dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrówek

Ostrów Tumski,Poznań

789 000 zł49 m² 16 102 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker standard - mieszkanie po gruntownym remoncie obejmującym również wymianę instalacji - wszystkie pomieszczenia wykończone wysokiej jakości materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

449 000 zł43 m² 10 417,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w Poznań, przy ulicy Pamiątkowej. Niezależny układ pomieszczeń, funkcjonalny metraż oraz bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

379 000 zł32 m² 11 661,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dużą kawalerkę położoną na parterze w niskim II-piętrowym bloku z 2001r przy ul. Przepiórczej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 32,50m2 składają się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

569 000 zł47 m² 12 106,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kontakt: drodzy Państwo, dzisiaj zapraszam Państwa serdecznie na poznańskie Piątkowo. Tutaj przy ul. Stróżyńskiego 13 mam w opcji sprzedaży bardzo ciekawe mieszkanie. Niezwykłym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

677 000 zł34 m² 19 994,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania, wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacja, tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sowińskiego

Grunwald,Poznań

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż- ok.45m2 po podłodze- klimatyczne mieszkanie na poddaszu z antresolami. Na sprzedaż świetne, designerskie mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie, ulica Sowińskiego. To mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

499 000 zł48 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferta na wyłączność Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 47,6m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Winogrady - os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeremchowa

Dębiec,Poznań

479 000 zł40 m² 12 032,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego i w pełni umeblowanego mieszkania 2-pokojowego, położonego przy ul. Czeremchowej w poznańskiej dzielnicy Dębiec. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

670 000 zł74 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i klimatycznego mieszkania położonego w sercu Jeżyc jednej z najbardziej charakterystycznych i pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Dzielnica Cesarska,Poznań

1 250 000 zł52 m² 24 038,50 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poznań, ul. Towarowa 37 - 2 pokoje, 52 m , balkon, miejsce w hali garażowej przy windzie, 11. piętro, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Karola Marcinkowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 499 000 zł92 m² 16 371,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1891

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości z ogromnym potencjałem zlokalizowanej w ścisłym centrum Poznania przy alei Karola Marcinkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | 33 m | ul. Hawelańska 15 | Naramowice | 2021 r. Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknie wykończonego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malewskiej

Strzeszyn,Poznań

4 950 zł68 m² 72,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe, komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu Nowy Strzeszyn przy ul. Hanny Malewskiej Inwestycja powstała z myślą o połączeniu wygody domu z funkcjonalnością mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jeżyce,Poznań

2 199 zł52 m² 42,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem bezczynszowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w centrum Poznania, przy ul. Wawrzyniaka 3, niespełna 200 metrów od Rynku Jeżyckiego. Mieszkanie w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Naramowice,Poznań

495 000 zł34 m² 14 516,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Jeśli szukasz swojego pierwszego mieszkania w otoczeniu zieleni, jednocześnie blisko komunikacji miejskiej - to oferta dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

555 000 zł49 m² 11 326,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w kamienicy z cegły przy ul. Św Marcin w Centrum Poznania. Na powierzchnię 49,6 m2 składają się: - 2 pokoje - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grunwald,Poznań

560 000 zł62 m² 8 988,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kazimierza Jarochowskiego w Poznaniu, dzielnica Grunwald. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

553 000 zł42 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jeżyce to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu, a mieszkania w rewitalizowanych kamienicach należą do rzadkości. Prezentowana nieruchomość łączy historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

558 000 zł45 m² 12 358,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykończonego dwupokojowego mieszkania w niskim bloku (dwa piętra z windą oraz halą garażową) z 2023 roku przy ulicy Teofila.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Jeżyce,Poznań

589 000 zł41 m² 14 390,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie poranki w słonecznym salonie, wieczory na balkonie, a potem szybki spacer po Parku Sołackim albo na kawę do jednej z lokalnych kawiarni. Wszystko w zasięgu ręki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górczyn,Poznań

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | ul. Dmowskiego | blisko centrum i komunikacji mieszkanie dostępne od 01.04.2026r. Sprawdź nowoczesną prezentacje: film - wirtualny spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dojazd

