dowolna

Nowe mieszkania Poznań

836 ogłoszeń

836 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hezjoda

Strzeszynek,Poznań

1 390 000 zł127 m² 10 907,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Nowa atrakcyjna oferta I cena Polecamy na sprzedaż nową inwestycję [ lokale gotowe do odbioru - ostatnia sztuka] - zespołu 2 kompaktowych eco lokali mieszkalnych z gruntowymi pompam ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

654 840 zł70 m² 9 354,86 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Rabaty dla zdecydowanych Klientów! System smart home premium - inteligentne zarządzanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

706 000 zł60 m² 11 865,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecamy mieszkanie 3 pokojowe z tarasem na Ratajach 59,5m2 2sypialnie, salon z aneksem i tarasem, korytarz, łazienka Nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający przy ul. Wagrowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

726 900 zł63 m² 11 538,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla siebie!. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Most św. Rocha

Stare Miasto,Poznań

406 458 zł25 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty w centrum Poznania - doskonała lokalizacja i wysoki standard! Apartamenty w jednej z najlepszych lokalizacji miasta -nowe Miasto tuż obok Ronda Rataje, zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

650 700 zł42 m² 15 615,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania w prestiżowej lokalizacji w centrum Poznania? Mieszkanie w dzielnicy Wilda, zaledwie 1 km od Starego Rynku, to doskonała okazja! Inwestycja łączy nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

592 800 zł50 m² 11 856 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

692 616 zł62 m² 11 146,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Tereny spacerowe w zasięgu ręki, szybki i łatwy dojazd do Centrum, na dworzec i lotnisko, a także. Paczkomat na osiedlu, life Services.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

423 370 zł38 m² 11 115 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Rabaty dla zdecydowanych Klientów! - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

440 775 zł42 m² 10 420 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rabatem bezpośrednio od developera. Miejsce postojowe w promocyjnej cenie. Zakup bez pcc i prowizji Mieszkanie od developera Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Most św. Rocha

Stare Miasto,Poznań

547 979 zł36 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

430 670 zł34 m² 12 666,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

1 121 000 zł72 m² 15 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji oraz brak podatku pcc! Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, czteropokojowego mieszkania z balkonem w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

562 400 zł44 m² 12 638,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

550 399 zł57 m² 9 731,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Ostatnie 2 mieszkania 3 pokojowe w tej inwestycji! rabaty dla zdecydowanych Klientów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczepankowo

Szczepankowo,Poznań

825 000 zł92 m² 8 967,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- oferta deweloperska - Bez podatku i prowizji - ostatnie 2 lokale gotowe do odbioru! Polecam do zakupu dwupoziomowe lokale z dużymi ogródkami, położone w zabudowie bliźniaczej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

653 180 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie zapewni Tobie i Twojej Rodzinie komfort życia codziennego oraz zapewni korzystną perspektywę inwestycyjną. Bez prowizji i podatku pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

536 500 zł42 m² 12 773,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

650 700 zł42 m² 15 615,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 2-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

587 890 zł52 m² 11 305,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

724 585 zł58 m² 12 473,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

734 678 zł60 m² 12 265,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

430 750 zł34 m² 12 558,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

>Ostatnie mieszkania 2-pokojowe w tej gotowej inwestycji< mieszkanie z rabatem > gotowe do odbioru > z dodatkowym poddaszem > miejsce postojowe tylko 5.000 zł Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

419 000 zł35 m² 12 088,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium brak pcc | brak prowizji | bezpośrednio od dewelopera Lokalizacja: poznań umultowo - Wysoko oceniana okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilda,Poznań

758 000 zł50 m² 15 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne udogodnienia, zieleń w pobliżu, prestiż, komfort i wygoda to zalety 3-pokojowego mieszkania usytuowanego w prestiżowej inwestycji gdzie nowoczesność z klasą wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 489 171 zł117 m² 12 730,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

821 600 zł72 m² 11 411,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla Ciebie. Mieszkania od dewelopera + Nie płacisz pcc + nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

1 581 980 zł117 m² 13 521,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jackowskiego

Jeżyce,Poznań

2 650 000 zł127 m² 20 871,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament w inwestycji Cordia w doskonałej lokalizacji na Jeżycach - ul. Jackowskiego 24. Nowoczesna inwestycja deweloperska o wysokim standardzie z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

586 176 zł55 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą narożnikowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 55,04 m2 z dwoma balkonami na 3 piętrze, na Winogradach. Aneks kuchenny z oknem umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

458 438 zł38 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 37,50 m2 z balkonem na 5 piętrze, na Winogradach. Ekspozycja południowa, duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

652 860 zł64 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą narożnikowego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 64,48 m2 z dużym balkonem na 4 piętrze, na Winogradach. Ostatni taki dostępny metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Rataje,Poznań

448 314 zł40 m² 11 335,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie masz wkładu własnego? Skorzystaj z rodzinnego kredytu mieszkaniowego. Zadzwoń - umów się na spotkanie. Spełnij swoje marzenie - zamieszkaj na Ratajach! Mieszkanie z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

433 085 zł39 m² 11 219,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Starołęka,Poznań

517 379 zł51 m² 10 099,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie zapewni Tobie i Twojej Rodzinie komfort życia codziennego oraz zapewni korzystną perspektywę inwestycyjną. Bezpieczny zakup - bez prowizji -bezpośrednio od dewelopera-bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

644 700 zł53 m² 12 164,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

791 500 zł55 m² 14 338,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

630 611 zł46 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 46,03 m2 na 1 piętrze z balkonem 6,75 m2 na Grunwaldzie. Mieszkanie bardzo komfortowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

423 000 zł38 m² 10 987 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Jeżyce,Poznań

556 443 zł56 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja! Polecam 3-pokojowe dwustronne mieszkanie z dwoma balkonami. Budynek oddany do użytkowania. Zapraszam na spotkanie i obejrzenie mieszkania przed zakupem. Zakup bez pcc i prowizji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij