lokale użytkowe). Mieszkanie w układzie niezależnym z dużego pokoju wyjście na obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

399 500 zł85 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ulicy Strzeleckiej w samym centrum Poznaniu, 85 m2 , piętro 2/4. Mieszkanie jasne i ciepłe, okna wschód zachód, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

199 000 zł38 m² 5 223,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nieruchomości Poznań biuro od 1999 poleca: na sprzedaż na Winogradach mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,1 m2, położone na II piętrze na os. Kosmonautów w Poznaniu. Zmodernizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Ogrody,Poznań

200 000 zł36 m² 5 524,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję przytulne, ciepłe, dwupokojowe, odświeżone (nowe podłogi, pomalowane) mieszkanie. W pobliżu tereny rekreacyjne - Ogród Botaniczny, jezioro Rusałka. Doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Armii Krajowej,Poznań

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3 pokojowe ( 15 m , 11 m , 8 m ), słoneczna oddzielna kuchnia, mieszkanie do odnowienia , wolne od zaraz .Dobry punkt komunikacyjny ( tramwaj, autobus ).Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Fredry

Stare Miasto,Poznań

3 900 zł165 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia piękne mieszkanie o powierzchni 165 m2 położone w ścisłym centrum przy ul. Fredry. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w doskonale utrzymanej kamienicy.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chlebowa

Zawady,Poznań

165 000 zł35 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 35m2 położone w budynku z lat 60-tych przy ul. Chlebowej (zawady) w Poznaniu. Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie: nowe okna, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Agencja Nieruchomości Poznań poleca: nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w Poznaniu 45 m2 w kompleksie apartamentowca Longbridge /2011/ przy ul. Kościelnej 33. Kompleks Longbridge z 24h.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

289 000 zł65 m² 4 446,15 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe z kw, czteropokojowe - 65m2 położone na czwartym ostatnim piętrze bloku. Mieszkanie czyste i zadbane, po kapitalnym remoncie. Wymienione piony, budynek ocieplony. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

265 000 zł67 m² 3 955,22 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Os.Wichrowe Wzgórze-na sprzedaż mieszkanie o pow. 66,9m2. 15/15piętro, blok z płyty, ocieplony. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z kw. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chartowo

Rataje,Poznań

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poznań-ul.Chartowo-do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 (okrągły blok-dwie windy). Duży pokój z aneksem kuchennym, całość umeblowana.Drugi pokój niezależny, szafy wnękowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Wilda,Poznań

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

1 000 zł37 m² 26,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! doskonała lokalizacja W dobrej cenie! wolne od zaraz! opis mieszkania: na wynajem mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z windą, koło Rynku Łazarskiego przy ul. Lodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rubież

Stare Miasto,Poznań

1 399 zł50 m² 27,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3pokojowe wyposażaone mieszkanie Z tarasem I terenem zielonym oraz miejscem parkingowym W cenie Polecam mieszkanie położone na nowszym, chronionym osiedlu mieszkaniowym. Cały teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Poznań,wielkopolskie

1 700 zł60 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu komfortowo umeblowane mieszkanie w nowym bloku atanera z 2008 roku z ochroną i monitoringiem na ul.Poznańskiej. Powierzchnia to 59 m na którą składa się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ul.Głogowska - do wynajęcia mieszkanie o pow.40m2, III piętro w nowszym budownictwie (2 windy). Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, garderoby, łazienki, korytarza. Jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oświecenia

Oświecenia,Poznań

184 670 zł31 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! Polecam bardzo funkcjonalną , gustownie urządzoną kawalerkę na zielonych, poznańskich Ratajach os. Oświecenia. Kawalerka po całkowitym remoncie (łącznie z wymianą całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Poznań,ul.Głogowska - do wynajęcia ładna kawalerka o pow. 40m2, mieszkanie znajduje sie w nowszym budynku (2 windy). Składa się z dużego pokoju, aneksu kuchennego, garderoby, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

310 000 zł62 m² 5 040,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Świetnie zlokalizowane mieszkanie 3-pokojowe na os. Stefana Batorego, piątkowo, poznań. 3-pokojowe mieszkania w Poznaniu na sprzedaż. Mieszkanie 3-pokojowe w Poznaniu na III piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

159 000 zł38 m² 4 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie, 38m2, osiedle Piastowskie, poznań. Niski, ocieplony i zadbany budynek. Mieszkanie w doskonałej cenie - warto kupić tanio i wyremontować zgodnie z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

199 000 zł60 m² 3 311,15 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Trzypokojowe Poznań Jeżyce sprzedam. 3-pokojowe Jeżyce Poznań , mieszkanie w odnowionej i zadbanej kamienicy. Mieszkanie mansardowe w zadbanej kamienicy na Jeżycach w Poznaniu.