dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

299 000 zł27 m² 11 198,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,7 m , położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Grochowskiej , którego klatka schodowa jest w trakcie odświeżenia. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

1 622 000 zł70 m² 23 010,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w inwestycji Cavalia. - apartament o powierzchni 70,49 m2, 3 pokojowy, położony na ostatnim piętrze w budynku B10 z ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

569 000 zł54 m² 10 537 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Na powierzchnię 54m2 składają się: - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barwicka

Grunwald,Poznań

610 000 zł46 m² 13 260,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z tarasem, położone na parterze niskim w II-piętrowym bloku z 2014 r. przy ul. Barwickiej (os Bajkowe) na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

520 000 zł46 m² 11 279,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem! Zachwyci każdego poszukującego niezależnych, ustawnych pomieszczeń i świetnej lokalizacji! To dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Poznań

799 000 zł39 m² 20 336 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w centrum Poznania z 12 m2 tarasem. Lepszej lokalizacji nie znajdziesz. :) Nowoczesny, elegancki budynek, najlepsze Poznańskie restauracje na wyciągnięcie ręki, a do tego tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

550 000 zł47 m² 11 802,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze w niskim IV-piętrowym bloku z 2004 r. na os. Zygmunta Starego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 46,6m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piątkowo,Poznań

699 000 zł74 m² 9 497,28 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Agent prowadzący ofertę. Polecam do kupna bardzo ładne 4-pokojowe mieszkanie położone na os. Chrobrego - Piątkowo. Parter w wysokim bloku. Powierzchania całkowita mieszkania wynosi 78m2 bo został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

690 000 zł82 m² 8 383,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ul. Białej Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie poddaszowe o powierzchni 82,30 m , położone na 3. piętrze przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Marcelin,Poznań

689 000 zł43 m² 15 986,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie - gotowiec inwestycyjny Lasek Marceliński | Gotowiec inwestycyjny | Najemca | Umowa ważna jeszcze rok | Projekt wnętrza | Wysoki standard | Klimatyzacja | Garaż na 2 auta ***** Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawady,Poznań

529 000 zł41 m² 12 902,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Chętnie sprzedam komfortową kawalerkę na nowo powstałej inwestycji Osiedle Bliskie Zawady. Idealna propozycja na start - dla singla/singielki, mieszkanie pracownicze ( blisko Volkswagen Group Polska) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rataje,Poznań

459 900 zł50 m² 9 272,18 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz ustawnego mieszkania do własnej aranżacji? Cenisz sobie ciszę i spokojną okolicę z jednoczesną bliskością centrum Poznania i świetną komunikacją? bingo! to mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

998 000 zł67 m² 14 895,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 67m2, usytuowane na 1 piętrze apartamentowca przy ul .Marcelińskiej, tuz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

539 000 zł45 m² 11 898,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kontakt: drodzy Państwo, z przyjemnością dzielę się z Państwem naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży położonego w budynku przy ul. Wojskowej 3 w Poznaniu. Położenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śpiewaków

Sołacz,Poznań

459 000 zł65 m² 7 094,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 64,70 m2 na Poznańskim Sołaczu, ul. Śpiewaków 13. Jedna z najbardziej pożądanych i najrzadziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michała

Komandoria,Poznań

739 000 zł87 m² 8 465,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

-mieszkanie zarezerwowane- mieszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Mieszkanie jest po wymianie instalacji elektrycznych - nie wymaga dużego remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

716 160 zł66 m² 10 877,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65,84 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 5 mieszkań! klucze gotowe do odbioru! Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

398 000 zł30 m² 13 491,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położona na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Strzałowej w samym Centrum Poznania. Na powierzchnię 29,5m2 składają się: - pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnacka

Piątkowo,Poznań

685 000 zł57 m² 11 996,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie + balkon + garaż | Poznań, ul. Magnacka 3f Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe (53,8 m ) po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

749 000 zł79 m² 9 445,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla fanów wysokich sufitów, klasycznych parkietów, dużych przestrzeni. Dla tych, którym zależy na lokalizacji z doskonałą komunikacją. Którzy chcą mieć wszystko "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

530 000 zł38 m² 13 766,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie, całkowicie umeblowane, na cenionym osiedlu na poznańskich Naramowicach, ulica Karpia. Układ i standard: - 2 pokoje - 38,5m2 - salon z aneksem kuchennym - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałowa

Rybaki,Poznań

395 000 zł30 m² 13 389,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone w sercu Poznania - przy ul. Strzałowej, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Browaru, kupca Poznańskiego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Jeżyce,Poznań

699 000 zł63 m² 11 077,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Gala Anonima na Poznańskich Jeżycach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

1 899 zł30 m² 62,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 4-letnią , kompaktową kawalerkę w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jeleniogórskiej 1/3. Mieszkanie o powierzchni 30,4mkw składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

869 000 zł57 m² 15 356,10 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wysokiej klasy, w pełni wykończony apartament o powierzchni 56,59 m , położony na 6. piętrze nowoczesnej inwestycji Famma przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

430 000 zł39 m² 10 935,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Kameralne i funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łazarz, ul. Dmowskiego Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania usytuowanego w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

11 150 000 zł130 m² 85 703,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, starannie wykończonego lokalu położonego na drugim piętrze kamienicy z początku XX wieku, po gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

539 000 zł64 m² 8 474,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż, 3 niezależne pokoje, duża loggia, widok na zieleń | os. Jana III Sobieskiego | Piątkowo I 63,6 m Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Wilda,Poznań

2 000 zł52 m² 38,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,05 m2, zlokalizowanego przy ul. Wspólnej na poznańskiej Wildzie. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rataje,Poznań

550 000 zł62 m² 8 943,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Nowa oferta! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,50 m , położone na 4 piętrze niskiego, zadbanego bloku na zielonym i kameralnym Osiedlu Armii Krajowej (rataje). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

1 499 000 zł80 m² 18 693,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

!rezerwacja! Realne zdjęcia przedstawiają stan faktyczny mieszkania! Oferta bezpośrednio od właściciela bez prowizji pośrednika! Kupujący zwolniony z podatku pcc! Gotowa księga wieczysta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sieradzka

Junikowo,Poznań

670 000 zł64 m² 10 387,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bez prowizji dla kupującego! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 64,5 m z balkonem, znajdującego się w Poznaniu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Nowe Miasto,Poznań

801 600 zł65 m² 12 247,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o pow. 65,45 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. > 0% prowizji > brak podatku pcc > zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

415 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią i wydzielonym dodatkowym pomieszczeniem , położone na Poznańskich Ratajach na osiedlu Stare Żegrze. Lokal ma powierzchnię 41.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w apartamentowcu w stylu Art Deco, w pełni wyposażone i urządzone wg projektu biura architektonicznego, gotowe do zamieszkania. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Wichrowe Wzgórze,Poznań

2 200 zł64 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ma 64 m i znajduje się na os. Wichrowe Wzgórze 24 w Poznaniu (winogrady). Układ jest bardzo funkcjonalny i komfortowy: 3 sypialnie, osobna, jasna kuchnia z wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Łazarz,Poznań

745 000 zł64 m² 11 640,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny na trzecim piętrze w budynku z windą przy ul. Artura Grottgera 6a, dzielnica Łazarz. Budynek w którym znajduje się lokal został gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

634 123 zł58 m² 10 988,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 57,71 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy grunwald/marcelin w Poznaniu. Prace budowlane zakończona, inwestycja oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niegolewskich

Grunwald,Poznań

795 000 zł132 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Gorąco polecam Państwa uwadze gratkę inwestycyjną w postaci mieszkania zlokalizowanego na poznańskim na łazarzu. Mówi się, że Łazarz to nie dzielnica to styl życia. Coś w tym jest!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

980 000 zł87 m² 11 251,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,1 m , położone przy ul. Kazimierza Wielkiego w samym sercu Poznania. Lokal przeszedł generalny remont w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nazywam się i reprezentuję biuro Grunt To Nieruchomości jeśli szukają Państwo miejsca do życia dla singla lub pary albo inwestycji pod najem (krótko- lub długoterminowy), ta oferta zdecydowanie.