Jeżyce,Poznań

719 000 zł89 m² 8 060,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w Poznaniu na Sołaczu (jeżyce). Najważniejsze informacje: - powierzchnia mieszkania: 89,20 m - dodatkowo piwnica 17,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Milczańska

Łacina,Poznań

2 099 zł51 m² 41,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia z antresolą | 51,08 m2 | miejsce postojowe | rataje | ul. Milczańska nowe standardy reklamy oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualny spacer - film -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Podolany,Poznań

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz swojego pierwszego mieszkania w Poznaniu wygodnego, nowoczesnego i gotowego do wprowadzenia? A może interesuje Cię mieszkanie, które od razu można wynająć? Ta funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiewiórcza

Starołęka,Poznań

1 950 zł42 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone | Poznań Starołęka - Czapury - okazja | Zamykany garaż! nowe formy reklamy - wyprzedzamy standardy: 1. Fotografie Panoramiczne (z funkcją 360 ) - 2. FILM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

449 000 zł36 m² 12 647,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Marzy Ci się szybki dojazd do centrum, a jednocześnie spokój po pracy? Chcesz mieć wszystko pod ręką sklepy, szkoły, parki i komunikację? Tutaj znajdziesz idealną równowagę! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grunwaldzka

Junikowo,Poznań

1 450 zł28 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia kawalerka w centrum Poznania od lutego / marca 2026. Kawalerka znajduje sie na ulicy Grunwaldzkiej, blisko Szpitala Uniwersyteckiego, akademika Eskulap, biblioteki Uniwersytetu Medycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie 35 m przy ul. Marcelińskiej 53 (poznań). Lokal po remoncie / wykończony od zera wszystko jest nowe. Idealne dla singla lub pary, którzy chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dojazd

Jeżyce,Poznań

695 000 zł89 m² 7 791,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w Poznaniu na Sołaczu (jeżyce). Najważniejsze informacje: powierzchnia mieszkania: 89,20 m dodatkowo piwnica 17,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

819 000 zł97 m² 8 462,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Wyjątkowa oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 96,78 m , położonego w domu wolnostojącym na poznańskim Grunwaldzie. To komfortowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Marcelin,Poznań

897 000 zł66 m² 13 545,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta zarezerwowana - szukasz podobnego mieszkania ? Zadzwoń lub napisz i zapytaj o inne nasze oferty, również te spoza portali ogłoszeniowych. Chcesz zamieszkać w nowoczesnym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morzyczańska

Rataje,Poznań

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, świeżo malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

870 000 zł59 m² 14 846,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, 3-pokojowego mieszkania położonego na nowoczesnym osiedlu przy ul. Wilczak na poznańskich Winogradach. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Miasteczku

Rataje,Poznań

875 000 zł76 m² 11 502,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam dwupak inwestycyjny mieszczący się w Poznaniu w Tarasach Warty przy ul. Na Miasteczku. Można również w łatwy sposób zmienić mieszkania w przestronny apartament. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grunwald,Poznań

560 520 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji ostatnie lokale gotowe do odbioru! Możliwość obejrzenia inwestycji. Ustawne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem oraz garderobą wykończone w wysokim standardzie: rolety elektryczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

2 000 zł49 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie położone w świetnej lokalizacji, os. Zygmunta Starego. Cenisz swój czas? Szukasz mieszkania, z którego w kilka minut dotrzesz do centrum, pracy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

540 000 zł44 m² 12 357 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 43,70 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Łazarz,Poznań

999 500 zł88 m² 11 321,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ostatni lokal użytkowy o powierzchni 88,28 mkw w pięknie zrewitalizowanej willi miejskiej w Poznaniu, pod jednym z najlepszych adresów w mieście- ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

627 000 zł44 m² 14 341,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta , na którą musisz spojrzeć. Ptak Nieruchomości to agencja z 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Przytulne, po kapitalnym remoncie w sercu Jeżyc - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Hetmańskie,Poznań

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Inwestycja, która Zarabia od Pierwszego Dnia! roi 7% Prezentujemy wyjątkową okazję pakiet dwóch niezależnych mikro kawalerek zlokalizowanych w dynamicznie rozwijającej się części Poznania. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

729 000 zł56 m² 12 994,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia