dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

1 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sławskiej-Lipczyńskiej

Strzeszyn,Poznań

3 400 zł66 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem na Strzeszynie, przy ul. Olgi Sławskiej - Lipczyńskiej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowego, trzypiętrowego budynku z windą. Powierzchnia użytkowa 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Jeżyce,Poznań

389 000 zł45 m² 8 636,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku zakładający remont dachu i jego izolację. Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 45,04 składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

539 000 zł49 m² 11 045,10 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 13 piętrze w wysokim 16-piętrowym bloku z dwoma windami na os. Tysiąclecia na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 48,8 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

314 000 zł20 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka inwestycyjna w zrewitalizowanej kamienicy w bardzo dobrze skomunikowanej części Poznania. Możliwości inwestycyjne Nieruchomość ta stanowi rewelacyjną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

310 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Poznań Wilda, dolna Wilda , blisko Starego Browaru. Posiadam do sprzedaży mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie skomunikowanej. Sprzedawany jest udział w kamienicy , ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj od zaraz Naramowicka róg / Serbska | 2 pokoje | osobna kuchnia | duża loggia | ok. 50 m Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej i cichej części Poznania, do którego możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wilda,Poznań

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje na wynajem, zrewitalizowana kamienica, wilda - ul. Prądzyńskiego 54, 300 M od rynku wildeckiego Polecam na wynajem 2 pok. mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na parterze całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Józefa

Stary Rynek,Poznań

1 250 000 zł53 m² 23 452,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jasne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu tuż obok Parku Cytadela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie na granicy Łazarza i Grunwaldu. Lokal: lokal o powierzchni 62m składa się z 3 niezależnych pokoi o powierzchni 18.9 m , 15.8m i 10.28 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

890 000 zł125 m² 7 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie w kamienicy 125 m2, ul. Matejki, 4 pokoje, łazarz/grunwald Są wnętrza, które od razu zapadają w pamięć i to mieszkanie zdecydowanie do nich należy. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

489 000 zł26 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

539 000 zł50 m² 10 715,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie 50 m | Grunwald | ul. Izaaka Newtona Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,3 m , zlokalizowane na parterze 10-piętrowego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stare Miasto,Poznań

942 000 zł45 m² 20 910,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego apartamentu w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji Zielona 5. Informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

499 000 zł48 m² 10 483,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

M i E S Z K A N I E Szukasz mieszkania na Jeżycach, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako świetna inwestycja? To dwupokojowe mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Jeżyce,Poznań

1 399 900 zł115 m² 12 173 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

0% prowizji - przy tej ofercie biuro nie pobiera wynagrodzenia od Kupującego. Wyobraź sobie poranek w sercu Jeżyc, gdy budzi Cię śpiew ptaków, a zza okien zagląda zieleń drzew. Wychodzisz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

1 279 000 zł86 m² 14 896,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie wolne od zaraz Polecam na wynajem duże, słoneczne i bardzo ładne trzypokojowe o powierzchni 85.86 m2 mieszkanie na I piętrze na nowoczesnym osiedlu, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

999 000 zł90 m² 11 048,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferuję do sprzedaży niezwykły apartament położony w kamienicy w przy ul. Dąbrówki w Poznaniu. Przestronne, wykończone z dbałością o detale mieszkanie nadaje się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolina

Wilda,Poznań

439 000 zł34 m² 12 911,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sródmiescie, ul.Dolina zabudowa z 2000r. cicho, spokojnie i zielono wokół. 2 pokojowe mieszkanie pow 33,5m2 przy ul.Dolina 7.Niskie budynki, 4 pietrowe. Swietny układ- 2 osobne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Spławie,Poznań

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam na wynajem w atrakcyjnej cenie bezczynszowe kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe na dwóch poziomach położone na spokojnym, zielonym poznańskim szczepankowie/spławiu -ul. Spławie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Dębiec,Poznań

1 440 zł23 m² 62,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mikrokawalerkę znajdującą się w budynku po zakończonym w 2022 kapitalnym remoncie. Lokal czeka na drugie zasiedlenie. Lokalizacja- spokojny , zielony Dębiec - rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bielerzewskiej

Starołęka,Poznań

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się, z ofertą praktycznie nowego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2 Mieszkanie, znajduję się na 6 piętrze w 8-mio piętrowym bloku, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

569 000 zł59 m² 9 579,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m w sercu Naramowic przy ul. Naramowickiej. Mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

545 000 zł63 m² 8 637,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem | 63,1 m2 | 3 pokoje | Piątkowo | Loggia Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie, położone na parterze w niskim, 4-piętrowym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

475 000 zł84 m² 5 654,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z dumą prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w sercu Poznania, przy ul. Głogowskiej. Lokal zlokalizowany jest na 2. piętrze kamienicy, która wkrótce przejdzie kompleksowy remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Malta,Poznań

555 000 zł42 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w inwestycji Soleil de Malta przy ul. Milczańskiej w Poznań. Lokalizacja bezpośrednio przy Jezioro Maltańskie, w sąsiedztwie Galerii Posnania i z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzecha

Grunwald,Poznań

580 000 zł69 m² 8 430,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 68,8 m , położone na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego budynku przy ul. Strzecha , w sercu poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

992 000 zł73 m² 13 589 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

To mieszkanie to najmocniejsza oferta ostatnich tygodni. W cenie 2 miesjsca W hali I duża komórka lokatorska rolety zewnętrzne elektryczne I gładzie! bez prowizji I bez pcc mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stróżyńskiego

Piątkowo,Poznań

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 38 m2 przy ul. Stróżyńskiego 15 D w Poznaniu Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jawornicka

Kopernika,Poznań

659 000 zł56 m² 11 746,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta prowadzi: , tel. Rezerwacja Polecam na sprzedaż przestronne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,10 m , położone na 7. piętrze bloku z windą, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Karola Marcinkowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 300 000 zł74 m² 17 574,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z 4-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się na rogu skrzyżowania ul. Podgórnej I z al. Marcinkowskiego 13b. Nieruchomość znajduje się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 45m2, składające się z: salonu (kanapa, stolik, komoda, pufy, telewizor w razie potrzeby) z aneksem kuchennym (meble w zabudowie, lodówka z zamrażalką, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Naramowice,Poznań

645 000 zł65 m² 9 953,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m na poznańskich Naramowicach. Nieruchomość łączy bezpośrednie sąsiedztwo Rezerwatu Żurawiniec ze świetną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

677 000 zł34 m² 19 994,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, ofertę wyjątkowego mieszkania, wykończonego pod klucz, w pieczołowicie zrewitalizowanej kamienicy w bardzo atrakcyjnej lokalizacja, tuż przy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słupska

Jeżyce,Poznań

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam nowy lokal użytkowy - mieszkalny 45m2 + taras - 27m2 parter na terenie mini osiedla zamkniętego nad jeziorem kierskim W poznaniu oferta W przygotowaniu: kontakt tel.WOJTEK LOKAL NOWY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

519 000 zł63 m² 8 186,12 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania 63,40 mkw, (piętro 7/12 ) położonego na osiedlu Bolesława Chrobrego Pełna własność z kw, bez obciążeń, piwnica ok 2 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Poznań

1 149 000 zł82 m² 13 961,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w jednym z najlepszych adresów w mieście. Codziennie rano będziesz budzić się z widokiem na Ratusz. Mieszkanie położone jest w samym centrum miasta, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Newtona

Kopernika,Poznań

329 000 zł31 m² 10 612,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż ustawną kawalerkę położoną na V piętrze w wysokim XI-piętrowym bloku z windą przy ul. Newtona na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 31m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wilda,Poznań

495 000 zł48 m² 10 248,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,3 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą z 2005 roku. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

690 000 zł50 m² 13 866,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Witam, zapraszam do zapoznania się z 2-pokojowym mieszkaniem, które znajduje się na kameralnym i spokojnym osiedlu, przy ul. Ziębicka 30a. Nieruchomość znajduje się na I piętrze, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

630 000 zł45 m² 14 125,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,60 m , położone na parterze, nowoczesnego budynku, na cenionym osiedlu na poznańskich Naramowicach, ulica Karpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

509 000 zł48 m² 10 670,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!os. Przyjaźni 10, 3 niezależne pokoje, 2 piętro! niski blok, balkon, piwnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego (47,7m2) z balkonem oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij