dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 675 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 675 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Dębiec,Poznań

490 000 zł61 m² 8 020,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 61 m , położone na 4. piętrze niskiego bloku na poznańskim Dębcu, przy ul. Cedrowej. Lokal składa się z czterech pokoi, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Wilda

Wilda,Poznań

695 000 zł51 m² 13 547,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy. Idealnie nadaje się na cele mieszkaniowe lub biurowe. # lokalizacja # ul. Górna Wilda 89 ( 0,5 km od Browaru ) / skrzyżowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

385 000 zł37 m² 10 335,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kontakt: dzisiaj mam przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę mieszkania do sprzedaży. Jest to wyjątkowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Jana III Sobieskiego,Poznań

565 000 zł63 m² 8 968,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przedstawiam ofertę mieszkania na os Jana III Sobieskiego, mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz korytarza, dodatkowe powierzchnie to balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

549 000 zł38 m² 14 259,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,5 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą, na cenionym osiedlu na poznańskich Naramowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiklinowa

Główna,Poznań

699 000 zł68 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży prowadzona przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Numer licencji zawodowej: 31943 Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż nasłonecznione mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

450 000 zł31 m² 14 450,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Duża kawalerka z oddzielną sypialnią ul. Gąsiorowskich, łazarz, poznań. Ta klimatyczna kawalerka o powierzchni ok. 30 m znajduje się na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy po gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz funkcjonalnego mieszkania na poznańskich Ratajach, w miejscu, gdzie pełna miejska infrastruktura znajduje się tuż pod ręką? Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mikke

Strzeszyn,Poznań

875 000 zł57 m² 15 429,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na Dzień Otwarty 24 stycznia (sobota) godz. 11:00 Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

580 000 zł63 m² 9 177,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - Radogoszcz, przy ul. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

849 000 zł68 m² 12 520 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Naramowice,Poznań

949 350 zł62 m² 15 216,40 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

840 000 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu przestronny, funkcjonalny dwupoziomowy apartament usytuowany w kameralnym budynku z 2000 roku. To wyjątkowa okazja dla tych, którzy cenią sobie komfort, ciszę, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

619 000 zł74 m² 8 342,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 74,2 m , usytuowanego na osiedlu Stefana Batorego na poznańskim Piątkowie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiklinowa

Dębiec,Poznań

699 000 zł68 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży prowadzona przez licencjonowanego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Numer licencji zawodowej: 31943 Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż nasłonecznione mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

410 000 zł45 m² 9 038,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na Poznańskim Grunwaldzie na ulicy Raszyńskiej w niskiej zabudowie bloków w otuleniu zieleni. Lasek Marceliński położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

499 000 zł69 m² 7 238,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej miejsca. Więcej możliwości. Więcej sensu. Szukasz mieszkania, które pozwoli Ci łączyć życie, pracę i rozwój - a przy tym będzie zyskiwać na wartości? M10 przy ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

795 000 zł66 m² 12 027,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum | 66,10 m2 | 3 niezależne pokoje + piwnica ptak nieruchomości - 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Oferta, na którą musisz spojrzeć! Centrum | ul. Za Bramką | Plac Kolegiacki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Piekary,Poznań

999 000 zł62 m² 16 159,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa lokalizacja. Starannie zaprojektowane wnętrza. Luksus bez kompromisów. Witaj w Piekary Residence - prestiżowej, odrestaurowanej kamienicy, gdzie historia spotyka współczesny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wilda,Poznań

845 000 zł91 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Cena do indywidualnej negocjacji! Zapraszamy do obejrzenia i zakupu przestronnego, trzypokojowego mieszkania (z możliwością wyodrębnienia dodatkowego pokoju), usytuowanego w urokliwej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Piątkowo,Poznań

559 000 zł50 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , na os. Sobieskiego , położone na 2. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z lat 80. Budynek usytuowany jest wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Zawady,Poznań

449 000 zł42 m² 10 690,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

748 394 zł69 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o dużym apartamencie? M29 to jeden z ostatnich dostępnych lokali w inwestycji Lofty Matejki. Z 68,66 m powierzchni, 4 pokojami i funkcjonalnym układem, to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galla Anonima

Jeżyce,Poznań

399 000 zł41 m² 9 779,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania z niezależnym układem pomieszczeń, który zapewnia funkcjonalność i swobodę aranżacji? A może zależy Ci na świetnej lokalizacji z bliskim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

490 000 zł76 m² 6 429,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu kompleksową, bezpłatną usługę pośrednictwa kredytowego skorzystaj z naszej pomocy i zyskaj pewność najlepszych warunków finansowania! Nasze biuro posiada ważne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

555 000 zł38 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, na sprzedaż stylowe 2-pokojowe mieszkanie na poznańskiej Wildzie ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 10 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Garbary,Poznań

1 779 000 zł80 m² 22 237,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w sercu Poznania ul. Wenecjańska 7 Metraż; 80 m2 Piętro: 5 Dostępność: od zaraz, gotowy do wprowadzenia Miejsce postojowe w hali garażowej: dodatkowo płatne 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

599 000 zł36 m² 16 835,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Premiera Oferty - Dzień Otwarty 27 stycznia (wtorek) godz. 16:00. Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Zapraszam do zapoznania się z propozycją nieruchomości zlokalizowanej na Poznańskim Grunwaldzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

620 000 zł53 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy do zakupu mieszkanie o powierzchni 50,5 m wraz z piwnicą 2,2m2, usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Mylnej - idealne zarówno na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jeżyce,Poznań

629 000 zł39 m² 16 257,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Barańczaka, które zachwyca przemyślanym designem, wysokim standardem wykończenia oraz komfortową przestrzenią do życia. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Rynek,Poznań

819 000 zł56 m² 14 570,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z funkcjonalna kuchnią o powierzchni 56,21m2 w Poznaniu przy ul. Szyperskiej 13. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szpitalna

Ogrody,Poznań

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na III piętrze w niskim V piętrowym bloku przy ul. Szpitalnej na poznańskich Ogrodach. Na powierzchnię 33,10 m2 składają się: - duży pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Poznań

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem znajdującym się w kamienicy "żelazko", która otrzymała tytuł najpiękniejszego budynku w Poznaniu. Żelazko zachwyca oryginalną kubaturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Kosmonautów,Poznań

499 000 zł47 m² 10 549,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskich Winogradach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecia

Tysiąclecia,Poznań

599 000 zł65 m² 9 187,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

0% prowizji Polecam ofertę 3-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Osiedlu Tysiąclecia. Lokal znajduje się w bloku z roku 1984 roku. Do mieszkania przynależy duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

840 000 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Wilda,Poznań

815 000 zł59 m² 13 813,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 59-metrowe mieszkanie z wyposażeniem w klimatycznej kamienicy przy ul. Madalińskiego 9. Mieszkanie jest bardzo słoneczne, z ekspozycją południową i północną, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

649 500 zł61 m² 10 682,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Ataner - okazja! Poznań , Jeżyce , ul.Jeżycka 17 idealna komunikacja , pełna infrastruktura w pobliżu Park Sołacki niski blok z cegły , 1995r budowy , duży balkon , pierwsze piętro , pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupańskiego

Wilda,Poznań

399 000 zł36 m² 11 000,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Jasne, słoneczne, rozkładowe M2 z loggią w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, na poznańskiej Wildzie. Mieszkanie Rozkładowe, 2-pokojowe o łącznej powierzchni 36,27m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Ławica,Poznań

1 025 000 zł69 m² 14 807,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, elegancko wykończonego mieszkania 3-pokojowego, położonego na prestiżowym osiedlu ataner Marcelin, w sercu dzielnicy Grunwald, przy ul.