dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

420 000 zł47 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 46,8 m 2 pokoje, poznań, osiedle Zwycięstwa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,8 m , położone na Osiedlu Zwycięstwa w Poznaniu, na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

314 000 zł20 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka inwestycyjna w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Możliwości inwestycyjne Nieruchomość ta stanowi rewelacyjną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poznań jeżyce - ul. Kościelna Do wynajęcia od 01 kwietnia br apartament w zamkniętym kompleksie Longbridge Residence. Budynek z 2014 roku z ochroną i monitoringiem. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

515 000 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na wysokim parterze w niskim IV-piętrowym bloku przy ul. Płomiennej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 38 m2 składają się: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

374 000 zł30 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowe do wprowadzenia - kawalerka na Ratajach tobis Nieruchomości Sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Marcelin,Poznań

629 000 zł43 m² 14 696 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które nie wymaga remontowego stresu, a po pracy pozwoli Ci wypić kawę na własnym trawniku? Zapraszam na ul. Jeleniogórską 5. Starannie zaprojektowana przestrzeń na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Głuszyna,Poznań

649 000 zł51 m² 12 768 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w Głuszynie k/ Poznania z miejscem parkingowym. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

533 002 zł43 m² 12 395,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokoje (43 m ) - zamieszkaj w sercu poznańskich Winograd! Bez Prowizji Bez pcc - Prosto od dewelopera! To doskonała oferta dla singli, par szukających swojego pierwszego "M" oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

824 000 zł43 m² 18 994,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego 2-poziomowego mieszkania wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w historycznej części poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolna

Główna,Poznań

519 000 zł40 m² 12 878,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Smolnej na poznańskich Zawadach. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, która zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łazarz,Poznań

1 649 105 zł118 m² 13 975,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych i jest gotowe do zamieszkania od zaraz - mamy dla Ciebie idealną propozycję! Wystarczy wnieść swoje rzeczy, dodać kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolna

Śródka,Poznań

519 000 zł40 m² 12 878,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Dębiec,Poznań

559 000 zł49 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m , zlokalizowane w Poznaniu przy ul. Kasztanowej (dębiec). Lokal po generalnym remoncie - wszystko nowe, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowia

Malta,Poznań

995 000 zł65 m² 15 230,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego tuż przy Galerii Posnania oraz Jeziora Maltańskiego. Fantastyczna komunikacja miejska, w pobliżu oprócz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

999 000 zł62 m² 16 159,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

610 000 zł50 m² 12 298,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 49,6 m - ul. Klaudyny Potockiej, poznań (łazarz) Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 49,6 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łużycka

Naramowice,Poznań

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku na Poznańskich Naramowicach. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

1 650 000 zł131 m² 12 636,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wielopokojowego mieszkania o powierzchni 130,57 m , położonego na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca na poznańskim Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

795 000 zł63 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na poznańskim Nowym Mieście , na os. Przemysława o powierzchni 63 m2. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania Układ mieszkania >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starołęcka

Nowe Miasto,Poznań

1 150 000 zł81 m² 14 239,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji/widok na Wartę/4 pokoje/garaż/komórka/rowerownia Na sprzedaż jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 80,76 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bułgarska

Ławica,Poznań

480 000 zł39 m² 12 383,90 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! 0% prowizji Zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 38,76 m z dużym balkonem, miejscem w garażu i komórką - widok na Stadion Poznań! |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grunwald,Poznań

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na spokojnym, zadbanym osiedlu przy ul. Grunwaldzkiej 226 w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do życia, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagrowska

Starołęka,Poznań

598 000 zł41 m² 14 420,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedaży bardzo słoneczne mieszkanie 2 pokojowe na parterze wraz z dużym zielonym ogródkiem w nowym bloku przy ul. Wągrowskiej. Okolica bardzo cicha. Bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

764 000 zł47 m² 16 255,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 1 piętrze nowego bloku przy ulicy Świerzawskiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

674 000 zł48 m² 13 896,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta limitowana - Miekszanie wykończone w wyskoim standardzie pod klucz, bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych już na starcie! Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Rataje,Poznań

720 000 zł70 m² 10 271 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z 3-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się pod adresem: os. Orła Białego 94, usytuowanym na IV piętrze wysokiego bloku. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

739 827 zł42 m² 17 614,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , położonego przy ul. Mieczysława Niedziałkowskiego w poznańskiej dzielnicy Wilda. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

519 000 zł41 m² 12 658,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie ul. Smolna, poznań (zawady) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Smolnej na poznańskich Zawadach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

2 150 zł42 m² 50,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem wygodne i ciche mieszkanie w jednej z najpiękniejszych dzielnic Poznania - Sołaczu. Mieszkanie składa się z: otwartego salonu z kuchnią łazienki sypialni garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

589 000 zł50 m² 11 836,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 50 m2, 2 pokoje, z pięknym widokiem na zieleń, naramowice Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przestronnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ptasia

Marcelin,Poznań

844 805 zł65 m² 12 991 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch nowych, w pełni umeblowanych mieszkań 3-pokojowych z 2022 roku, zlokalizowanych przy ul. Ptasiej 20C w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

649 000 zł60 m² 10 889,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Śmiałego na poznańskim Piątkowie. To propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo Północ,Poznań

2 200 zł49 m² 44,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i odświeżone mieszkanie na os. Batorego 1 na poznańskim Piątkowie. Budynek usytuowany wśród zieleni na spokojnym osiedlu, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Stare Miasto,Poznań

549 900 zł37 m² 14 866,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Fredry w samym Centrum Poznania. Na powierzchnie 36,99 m2 składają się: - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

467 000 zł43 m² 10 962,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 42,6 m w sercu Naramowic ul. Naramowicka, poznań Oferujemy Państwu wyjątkowe, mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

1 700 zł36 m² 47,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na II piętrze na spokojnym osiedlu przy ul Milczańskiej, blisko do tramwaju, do centrum Poznania, do sklepów ( galeria Posnania) , jeziora Maltańskiego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

540 000 zł43 m² 12 558,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wygodne, ciche i jasne mieszkanie 3 pokojowe w samym centrum miasta atuty: - doskonała lokalizacja w samym sercu miasta (bliskość komunikacji ogólnej i wszelkich usług : uczelni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Wilda,Poznań

425 000 zł38 m² 11 243,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezposrednio mieszkanie dwupokojowe o powierzchni [37,8 m ], położone na Wildzie blisko centrum miasta (ok 3km). Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętym, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Piątkowo,Poznań

1 900 zł27 m² 70,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*najem okazjonalny ** umowa min. do 30.09.2027 *** WYMAGANE UBEZPIECZENIE OC NAJEMCY **** BRAK ZGODY NA ZWIERZĘTA Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję. I są też takie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Abak poleca do najmu mieszkanie dwupokojowe , komfortowe , po remoncie , nowe meble , w budynku przy ulicy Kargowskiej wjazd z ulicy Rynarzewskiej o powierzchni 41 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

733 000 zł124 m² 5 897,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 124,3m2. Mieszkanie skłąda się z: i Piętro: 1. Korytarza 2. Salonu z aneksem kuchennym 3. Łazienki II Piętro: 3.