dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2 pokojowe (50m), na 4 piętrze, z balkonem, w budynku z windą na Wildzie (ul. Saperska) na terenie zamkniętego osiedla mieszkaniowego, w dogodnej lokalizacji (blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kminkowa

Plewiska,Poznań

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3- pokojowe mieszkanie Z odrębnym ogródkiem przynależnym tylko do mieszkania! mieszkanie usytuowane na spokojnym osiedlu, pełnym zieleni, przyjazne dla rodzin Z małymi dziećmi - plewiska, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Rataje

Rataje,Poznań

290 000 zł35 m² 8 285 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjna, duża kawalerka W świetnej lokalizacji Mieszkanie - 35 m2, (z kw) na 2 piętrze, bloku z 2003 r. Blok 3 piętrowy. Duży, ok. 19m2, pokój z balkonem , kuchnia ok 6m2, oddzielna, z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

100 000 zł24 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam.Polecam na sprzedaz kawalerke na poddaszu.Mieszkanko przytulne,umeblowane,odswiezone,brak czynszu.Blisko do centrum.Kontakt do wlasciciela   Agencje nieruchomosci prosze o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Polanka

Rataje,Poznań

235 000 zł35 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjna kawalerka W świetnej cenie i lokalizacji Mieszkanie - 35 m2, (z Księgą Wieczystą ) na 3 piętrze nowego bloku. Blok 3 piętrowy. MIeszkanie składa się z pokoju i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszawskie

Warszawskie,Poznań

299 000 zł103 m² 2 902 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie, 103 m2, 3 pok. - zajmujące kondygnację w kamienicy - suterena mieszkanie - właśnośc z kw z udziałem w gruncie. Pokoje o wym. ok. 25m 2 , ok. 22 m 2 ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

285 000 zł45 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie 45m2 W wysokim standardzie. w atrakcyjnej lokalizacji na os. Piastowskim, w niskim bloku na wysokim parterze. Mieszkanie - po remoncie, wykończone nowocześnie i ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszka

Antoninek,Poznań

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładna kawalerka, położona na II (ostatnim) piętrze bloku z 2001 roku. Mieszkanie od południowej słonecznej strony, ze skosami o powierzchni 55 mkw, zadbane, do wprowadzenia się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

360 000 zł57 m² 6 315 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokojowe mieszkanie - 57 m2 Z garażem mieszkanie - spółdzielcze własnościowe - o pow. ok. 57 m2. usytuowana na wysokim parterze nowego bloku. Składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Robocza

Wilda,Poznań

329 000 zł49 m² 6 714 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 - pokojowe (pow. 49m2),na 5 piętrze, znajdujące się w 5-letnim bloku mieszkalnym na Wildzie w dogodnej lokalizacji i komunikacji z centrum Poznania. Ciekawy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Sołacz

Sołacz,Poznań

267 000 zł52 m² 5 121 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedaż 3-pokojowe Poznań , Winiary, jeżyce. Rejon ulic Szydłowskiej, piątkowskiej, michałowskiej. Polecam Na sprzedaż 3-pokojowe Poznań , Winiary (jeżyce), wysoki parter, loggia, piwnica. Ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

187 000 zł37 m² 5 054 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Obejrzyj filmy video I wszystkie zdjęcia 2-pokojowego mieszkania na grunwaldzie. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie, przy ul. Górczyńskiej. Mieszkanie 2-pokojowe w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rataje

Rataje,Poznań

340 000 zł74 m² 4 594 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie - 4 pokoje na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie - spółdzielcze własnościowe. 4-y niezależne pokoje w tym : dwa pok. o ok. 18 m2, i dwie sypialnie ok. 9 i 8 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Dębiec,Poznań

195 000 zł36 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dębiec ul. Dębowa mieszkanie 2 pokoje 36m2 balkon Oferta bezpośrednia. Sprzedającym jest właściciel - bez prowizji pośrednika! Ładne, ciche i dobrze położone w niskim, kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Katowicka

Rataje,Poznań

259 000 zł32 m² 8 093 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kawalerka 32 m2 - świetna lokalizacja mieszkanie - o pow. ok. 32 m2, na 1 piętrze apartamentowca. Pełna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie po remoncie, składa się z ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołacz

Sołacz,Poznań

269 000 zł47 m² 5 711 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedaż 3-pokojowe Poznań na sprzedaż, sołacz, winiary. 3-pokojowe Poznań na sprzedaż, sołacz Bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie w Poznaniu o metrażu 47,1 m2 bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Komfortowe i nowocześnie urządzone mieszkanie 50 m2 z ogrodem , balkonem i garażem. Położone tuż przy samym Rezerwacie Żurawiniec-zielona i bardzo cicha okolica! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

140 000 zł41 m² 3 414 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie typu kawalerka na 3 piętrze zrewitalizowanej kamienicy w bardzo korzystnej lokalizacji i komunikacji na Wildzie (ok. Rynku Wildeckiego). Mieszkanie do generalnego remontu i ew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rataje

Rataje,Poznań

440 000 zł65 m² 6 769 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze nowego bloku mieszkanie - spółdzielcze własnościowe - powierzchnia ok. 65 m2. 3-y ładne, ustawne pokoje w układzie niezależnym. Salon ok. 21 m2 z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rataje

Rataje,Poznań

275 000 zł60 m² 4 583 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Polecam - atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie ok. 60 m2 - W niskim bloku Z cegły mieszkanie - usytuowane na 4p. niskiego bloku. Składa się z dwóch przestronnych, o niezależnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Folwarczna

Rataje,Poznań

400 000 zł65 m² 6 153 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam - atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 - pełna własność mieszkanie - pełna własność z kw, usytuowane na parterze, nowego 3-y piętrowego bloku. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Czeremchowa

Dębiec,Poznań

115 000 zł22 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę - bezpośrednio bardzo jasna, przestronna (wysokość ponad 3 metry), umeblowana, bardzo dobry dojazd do autostrady A2, blisko do stacji kolejowej i pętli tramwajowej na Dębcu, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38m2 na osiedlu Przyjaźni na Winogradach. Nowocześnie urządzone, zadbane, w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie zostało przeprojektowane - otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowiańska

Sołacz,Poznań

287 000 zł47 m² 6 080 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

1997 ataner , 2-pokojowe Winogrady Poznań. Ciche, ładnie położone 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, reprezentacyjnym, odnowionym w 2011 roku budynku z cegły (batman Atanera).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

199 500 zł30 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka- studio (30m) na parterze 2-kondygnacyjnego bloku mieszkalnego z cegły (r,bud.2001) z przylegającym ,ogrodzonym murkiem i drzewkami ogródkiem (30m) położona na Grunwaldzie (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przemysława

Przemysława,Poznań

289 000 zł62 m² 4 624 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub zamienię mieszkanie w Poznaniu, na oś. Przemysława 2 o pow. 62,5m 2. na mieszkanie w Kielcach lub okolicach. W pobliżu znajduje się jez. Malta, browar Lech, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

2 250 zł73 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3-pokojowe mieszkanie po remoncie na piątkowie blisko pst 3-pokojowe mieszkanie na Piątkowie po remoncie o powierzchni 73,6 m2, loggia 5,6 m2, piwnica 2m2. Mieszkania Piątkowo Poznań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarczowa

Grunwald,Poznań

185 000 zł34 m² 5 441 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta bezpośrednia. Kontakt do właściciela:, e-mail: witam.Polecam do sprzedaży 34m/kw. kawalerkę,mieszczącą się na pierwszym piętrze willi miejskiej przy ulicy Tarczowa w Poznaniu. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

163 000 zł32 m² 5 093,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest w Poznaniu na Osiedlu Wichrowe Wzgórze na trzecim piętrze. Blok mieszkalny ocieplony z podjazdem dla osób niepełnosprawnych oraz windą. Kawalerka 32 m2 (pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

235 000 zł47 m² 4 936 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjna cena 3-pokojowego mieszkania na os. Wichrowe Wzgórze, winogrady, poznań. Mieszkanie 3-pokojowe Winogrady Poznań na sprzedaż. 4 piętro niskiego, ocieplonego budynku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

590 000 zł96 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne i bardzo wygodne mieszkanie typu penthouse; 96m2, 4 pokoje: w tym salon +3 sypialnie, wszystkie drzwi wewnętrzne z litego drewna, kuchnia - wysoki standard, w aneksie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

192 000 zł32 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Opis szczegółowy Kawalerka (32m) na 1 piętrze, z balkonem w niskim bloku z cegły (r.bud. 2005) położonym w na Nowym Grunwaldzie (ul. Przepiórcza)w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Wierzbakiem

Sołacz,Poznań

350 000 zł72 m² 4 814 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Starannie wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie na Sołaczu 72,7 m2. Wysoki parter, odnowiona elewacja, mieszkanie po remoncie, stan deweloperski, do wykończenia wg własnych potrzeb kupującego. Nowe tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka (32m) na 1 piętrze, z balkonem w niskim bloku z cegły (r.bud. 2005) położonym w na Nowym Grunwaldzie (ul. Przepiórcza)w dogodnej lokalizacji i komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Naramowice

Naramowice,Poznań

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Poznań - Naramowice. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem. Wolne od 1.08.2012 Parametry techniczne mieszkania: parter / IV piętra w bloku umeblowane i wyposażone (meble, sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Grunwald,Poznań

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

TA oferta jest dla klienta który nie marudzi-marudy zawsze będą marudzić I jak sama nazwa mówi maruda jest na szarym końcu! konkretna rozmowa konkretna obniżka ceny sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

180 000 zł32 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Atrakcyjna lokalizacja. Kawalerka Poznań na sprzedaż. Os. Zwycięstwa, winogrady, blisko pst przy Alei solidarności. tam wszystkie zdjęcia i wideo Kawalerka Poznań na sprzedaż, os. Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe plus kuchnia, lazienka,korytarz, spizarka. Mieszkanie m iesci sie centrum Poznania naprzecieko Targow, przy Hotelu Sheraton. Mieszkanie jest nieumeblowane,na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

260 000 zł47 m² 5 531 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe (47m) w niskim bloku z balkonem i piwnicą położone na Winogradach (os.Kosmonautów) w bardzo dogodnej lokalizacji i komunikacji z centrum miasta. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

379 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Komfortowe i nowocześnie urządzone mieszkanie 50 m2 z ogrodem , balkonem i garażem. Położone tuż przy samym Rezerwacie Żurawiniec na Naramowicach przy ulicy Bolka 2. Spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Winogrady,Poznań

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w budynku położonym przy ul Starowiejskiej, (blisko Słowiańskiej). Budynek o wyróżniającej go architekturze (tzw Batman), wybudowany w 1997r., administrowany jest przez.